Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaJMeR13

Profesör
1 Mayıs 2013
2,779
9
218
Ne bicim bir insan anlamadim gitti. Bunun zaten sacma sapan konulari meshurdu. Yok sevgilim evli cikti, yok ofiste iftira attilar. Neyin kafasini yasiyorsun arkadas ya.
3 yaşındaki adamdan da bu beklenir :)
şakayı anlarsın ama böyle ciddi bir konuda insanlarla alay edercesine yapılan şaka cezasız kalmaz
bir çok kişinin aklındaydı zaten doğru olmama ihtimali ama insanlar onun gibi olmadığı için yine Allah'tan şifa dilediler

acaba kendini nasıl hissediyor, eğer normal hissediyorsa, onun insan olmadığından da emin olabilirsiniz

Buğra Y.

Profesör
6 Şubat 2013
1,397
36
228
acaba kendini nasıl hissediyor, eğer normal hissediyorsa, onun insan olmadığından da emin olabilirsiniz
Bazı insanlar böyle olabiliyor. Sanal ortamda çok takıla takıla artık beyni de sanallaşmış. Gerçekle gerçek olmayanı karıştırıyor, belki de kendi fantezi ortamında yaşıyor.

Buğra Y.

Profesör
6 Şubat 2013
1,397
36
228
Oha kanım dondu arkadaş , sağlık konusunda şaka yapmak olmaz şakada değil zaten yazık psikolojik olarak çökmüş adam resmen akıl işi değil bu yapılan . Banlanması iyi olmuş .
İtiraflar bölümüne de bakarsan konuların yarısından çoğu onun. Hepsinde ayrı bir fantezi var. Helal olsun, hayalgücü baya gelişmiş.

passkeys

Asistan
23 Kasım 2011
424
2
18
izmir otogarından izmir adliyesine toplu taşıma,metro, vb. bir şey var mı? sabah saat 08.00 de adliyede olmam lazım.

arsenik

Rektör
8 Ağustos 2009
11,355
242
243
Neyse olaya iyi yanından bakalım, djvietnam dostumuz kaza filan geçirmedi, gayet sağlıklı ve bir sorunu yok.

Sorun belli ki var abi. Açık ve net. :D Mesaj da atmamıştım o konuya varmış demek ki bir bildiğim. :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] güzel bir rütbe olabilir. :p ;)
6FwnaGd.jpg

Elusive

Dekan
2 Eylül 2012
8,627
260
243
Chromedan steame giriş yapamıyorum. Uygulamadan giriliyor ama tarayıcıdan girilmiyor bilgilerim doğru yüzde yüz eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...