Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadaş27

Profesör
27 Ocak 2013
2,276
7
218
Herkes teknoloji uzmanı olmuş da haberimiz yokmuş, keşke iyi yönde kullanılsa bu bilgi.

adnan-oktar-harun-yahya-beyaz-tv.jpg

Maşallah maşallah !

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
Tecrübeyle sabittir; sevdiğiniz kız dışında hiç bi kızla samimi olmayın. Bu arada instagram senin ben ta? Ayfonumuz yok diye yapılır mı l*n bu?

dadaş27

Profesör
27 Ocak 2013
2,276
7
218
Tecrübeyle sabittir; sevdiğiniz kız dışında hiç bi kızla samimi olmayın. Bu arada instagram senin ben ta? Ayfonumuz yok diye yapılır mı l*n bu?
Şöyle bir şey okumuştum ;

Nasıl olsa kız arkadaşım var deyip çevrenizdeki bütün kızlarla iletişiminizi kesmeyin, onunla ilişkiniz biterse veya bir gün küserseniz ortada kalırsınız öyle.

:)

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
ben samimi olmayın dedim iletişimi kesin tamamen ilişkiyi bitirin demedim. Arada mesafe olsun yani. Öyle kız arkadaşına sarıldığın gibi öteki kızlara sarılırsan olmaz. Kız arkadaşına sarılıyosan ötekiyle tokalaşmaktan ileri gitmeyeceksin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Mesaj düzenleme süresi neden kisitli? [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION]

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
Az önce 1 haftalık bi keçi yavrusu sevdim. Muhteşem bir duyguydu... Bu kadar mı masum olur bir canlı...

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
Kutsal taşa tükürdü!
- Ne yapacaktık tulumbadan su mu çekecektik
- Ve son elementimiz: Tahta.. Yok yok hava demin biri hava dedi kı***dan element uydurmayın tahta diye bi element yok hava olacak o.

Hala gülüyorum.

bu arada

Türlerinizi sınıflandırma fikrine kapıldığım bir an farkettim ki siz insanlar aslında memeli değilsiniz.Bu dünyadaki tüm memeliler çevrelerindeki doğal ortamla bir uyum içinde yaşarlar.Fakat siz insanlar ilk önce bir yere yerleşip çoğalıyorsunuz.Oradaki kaynaklar tükeninceye kadar çoğalmaya devam ediyorsunuz.Kaynaklar tükenince hayatta kalmanız için yapmanız gereken tek şey başka bir kaynak bulmak.Biliyor musun Morphius bunu dünya üzerinde yapan başka tek bir canlı türü var : Bir Virüs.Evet siz insalar bir virüssünüz ve biz de sizin ilacınınız...

Ajan Smith.

bu hangi filmden?

arsenik

Rektör
8 Ağustos 2009
11,355
242
243
Chrome sağ tık menüsü neden büyüdü ki?
--disable-new-menu-style

Üstte yazdığım kısmı masaüstündeki chrome simgesine sağ tıklayıp özelliklere gir hedef kısmının sonuna yapıştır. Tarayıcıyı tekrar aç düzelecektir.

Son sürümlerle birlikte gelen bir görünüm değişikliği.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Beyler şuan youtubeye video yüklüyorum :)
Türkiyedeki ilk Razer mamba 4G 2012 edition Unboxing
Razer Extended goliathus unboxing
ve incelemeri videosunu çektim şuan %21 'de İnş. bir aksilik çıkmazsa Türkiyedeki İlk Videoyu shiftdelete.Net Farkıyla ilk bu sitede izliceksiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...