Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karnext

Asistan
22 Ağustos 2015
133
4
18
Eve gine domuzu aldım manyak çıktı hayvan her gece yuvasından kaçıp bulaşık makinesinin arkasına saklanıyo

Kenpachi

Müdavim
Müdavim
23 Haziran 2012
1,591
26
228
Eve gine domuzu aldım manyak çıktı hayvan her gece yuvasından kaçıp bulaşık makinesinin arkasına saklanıyo

Hocam bizimkiler fare muamelesi yapıyor şu hayvancağıza sırf o yüzden alamıyorum.Gerçi bu sene biraz zorlayıp sahiplenecem 1 tane inşallah :D

ben bir ara denedim olmamışt şuan oluyor sanırım.Her ay bir gün yapabiliyorsun mükemmel bir şey.O gün istediğini indir gitsin :thumbup:

Dostum resim yorumu yazarken gözüküyorda şimdi gözükmüyor. 88 mb/s hız alıyorum :D Her ay bir gün yapıyorum.İndir indirebileceğin ne varsa :p Steam'dan orjinal alsan bile indirmen gerekiyor ve akk nin Allah belasını versin indiremiyorsun bile adam akıllı.Şuan 4 tane şey aynı anda iniyor.Hepside 3 3,5 mb/s hızda iniyor. İnternette gezme hızımda düşüş yok.Counter girsem ping max 50 60.Çok rahat bişey.Ttnet'sen eğer kullanmanı tavsiye ederim :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
ginedomuzu_3011.jpg

bu o velet'in akranı böyle gözüküyor...

Meridian

Müdavim
Müdavim
8 Nisan 2012
6,591
765
293
Uzun süre sivilce çıkmaz. Ama ne olursa olsun okul günü iki tane çılar. Yine çıktı. Ayrıca burundaki sivilce ne kadar acıyor anlatamam.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Gerçi bu sene biraz zorlayıp sahiplenecem 1 tane inşallah
isine karismak istemem, ama bu hayvanlarin tek tutulmasi dogru degil. Her ne olursa olsun yanina bir tane es alman lazim. Almadan öncede iyice arastir. Bu hayvanlar ne yer ne icer, hastalik belirtileri neler, kafesleri nasil olmali. Her sey hayvanin dogal ihtiyaclarina uygun olsun. Eminönündekiler gibi hayvani kic kadar yere sokma sakin :)

Starbowl

Müdavim
Müdavim
12 Aralık 2014
2,995
266
263
22
Birisi benim skype o bulup sövmüş bana tanımıyorum bile. Onun ardına 2-3 kişi tanımadığım istek göndermiş. Şu kişiye bir görüntülü açıyım mı?

YiğitBey

Müdavim
Müdavim
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
Siri'ye tekerleme söyle dedim. Siri de, hızlı bir şekilde takatula tekerlemesini söyledi ve bitirdikten sonra, bana "Ye bunu." dedi.

Siri bile bunu diyorsa...

Kenpachi

Müdavim
Müdavim
23 Haziran 2012
1,591
26
228
isine karismak istemem, ama bu hayvanlarin tek tutulmasi dogru degil. Her ne olursa olsun yanina bir tane es alman lazim. Almadan öncede iyice arastir. Bu hayvanlar ne yer ne icer, hastalik belirtileri neler, kafesleri nasil olmali. Her sey hayvanin dogal ihtiyaclarina uygun olsun. Eminönündekiler gibi hayvani kic kadar yere sokma sakin :)

Abi biliyorum çift olması gerektiğini.Çok araştırdım hem ingilizce hem Türkçe kaynaklardan ama çift olunca bakımda ayırabilmen gereken yerde artıyor malesef.Ha belki daha fazla yer ayırabilecek olurum o zaman direk 2 tane alırım.Birde aileyi 2 taneye ikna etmekte zor malesef :( Hayvancağızlar geniş alan istiyor.

Dipnot : Sizin alıntıladığınızı gördüğümde bi an imla hatası yüzünden uyarı mı aldım diye korktum :D

/xo/

Müdavim
Müdavim
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Adamın modluk bölümü farklı, sakin :D Bu arada 5000 mesajım olmuş buradan annem babam ve halamlara selamlar.

karnext

Asistan
22 Ağustos 2015
133
4
18
Abi biliyorum çift olması gerektiğini.Çok araştırdım hem ingilizce hem Türkçe kaynaklardan ama çift olunca bakımda ayırabilmen gereken yerde artıyor malesef.Ha belki daha fazla yer ayırabilecek olurum o zaman direk 2 tane alırım.Birde aileyi 2 taneye ikna etmekte zor malesef :( Hayvancağızlar geniş alan istiyor.

Dipnot : Sizin alıntıladığınızı gördüğümde bi an imla hatası yüzünden uyarı mı aldım diye korktum :D

iki tane olmasa da olur aslında domuzunu(ne diyeyim bilemedim :D) şehrinde olan toplantılara götür. (Bazen Ankarada oluyor)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Dayimin vardi bunlardan 4 tane. Calismak icin bir seneligine sehir disina gitmistim ve dayimda kaliyordum. Bu keratalar gece yarisi dönen tekerlegin icine girip yaklasik 1 saat boyunca cikmiyordu. Beni uyutmadiklari icin kendilerini ayriyeten kiniyorum :D

YiğitBey

Müdavim
Müdavim
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
iPad'imin şarj cihazında bir takım paslanmalar meydana geldi ve gittikçe bu paslanmalar gittikçe artıyor.
Hayır yani anlamadığım, hayvan gibi de kullanmadım ne diye şarj aleti havalara giriyor, paslanmaya başlıyor?

GhostX

Müdavim
Müdavim
26 Ağustos 2009
2,244
3
218
Beyler bu Dominosun sayfasın da footer bölümünde şöyle yazıyor;

"Pizzalarımızda kullandığımız sosis, sucuk, küp sucuk, pepperoni, New York pepperoni, jambon, Adana baharatlı kebap ürünleri piliç ve/veya hindi etinden üretilmiştir"

Reklamlarda dana etli diye tanıtım yapılıyor yeni fark ettim millete dana etli diye hindi mi sokuşturuyorlar?

-Master

Asistan
15 Eylül 2015
160
9
18
Sonsuzluğu düşününce içim tuhaf oluyor. Nasıl birşey hep aynı şekilde olunca Sonsuzluk insan delirir peki nasıl olacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...