Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kkoray

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
36
birinin kendini ifade edememesi ile hayal kırıklığına uğrmak kötü bir durum :/

deatmania

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Harry.Potter.2001-2011.720p.Dual.BluRay.DD5.1.x264

Bunun 1080p olanı yok mu acaba, [MENTION=75364]dgncn[/MENTION]

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Link gönderirmisin bir bakayım ya da detay bölümünde falan rip grubunun adı yazıyorsa belki öyle bulabilirsin.

Düzenleme: [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] bunu kendileri riplemişler o yüzden 1080p olanını bulamazsın. :) ama başka ripten tümü olsun diyorsan illaki vardır. :D

deatmania

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Link gönderirmisin bir bakayım ya da detay bölümünde falan rip grubunun adı yazıyorsa belki öyle bulabilirsin.

Düzenleme: @deatmania bunu kendileri riplemişler o yüzden 1080p olanını bulamazsın. :) ama başka ripten tümü olsun diyorsan illaki vardır. :D

Başka bir site daha var, onu da kontrol et istersen :)

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
[MENTION=75364]dgncn[/MENTION], baksana bi kardeşim ben iptorrent'ten ban mı yemişim?

Yememem gerekiyor ama, giremiyorum sisteme.

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
@dgncn, baksana bi kardeşim ben iptorrent'ten ban mı yemişim?

Yememem gerekiyor ama, giremiyorum sisteme.
Bende çizik görünmüyorsun ama büyük ihtimal banlanmışsın.

What is the minimum ratio i should keep?
Every user has an obligation to keep his ratio any time above .96. Once your ratio is below .96 you will receive a warning from the system. Once your ratio is greater than .95 the warning will be automatically removed by the system.

Minimum ratio 0.96.Senin ratio 0.56'da kalmış. Ratio'dan banlanmasan bile yeni sisteme göre hit-run yaptıysan hitrun'dan kapatılmıştır hesabın.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bende çizik görünmüyorsun ama büyük ihtimal banlanmışsın.

Minimum ratio 0.96.Senin ratio 0.56'da kalmış. Ratio'dan banlanmasan bile yeni sisteme göre hit-run yaptıysan hitrun'dan kapatılmıştır hesabın.

Furkan banlanmamış, furkan banlanmamış. :D

Abi bi dosya ver hemen indirip seeed edelim de raito yükselsin.

Banlanmamışım halen.

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Furkan banlanmamış, furkan banlanmamış. :D

Abi bi dosya ver hemen indirip seeed edelim de raito yükselsin.

Banlanmamışım halen.
Şöyle yapıyorsun.

Freeleech bölümüne giriyorsun daha yeni gelmiş bir tv pack buluyorsun bu tv pack içinden dizinin ilk bölümünü çekiyorsun daha sonra çektiğin ilk bölümü göndermeye bırakıyorsun dosyadaki oran 1'in üstüne çıkınca durdurabilirsin.

Hit-run kuralından uyarı almamak için dosya başına 50 puan kazanman gerek eğer uyarı gelirse 50 puan ile silebilirsin.Ne kadar seedte durursan o kadar puan kazanırsın.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Şöyle yapıyorsun.

Freeleech bölümüne giriyorsun daha yeni gelmiş bir tv pack buluyorsun bu tv pack içinden dizinin ilk bölümünü çekiyorsun daha sonra çektiğin ilk bölümü göndermeye bırakıyorsun dosyadaki oran 1'in üstüne çıkınca durdurabilirsin.

Anlamadım.

Sana teamviewer bilgilerini yolliyim, veya msn yolla halledelim. :D

oslun

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
tampondan kurtulduk bandajdan kurtulamadık :(

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
YR371.jpg

Topkapı 1964

Başrollerinde Melina Mercouri, Peter Ustinov, Maximillian Schell in oynadığı 1964 yapımı bu film gelmiş geçmiş en iyi soygunlardan biridir. Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen film, Topkapı Hançeri'ni çalmak için gelen bir grubun basından gecen olayları anlatmaktadır. İstanbul'un eski halini, sur içini, boğaziçini görmek isteyenler için kaçırılmaması gereken belgesel niteliğindeki bir filmdir. Keyifli seyirler.

ReDo

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
92
En çok benim dolmuşa bineceksiniz saksı değilim ben :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
apple'dan nefret edecek hale geldim özellikle a(fy)on dan. milletin gözüne sokuyorlar çıktı çıkacak diye. mehdi gelecek diye bekleyenler böyle beklemiyor. ne telefonmuş yaa !! sanki tüm dertlere çözüm bulaçak. abi yok şu olacakmış, yok şusu bu kadar olacakmış,vs,vs,vs... sanki efendisinden yiyecek uman köleler gibiler.

bu sözlerim iphone kullanıcılarına bir sitem niteliği taşımamaktadır, lakin alınan varsa kendi yarasıdır (kardeşim dahil). benim sitemim bir şeyin insanların merakını tahrik ederek reklamının yapılmasınadır.

bana karşılık cevap verecek olanlara saygım sonsuzdur, onlara cevap vermeyeceğim. dünya malı için tartışmaya girmeye bile değmez.

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Telefonu ilk aldığında kurculamadan sarj eden birisini bulursanız evlenin onunla, aldatmaz, kurallara uyar, baş tacı edin onu.:)

BlackXr

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
32
uzun uğraşlar sonucu fetih 1453'ü 1080p indiridm !!! :D

CuMaAli

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ben paraüstü yerine sakız verilme devrinin bittiğini sanıyordum. Meğer bitmemiş bu akşam öğrenmiş oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...