Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Suyun ne kadar değerli birşey olduğunu tekrar anladım.Allah güç versin ,oruçlarınızı kabul etsin arkadaşlar...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings

Alakasi yok. Ban yedigin oyunu paylastirip tekrar oynayamazsin. Öyle olsaydi ortalik hilecilerden gecilmezdi demi :)

Yeni hesabinda görünmesinin sebebini ben de anlamadim. Denemek icin payday 2'yi indirip oynayama calisabilirsin.

Bilgisayarinda yüklü oldugu icin oyunlari gösteriyor olabilir.

İçim rahatladı :D dediğim gibi 5-8 arkadaş aldık sonra hile kullananlara karşı sinirlendik hepimiz açtık hunharca kullandık hatta ben 2 tane kullanıyordum aynı anda :D böyle bir haftayı aşkın hiç bişi olmadı, er 3 olduk rekabetçi girdik sonra diğer gün bir girdik oyuna topluca ban yemişiz süresiz büyük hata :ASD

Sonra tövbe ettik hemde indirimdeydi bizimkiler dün aldılar bende bugün aldım.

Dün Salih abiden steam hesabını istedim ve girdim girer girmez cs go ve diğer oyunlarım aile paylaşım şeyinde gözüküyorlardı, direk cs goya oyna dedim Salih abinin hesabıyla girdim.

Bugün csgo yu satın aldım direk girdim indirme işlemi olmadı :D yeni hesap adıyla girdi er 1 olarak ban yoktu :)

İçimi rahatlattın abi vallaha ya 12tlde değilim bende böyle basit bişi eğer gerçek olsaymış çok koyarmış :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Takımca hile kullandık birden fazla, 1 hafta boyunca sorun yoktu. Er 3 olduk rekabetçi girdik diğer gün bam süresiz topluca :D sonra tövbe edip yeniden aldılar dün bizimkiler :p

Hileyle oyunun zevki çıkmıyor ama hilesizde çıkmıyor çünkü karşındakilerde full hack ya herkes hile kullansın yada kimse kullanmasın. Mesela biz yedik tövbe ettik, şu anda hala kullanan oyuncular var oyunda ve denk geliyorlar çıldırıyoruz. Şeytan diyor aç göster hilenin ne olduğunu ama yemiyor işte :D

[MENTION=312196]edox[/MENTION] bu arada hackden ban yemek nasıl oluyor? yani programımı yakalıyorlar yoksa rapor ederseler raporlara göremi ban yiyoruz?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
@Vikings bildiğim kadarıyla şöyle tespit ediliyor.

Mesela maçtasın ve biri seni report etti. Overwatch sistemiyle senin maçın rütbesi yüksek kişiler tarafından izleniyor. 3-4 kişinin elinden geçiyor heralde. Eğer hile yaptığını anlarlarsa "şu hileyi kullanıyor" diye işaretleyip gönderiyolar. En son analiz ediliyor hack kullandığın kesinleşmişse banı yapıştırıyolar :)

mesela:

[video=youtube;KUvoudsIwJs]https://www.youtube.com/watch?v=KUvoudsIwJs[/video]

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings bildiğim kadarıyla şöyle tespit ediliyor.

Mesela maçtasın ve biri seni report etti. Overwatch sistemiyle senin maçın rütbesi yüksek kişiler tarafından izleniyor. 3-4 kişinin elinden geçiyor heralde. Eğer hile yaptığını anlarlarsa "şu hileyi kullanıyor" diye işaretleyip gönderiyolar. En son analiz ediliyor hack kullandığın kesinleşmişse banı yapıştırıyolar :)

mesela:

[video=youtube;KUvoudsIwJs]https://www.youtube.com/watch?v=KUvoudsIwJs[/video]
Hiç çaktırmadan hile kullanabiliriz o zaman? :D bu saçma bir yöntem olmuş. Oyun hile programı kullandığımızı tespit etmesi gerekmiyormu?

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Cumartesi Fen sınavı var ve benim için sınav maratonu biter. Bugün son tekrarları yaparım. Yarım çalışmam. :mrgreen:

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Cs muhabbeti dönünce , uzun süredir oynamadığım aklıma geldi. Oynamak isteyen ekleyebilir. Ritsu Kawaii (DMG idim en son sanırım.)

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Hiç çaktırmadan hile kullanabiliriz o zaman? :D bu saçma bir yöntem olmuş. Oyun hile programı kullandığımızı tespit etmesi gerekmiyormu?

Her oyundan sonra dosyalar doğrulanır zaten. Çaktırmadan hile kullanmak istersen Valve'nin kendi sattığı hileyi alman lazım. 250 liraya yaklaşık fiyatı var.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Her oyundan sonra dosyalar doğrulanır zaten. Çaktırmadan hile kullanmak istersen Valve'nin kendi sattığı hileyi alman lazım. 250 liraya yaklaşık fiyatı var.

Valve neden hile satıyor? hile satıyorsa neden hile kullananları banlıyor o zaman alla alla olaya gel :mrgreen: valvenin sattığı hile neleri barındırıyor?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Valve neden hile satıyor? hile satıyorsa neden hile kullananları banlıyor o zaman alla alla olaya gel :mrgreen: valvenin sattığı hile neleri barındırıyor?

Valve'ninkinde her şey var. Kullananlar profesyonelce kullanıyor ama. İzlerken şüpheye düşüyorsun hile diye. Mesela o insanlar günde sadece 2 maç oynuyorlar. 10 adetten fazla report gelirse overwatch oturumuna düşer video kaydı. Yoksa sıkıntı yok. Bir ara ben de düşündüm almayı ama pahalı ve gereksiz.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Valve'ninkinde her şey var. Kullananlar profesyonelce kullanıyor ama. İzlerken şüpheye düşüyorsun hile diye. Mesela o insanlar günde sadece 2 maç oynuyorlar. 10 adetten fazla report gelirse overwatch oturumuna düşer video kaydı. Yoksa sıkıntı yok. Bir ara ben de düşündüm almayı ama pahalı ve gereksiz.

Hileye 5tl bile vermemde merak ettim yani. Her neyse keşke bunları daha önceden öğrenseydim, arkadaşlarada aldırtmazdım oyunu tekrardan.

Güneş gözlüğü camı kolonya ile temizlenir mi?

Çamaşır suyuna yatır QWA:SD

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Hileye 5tl bile vermemde merak ettim yani. Her neyse keşke bunları daha önceden öğrenseydim, arkadaşlarada aldırtmazdım oyunu tekrardan.

Çamaşır suyuna yatır QWA:SD
Yok yok o işe yaramaz. Ben tuz ruhu ile temizlerim. :mrgreen:

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Pide almak ne kadar zorsa satmak da o kadar zor ama. Bunu yaşayan bilir. :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
[MENTION=261339]Meridian[/MENTION] webtekno ramazan çekilişi yapıyor g2a kodu veriyorlar buna bari katıl :D

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bugüne kadar çok pide aldım ama hic kuyrukla karşılaşmadım nedense. Ayni yerde 3 yer taze pide satınca pek sıra olmuyor herhalde :)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Temizledim, sıkıntı yok. Kolonya ile değil ama.

[MENTION=413044]gokhan.utar.[/MENTION] Facebook hesabıylasa zor. Profilime ulaşılmıyor adres çubuğu ile.

Senin facen var mı meçhul , evet haberi facebooktan paylaşacan

Blackberry Android M sistemli telefon çıkaracağumuş :D
41fe764e2dd8f4da9d2c3da5ee1d9589.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...