Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
XZ mi Note5 mi derken içinden gelen o amaaannnn kelimesi....
Note 5 dursun
XZ olmuş gibi ama olmamış eksikleri var mesela ois veya baska sorunlar hala Sony i Sony yapan sorunları var mesela 4kda ısındım kapat diyor.
Note 5i tut elinde olmadı ne bileyim samsung devam ederim diyorsan s7 etmem diyorsan v20 bak htc 10 bak

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Çok fazla yaa. Sıkıyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Tapatalk ne zaman adam olacak?
Sürekli +18 reklamlar. Bi ara yoktu yine geldi. Tapatalkı siliyorum bune ya:mad:

bi ara sizi banlıyacaktım bu konicivalar yüzünden :D botlara dalarken ben sizde bi konuya yorum yapmışsınız nick de onların konularda ki alfabeye benziyor :D az kalsın bot yoluna gidecektiniz :D

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
16 Eylül 2016
8,217
3,025
293
21
bi ara sizi banlıyacaktım bu konicivalar yüzünden :D botlara dalarken ben sizde bi konuya yorum yapmışsınız nick de onların konularda ki alfabeye benziyor :D az kalsın bot yoluna gidecektiniz :D
Ahahahhaha:D
Hep zaten ben dimi:D:D
Çoğu kişi bu olayları benden biliyor forumda:D:D
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben size eski sürümünü paylaşmıştım burada. Kimse ciddiye almadı..
Eski sürümdede vardı yalnız. Şu yeni güncelleme ile geri geldi.

isyankar42

Profesör
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Konyada 60 cm kar var ve biz okula gidiyoruz servisimiz yolda kaldı 30 dk dir yürüyorum:(

Eski Diyarbakır valisi bula bula bizi mi bulur

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
16 Eylül 2016
8,217
3,025
293
21
Screenshot_20161226-165057.png

Arkadaşlar bu troll mü?

Odessa

Profesör
19 Haziran 2013
3,760
432
263
Bakiyim zenginler ne yiyormuş diyip avakado aldım. Tadı hiç güzel değil. Ayrıca zenginde hissettirmedi.

Odessa

Profesör
19 Haziran 2013
3,760
432
263
tropikal iklimde yaşayan durumu kötü olan insanların hatta ormanda yaşayanların para bile vermediği meyveleri biz lüks olarak görüyoruz :D yapmayın efendim portakal yiyin hem vitamini meşhurdur .
Portakalı yılbaşına girerken yicem. Mangoyu Lambada müziği eşliğinde denemek istiyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bakiyim zenginler ne yiyormuş diyip avakado aldım. Tadı hiç güzel değil. Ayrıca zenginde hissettirmedi.

Avokado zaten tek basina tat vermiyor. Onu balla karistiracaksin veya hosuna giden baharatlar ekleyeceksin. Mango güzeldir bu arada, sevecegini düsünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...