Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucesezar

Profesör
Cezalı
28 Haziran 2015
3,403
557
293
26
bu kim kardashian ne ayak? yani ne iş yapıyor,nasıl bu kadar ünü olmuş? kadının hayranı olduğumdan değil! twitter'a bir giriyorum işte vidanjör tekeri gibi oturağının fotoğrafı ile tt olmuş falan

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
bu kim kardashian ne ayak? yani ne iş yapıyor,nasıl bu kadar ünü olmuş? kadının hayranı olduğumdan değil! twitter'a bir giriyorum işte vidanjör tekeri gibi oturağının fotoğrafı ile tt olmuş falan
Neticesinde kadeh tutabilen birisi. Şampanya açıp o kadehe doldurmayı becerebilen. Google amcada araştırsan görürsün fotoğraflarını.

umut erdem

Profesör
26 Eylül 2015
1,452
3
218
Yarin okul var gecmez gunler artik sinavlar basladi ders calisiyoz haftaya sinavlar bitince forumu gene uplarim:devil:

Starbowl

Profesör
12 Aralık 2014
2,995
266
263
22
İos'da şöyle bir virüs mümkün müdür? App store dışından benim önceden yüklemeye çalıştığım uygulamaları 4-5 gün sonra kendi kendine tekrar benim iznim olmadan yüklemeye çalışması. Ben ios 9 bugıdır diye düşünüyorum. App store dışından yükleme yaptığımda problem yaşamamıştım. Zaten önüme gelen uygulamayı yüklemedim. Youtubeda büyük kitlelere hitap eden kanalların tavsiye ettiği uygulamaları yüklemiştim.

MR.Anonymous

Dekan
7 Aralık 2014
5,140
498
263
İos'da şöyle bir virüs mümkün müdür? App store dışından benim önceden yüklemeye çalıştığım uygulamaları 4-5 gün sonra kendi kendine tekrar benim iznim olmadan yüklemeye çalışması. Ben ios 9 bugıdır diye düşünüyorum. App store dışından yükleme yaptığımda problem yaşamamıştım. Zaten önüme gelen uygulamayı yüklemedim. Youtubeda büyük kitlelere hitap eden kanalların tavsiye ettiği uygulamaları yüklemiştim.

App Store dışından Nasıl yüklüyorsun?

umut erdem

Profesör
26 Eylül 2015
1,452
3
218
ios ile bilgim yok ama bulasmis olabilir

Can-K.

Doçent
7 Nisan 2015
975
17
18

Hayır sen başka bir profile izin vermedikçe telefonun senden habersiz birşey yükleyemez.vShare bir profil yüklüyor ve o uygulama yüklemeye çalışıyor.

yucesezar

Profesör
Cezalı
28 Haziran 2015
3,403
557
293
26
Daha e'sinin neden türkçe olduğunu öğrenemeden kapandı ya la!
ee65691c4cec272daa3c7e0c373d1664.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...