Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcwolf

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
o kadar root yapıp rom yükledim bişey olmamıştı. Data klasörüne dosya kopyalarken reset attı açılıştaki Xperia yazısında kaldı :/ ne açılıyor ne kapanıyor :(

O şekilde şarj bitebilirse kapandıktan sonra bootloadere felan girebilirsin heralde.

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
O zaman bir soru sorayım blu-ray olduğu zaman görüntüyü daha hd oluyor orası tamam peki seste bir değişiklik oluyormu? :P
Oluyor tabi. DTS,AC3,Dolby digital,5.1,2.0 vs onlarında kalitelisi oluyor aynı çözünürlük olayı gibi.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Herkes teknoloji uzmanı olmuş da haberimiz yokmuş, keşke iyi yönde kullanılsa bu bilgi.

adnan-oktar-harun-yahya-beyaz-tv.jpg

Maşallah maşallah !

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Tecrübeyle sabittir; sevdiğiniz kız dışında hiç bi kızla samimi olmayın. Bu arada instagram senin ben ta? Ayfonumuz yok diye yapılır mı l*n bu?

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tecrübeyle sabittir; sevdiğiniz kız dışında hiç bi kızla samimi olmayın. Bu arada instagram senin ben ta? Ayfonumuz yok diye yapılır mı l*n bu?
Şöyle bir şey okumuştum ;

Nasıl olsa kız arkadaşım var deyip çevrenizdeki bütün kızlarla iletişiminizi kesmeyin, onunla ilişkiniz biterse veya bir gün küserseniz ortada kalırsınız öyle.

:)

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
ben samimi olmayın dedim iletişimi kesin tamamen ilişkiyi bitirin demedim. Arada mesafe olsun yani. Öyle kız arkadaşına sarıldığın gibi öteki kızlara sarılırsan olmaz. Kız arkadaşına sarılıyosan ötekiyle tokalaşmaktan ileri gitmeyeceksin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Mesaj düzenleme süresi neden kisitli? [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION]

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Az önce 1 haftalık bi keçi yavrusu sevdim. Muhteşem bir duyguydu... Bu kadar mı masum olur bir canlı...

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Çoğu gitti azı kaldı. 4000 gap bonus bitmek bilmedi.

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Kutsal taşa tükürdü!
- Ne yapacaktık tulumbadan su mu çekecektik
- Ve son elementimiz: Tahta.. Yok yok hava demin biri hava dedi kı***dan element uydurmayın tahta diye bi element yok hava olacak o.

Hala gülüyorum.

bu arada

Türlerinizi sınıflandırma fikrine kapıldığım bir an farkettim ki siz insanlar aslında memeli değilsiniz.Bu dünyadaki tüm memeliler çevrelerindeki doğal ortamla bir uyum içinde yaşarlar.Fakat siz insanlar ilk önce bir yere yerleşip çoğalıyorsunuz.Oradaki kaynaklar tükeninceye kadar çoğalmaya devam ediyorsunuz.Kaynaklar tükenince hayatta kalmanız için yapmanız gereken tek şey başka bir kaynak bulmak.Biliyor musun Morphius bunu dünya üzerinde yapan başka tek bir canlı türü var : Bir Virüs.Evet siz insalar bir virüssünüz ve biz de sizin ilacınınız...

Ajan Smith.

bu hangi filmden?

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Chrome sağ tık menüsü neden büyüdü ki?
--disable-new-menu-style

Üstte yazdığım kısmı masaüstündeki chrome simgesine sağ tıklayıp özelliklere gir hedef kısmının sonuna yapıştır. Tarayıcıyı tekrar aç düzelecektir.

Son sürümlerle birlikte gelen bir görünüm değişikliği.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Beyler şuan youtubeye video yüklüyorum :)
Türkiyedeki ilk Razer mamba 4G 2012 edition Unboxing
Razer Extended goliathus unboxing
ve incelemeri videosunu çektim şuan %21 'de İnş. bir aksilik çıkmazsa Türkiyedeki İlk Videoyu shiftdelete.Net Farkıyla ilk bu sitede izliceksiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...