Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
League of legends 4 maçta 4 galibiyet iyi seri yaptım 1 galibiyet daha alırsam küme atlarım :D

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Bir sürücü sen nelere kadirsin resmen cihazın sesi sedası kesildi ateşini havalesini aldın ya helal olsun.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fakirlik ölsün diyenler fakirlere kurban olsunlar
Para bunlar aklı almıştır

Keylogger

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İçimde kalmasın uffffffffffffffffffffffffffffffffffff ne sıcaktı ya :hammer:

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Katı meyve sıkacağından geçirilmiş son suyuna kadar sıkılmış meyve gibi hissediyorum kendimi

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
facebookta sağda benim ve arkadaşların hareketlerini gösteren yeri kapattım yanlışlıkla ve açamadım. nasıl açacam o zımbırtıyı?

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Iyi geceler fakirler. Porsche den yaziyorum bu iletiyi :p

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] hocam ayrı bi konu açmak istemedim burdan yazayım dedim. Arkadaşım 5bin liralık sistem istedi benden, ben de elimden geldiğince dizmeye çalıştım. i5 işlemci koydum, i7 işlemci mersindeki şubede yok ne yazık ki. Bi tek 2100 soketli vardı onun da anakartları çok pahalı. Sence nasıl, bi hatam var mı? Kasanın psu'su kaldırır mı bu sistemi ve anakart sığar mı bu kasaya?

kZYYrm.png

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@basbeLası hocam ayrı bi konu açmak istemedim burdan yazayım dedim. Arkadaşım 5bin liralık sistem istedi benden, ben de elimden geldiğince dizmeye çalıştım. i5 işlemci koydum, i7 işlemci mersindeki şubede yok ne yazık ki. Bi tek 2100 soketli vardı onun da anakartları çok pahalı. Sence nasıl, bi hatam var mı? Kasanın psu'su kaldırır mı bu sistemi ve anakart sığar mı bu kasaya?

kZYYrm.png

5 bin tl ben açırdım bilgisayara vermeye :D

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
5 bin tl ben açırdım bilgisayara vermeye :D
Valla normalde 2500'lük dizecektik ama annesi çıtayı yükseltmiş, ee bize de bi canavar dizme görevi görünmüş oldu :D Kasanın üstüne binsin sürsün o derece bi bilgisayar dizeyim istedim. Yalnız o değil de para sıkıntısı olmayınca ne de kolay diziliyormuş bu kasalar ya :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sistem gayet iyi. PSU da yeterli. Ancak o sisteme hdmi ya da dvi bir monitör yakışır. Ankartta sığar.

Monitör olarak bunu alın.

http://www.vatanbilgisayar.com/23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor.html#genel-bakis

Teşekkür ettim hocam sağolasın. Monitorü değiştirdim.

Kenpachi

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Cuma namazini kilan tum abilerimin ve kardeslerimin namazlarini ve dualarini Allah kabul etsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...