Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

K /\ /\ N

Müdavim
Müdavim
26 Şubat 2013
2,147
83
228
26
Sa sdn. Uzun aradan sonra 5 dk mola ile ancak girdim. Dersler yoğun :( bekle beni ytü. En sonunda gelecem yanına :D [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION]+
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] senden naber. :)

muratahmetesk

Öğrenci
12 Eylül 2015
2
0
0
sabrediyorum. sabır erdemlik derler ve sabrediyorum. gün gelecek devran dönecek buluşacağız bir yerde hani o hakir gördüğün adam vardı ya :) devamını bilen biliyor:)

Vikings

Müdavim
Müdavim
5 Aralık 2013
9,621
91
228
[MENTION=332512]Kaandonmez[/MENTION] Benden kötü :D pcye oturmaya zaman yok. İşten bir kaç kişi çıkarılınca vardiyalar karıştı mesailer arttı derken ne foruma girebiliyorum ne dizi izleyebiliyorum. Daha fazla kazanıyoruz o tarafından iyi hojdur ama benena. :D her neyse bakalım bir kaç kişi başvurmuş işe alınsınlarda rahatlayalım azıcık :p

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
orda kaldı eve getirmedim
bak onları da pişirip yiyenler varmış.
önce:
Guinea-pig.jpg

sonra:
Cooked-guinea-pig.jpg

‘Eat Guinea Pig, Reduce Carbon Footprint’ Says Environmentalist

Lazzz

Müdavim
Müdavim
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
elemanı veterinere göster tarlada bulduysan parazit derdi olabilir.
Şunuda ekliyeyim fazla bilgi göz çıkarmaz.

Araba ile giderken kaza ile bir hayvana zarar verdiyseniz hayvanı veterinere götürürseniz ücretsiz tedavisi yapılıyor.Yolda bırakıp gitmeyin. Burada bulunsun okununca belki bir kaçımızın başına gelirse bunu hatırlayalım hatırlatalım.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Geçen hafta sonu'nun yayın akışlarını nereden bulabilirim bildiğiniz bir yer var mı?

YiğitBey

Müdavim
Müdavim
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
Ben ömrü hayatım boyunca Assasins Creed II kadar salak, saçma ve gereksiz bir oyun daha görmedim. Daha oyuna yeni başlamışım, bana diyorki şu yarışını kazan. Yahu ben nereden bileyim nasıl tırmanılacağını. Zaten adam benden önce bir yerde yarışa başlıyor ve 5-10 saniye içerisinde bitiriyor, harita falan kapalı, yolu da bilmiyorum. Üstüne üslük adam cins cins İspanyolca/İtalyanca/İngilizce karışımı cins cins şeyler diyor, resmen sinir oldum.
Buradan Ubisoft'a en içtenliğimle küfrediyorum, saygılar.

Aden

Asistan
24 Temmuz 2015
354
6
18
Ben ömrü hayatım boyunca Assasins Creed II kadar salak, saçma ve gereksiz bir oyun daha görmedim. Daha oyuna yeni başlamışım, bana diyorki şu yarışını kazan. Yahu ben nereden bileyim nasıl tırmanılacağını. Zaten adam benden önce bir yerde yarışa başlıyor ve 5-10 saniye içerisinde bitiriyor, harita falan kapalı, yolu da bilmiyorum. Üstüne üslük adam cins cins İspanyolca/İtalyanca/İngilizce karışımı cins cins şeyler diyor, resmen sinir oldum.
Ve bu gibi oyunlar için bir önceki oyunu oynayacaksın, ya da kontrol tuşlarını iyi öğreneceksin ve netten oyun hakkında bişeylere bakacaksın. Ben gidip fallout 4 oynasam hiç bişey anlamam. Çünki eskileri bilmiyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
ilk oyunu oynamadiysan bu isini görebilir

4548694852_4d7da4ecbc_b.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Genel olarak w+bosluk tusu ile kosuyorsun ve sag fareye basinca duvarlara tirmaniyor.

/xo/

Müdavim
Müdavim
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Öncelikle AC oyununda yol aranmaz. Mantığa ters. O adam da abin oluyor oyunda. Kilisenin tepesinde bitiyor yarış ve hiç de zor değil. İki tuş kombinasyonu freestyle koşu. Zaten yazıyor o da oyun içi. Koskoca bir şahesere hakaret etmeden önce bir daha düşünmek lazım.

YiğitBey

Müdavim
Müdavim
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
Ya ben daha ilk binaya tırmanırken, oyundaki adam veya abi herneyse, görevi bitirmiş oluyor.
Sanırım eğer varsa save dosyası falan bulacağım, yoksada arkadaşa yaptırmaktan başka çarem yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...