Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meridian

Dekan
Senin facen var mı meçhul , evet haberi facebooktan paylaşacan

Blackberry Android M sistemli telefon çıkaracağumuş :D
41fe764e2dd8f4da9d2c3da5ee1d9589.jpg
Kullanıcı adı alamadığım için adresi kopyalayamıyorum. Aramadan çıkıyor. :D

scorpion

Rektör
Cezalı
[MENTION=385184]mic check[/MENTION] [MENTION=380082]Vikings[/MENTION]

Birinin sizi rapor etmesiyle ban yemezsiniz. VAC sistemi tamamen otomatik calismaktadir, hileyi tespit ettigi an kara listeye alinirsiniz ve genelde 1-6 ay icinde banlanirsiniz.

Overwatch ise raporlara göre hareket edip üyeleri birkac günlügüne banlayabiliyor. Hile kullandiysaniz bu banlar vac bana dönüsüyor, yoksa baniniz kaldiriliyor.

SmokeXD

Dekan
Cezalı
[MENTION=261339]Meridian[/MENTION] İOS 9 yükleme fırsatım olmadı kusura bakma :) İnternet yok ki şu an babamın netten giriyorum ama yarın internet cafeye gidip yüklerim muhtemelen.

ConfickerBelasi

Guru
Cezalı
Özel başlık
IdeaPad-S145AST
netd androit uygulamasında tv2 donan var mı? yoksa tableti sıfırlamam gerekiyor...
otg ve usb yok şarj kablosunu direkt pcbye lehimledim.

acabuco4

Profesör
Chrome de yeni sekme acinca, girmek istedigimiz siteleri ayarlayabildigimiz, onlari kucuk kutucuklar halinde gosteren kaliteli bir eklenti lazim bana, opera da kendiliginden vardi bu ozellik mesela

re13el

Dekan
Chrome de yeni sekme acinca, girmek istedigimiz siteleri ayarlayabildigimiz, onlari kucuk kutucuklar halinde gosteren kaliteli bir eklenti lazim bana, opera da kendiliginden vardi bu ozellik mesela

FVD Speeddial, speeddial 3 ve ya 2 ve buna benzer dial eklentileri çok. FVD Speed dialde üyelik açınca senkronize etme de vardı sanırım.

scorpion

Rektör
Cezalı
[MENTION=390518]Lazzz[/MENTION]

[video=youtube;SgUWCf-yEGE]https://www.youtube.com/watch?v=SgUWCf-yEGE[/video]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

X ile secemiyor musun?

Lazzz

Rektör
@Lazzz

[video=youtube;SgUWCf-yEGE]https://www.youtube.com/watch?v=SgUWCf-yEGE[/video]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

X ile secemiyor musun?
Önerin için teşekkürler ancak bunları izledim hocam zaten araştırmadan soru sormam huyum değil de, seçilmiyor işte sıkıntı orda basmadığım tuş kalmadı...
Sadece O tuşu geri çıkartıyordu bu menüden o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar