Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Tek Cevap: ken grimwod-kayboluş (ya da yazarın diğer kitapları)

Okumadıysan çok şey kaçırdın :D

Hayatınızı başka bir insanın bedeninde yaşasaydınız…

Artık beyninin içine yerleştirilen küçük elektrotların kontrolündeydi...
Artık zihninin sessiz bölgeleri uyanıktı ve kendi sesinde ona ait olmayan bir çığlık işitiyordu; yüzyıl öncesinden gelen... kurnaz, duygusal ve cani ruhlu birinin zihninde ve bedeninde yankılanıyordu bu ses.

Epilepsi tedavisi gören Elizabeth Austin’in beynine minyatür elektrotlar yerleştirilmiştir. Elizabeth elektrotları kendisine verilen ufak bir cihazla aktif tutarak krizlerini kontrol edebilmektedir. Ve artık bırakmak zorunda kaldığı, özlediği hayata dönerek evliliğindeki sorunları çözmeye ve tekrar işine başlamaya hazır olduğunu hisseder. Buna karşın, ameliyatın bir parçası olarak son derece riskli olduğu halde fazladan elektrot yerleştirilmesine razı olur. Bu elektrotlardan biri uyarıldığında kendisine ait olmayan bir hayatı yaşamaya başladığını, başka bir bedende vücut bulduğunu fark eder. Doktorundan bu gelişmeleri saklayan Elizabeth, şimdiki ve önceki hayatı arasındaki geçişlerde bocalarken, keşfettiği yeni hayatın onu daha mutlu ettiğini hisseder. Ama bu hayatın hazırladığı korkunç oyunun içine çekildiğinden habersizdir.
Nokta atışı oldu aradığım tam böyle bişeydi :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
nabız yavaşlatıcı ve gevşetici ne kadar hap varsa kulllanır oldum. tavsiye edebileceğiniz ilaçlar varsa da kobay olarak deneyebilirim.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] aynı saniyede resmi nasıl alabiliyorsun? :) şu splash pro konusundaki gibi bir ara tesadüfen ayarlamıştım şimdi ayarlayamıyorum :D splash ile pot karşılaştıracaktım bende kendi bilgisayarımda

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Harbimi :D ben onun salisesinde falan ayarlama şeyini biliyordum ama şimdi bilmiyorum :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
[video=youtube;530rZ1PcwEg]http://www.youtube.com/watch?v=530rZ1PcwEg&feature=player_embedded#![/video]

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
New-smaller-Coca-Cola-can-001.jpg

Bu ufak koladan nereden temin ederim ki :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
20.000tlye gereksiz ötesi bilgisayar toplasam da kağnı ötesi bilgisayardan kurtulsam.
Ah keşke bilgisayar için quadrant olsa da onu telefonla karşılaştırsam..

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yav ben boş cdye ir video yükleyeceğim ama cd takıldığında video otomatik açılsın istiyorum nasıl olucak :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Offff bu SherLock HoLmes dizi niye devam etmiyor arkadaş ne güzeL izLiyordum,ya da yeni bir S.HoLmes fiLmi çeksinLer hemen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...