Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Sana bir tüyo. Fl kullandığını zannediyorum. Bir parça seç, internetten midi dosyasını bul. Sonra Fl'yi açıp herhangi bir vst seç. Bu indirdiğin midi dosyasını açtığın kanalın piano rool unun içine at. Oraya otomatik olarak notalar ve dizilişleri çıkar. Ana notalar, bassline lar, vuruşlar falan hepsi ayrı renktedir, sonra ayıklarsın. Veya .scr uzantılı scores dosyaları bulacaksın. Bunlar da hazır dizilmiş notalar içerir. Daha temiz olur, en azından nota ayıklamak zorunda kalmazsın ama nette bunları paylaşan fazla kişi yok.
Evet, geçenlerde şans eseri bir plugin indirdiğimde içinden bir parçanın midi dosyası çıktı ama sadece dinledim hiç değişik şeyler denememiştim teşekkürler tavsiye için biraz öyle inceleyeyim. :)

muratveb

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Nerden dinledim ben şimdi bu şarkıyı :( Yine onu hatırlattı bana.. Tam iki sene etti .. Hiçmi insan unutmaz .. Hiçmi eksilmez bu duygu.. Hiçmi kapanmayacak bu yürek yarası :(

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Farklı bir baba müziği dinlemek isteyenler için. :PHatamız olduysa affola. :P

[SDNTV]http://dl.dropbox.com/u/18049530/godfather.mp3[/SDNTV]
6lq8R.jpg

mutahhar

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
15
sabah her zaman yaptığım gibi yapıp dizüstünü hazırda bekletme moduna alıp akşam işten gelince açtım bir de ne göreyim:parola sormadan direk masaüstü açıldı :S

ohh bee söyleyip rahatladım :D

Darknes$

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
351
İstemeye geleceğiz [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] :D

scaled.php

VincentVega

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
demin avengers'ı izledim sinemada izleyememiştim.
yok böyle komik bir marvel filmi ya çok sevdim
hele filmin sonunda yarı tanrı thor dönere yumuldu orda sandalyeden düştüm

juk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
naptında gittin nasıl gittin nasıl karar verdin yani gelişim sürecini özel değil se anlatırmısın

VincentVega

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
naptında gittin nasıl gittin nasıl karar verdin yani gelişim sürecini özel değil se anlatırmısın

Erasmus programına dahil herhangi bir Türk üniversitesinde isen istediğin yere gidersin 6 aylığına ya da 1 yıllığına.

juk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
burası kutupsa finlandiyada yaşayanlar ölsün o zaman :D

malmöde okyanusal iklim var güzel buralar

Erasmus programına dahil herhangi bir Türk üniversitesinde isen istediğin yere gidersin 6 aylığına ya da 1 yıllığına.

ben lisedeydim SAT la biyerlere gitmeyi düşünüyorum orda ingilizce mi konuşuyosun yoksa yerel dili öğrenmeye başladınmı

VincentVega

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=283904]juk[/MENTION] , okulda ingilizce dili konuşuluyor ama markette otobüste falan isveççe konuşuyorum daha çok.
ama halkın %99 ' u ingilizce bildiği için sorun yaşamıyorum hiçbir zaman.

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
AKK'ya yakalandık sayfayı yenilemeye korkuyorum :( :( :( :crying: :crying: :crying:

juk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
@juk , okulda ingilizce dili konuşuluyor ama markette otobüste falan isveççe konuşuyorum daha çok.
ama halkın %99 ' u ingilizce bildiği için sorun yaşamıyorum hiçbir zaman.

kaç aydır ordasın kaç ayda derdini anlatabilcek kadar öğrendin bide sıcak kanlı birimisin yani kolay diyaloğa girebilen birimisin nekadar zaman da alıştın türk sün diye tepki gösteriyolarmı

VincentVega

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kaç aydır ordasın kaç ayda derdini anlatabilcek kadar öğrendin bide sıcak kanlı birimisin yani kolay diyaloğa girebilen birimisin nekadar zaman da alıştın türk sün diye tepki gösteriyolarmı

ağustostan beri burdayım. okulun intensive(hızlandırılmış) isveççe dersine katıldım. A ile geçtim.
sıcak kanlı biri olmazsan yurtdışında başarılı olamazsın asla. girişken olman gerekiyor herzaman.
Türkim diye tepki gösteren olmadı.
İsveçlilerin tek sevmediğim özelliği soğuk olmaları. Senin ilk adımı atman lazım yoksa soğuk nevale hepsi.
Hatta bununla ilgili çok güzel bir resim var.
Waiting-for-the-bus-like-a-swede1.jpg

mustang

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
34
ağustostan beri burdayım. okulun intensive(hızlandırılmış) isveççe dersine katıldım. A ile geçtim.
sıcak kanlı biri olmazsan yurtdışında başarılı olamazsın asla. girişken olman gerekiyor herzaman.
İsveçlilerin tek sevmediğim özelliği soğuk olmaları. Senin ilk adımı atman lazım yoksa soğuk nevale hepsi.
Bunların Havası gibi İnsanıda soğuk anlaşılan. [MENTION=20926]checkirge[/MENTION]

juk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1

çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim başarılar dilerim

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Ben Prof. Dr. Mümtaz Turhan SBL'yi kazandım bizim okulun İB diploması verebilen Türkiye'de ki tek devlet okulu olması gibi ve bazı öğrencilerinin 10. sınıfı yurt dışında okuma imkanı var geçen senelerde İsveç,Amerika,Almanya,İngiltere,Fransa gibi ülkelere gitmiş bir çok öğrenci var peki asıl merak ettiğim şu elinizde diğer seçeneklerde olsa var mı bilmiyorum gerçi ama yinede İsveç'e gider miydiniz?

VincentVega

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bunların Havası gibi İnsanıda soğuk anlaşılan. @checkirge

bazen tek tük çok iyileri çıkıyor çok hoşuma gidiyor ama genel olarak aynen havaları gibi soğuklar :)

Ben Prof. Dr. Mümtaz Turhan SBL'yi kazandım bizim okulun İB diploması verebilen Türkiye'de ki tek devlet okulu olması gibi ve bazı öğrencilerinin 10. sınıfı yurt dışında okuma imkanı var geçen senelerde İsveç,Amerika,Almanya,İngiltere,Fransa gibi ülkelere gitmiş bir çok öğrenci var peki asıl merak ettiğim şu elinizde diğer seçeneklerde olsa var mı bilmiyorum gerçi ama yinede İsveç'e gider miydiniz?

benim birkaç seçeneğim vardı. bunlar; isveç(malmö ve jönköpping), avusturya,hollanda,almanya,estonya,romanya,yunanistan.
ben isveçi seçtim çünkü daha önce burada yaşamış tanıdıklarım vardı onların fikrini aldım.
almanya,hollanda ve avusturya üçlüsünü gitmeyi zaten istemiyordum.
şu an isveçte bulunduğum için hiç pişman değilim ve hatta bence gidilebilecek en güzel yerlerden birisi isveç.

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bazen tek tük çok iyileri çıkıyor çok hoşuma gidiyor ama genel olarak aynen havaları gibi soğuklar :)

benim birkaç seçeneğim vardı. bunlar; isveç(malmö ve jönköpping), avusturya,hollanda,almanya,estonya,romanya,yunanistan.
ben isveçi seçtim çünkü daha önce burada yaşamış tanıdıklarım vardı onların fikrini aldım.
almanya,hollanda ve avusturya üçlüsünü gitmeyi zaten istemiyordum.
şu an isveçte bulunduğum için hiç pişman değilim ve hatta bence gidilebilecek en güzel yerlerden birisi isveç.
okulun reklamınıda yaptım kusura bakma :D o kadar imkanına rağmen taban puanı 469 içim el vermiyor vallahi.. 1-2 yıl içinde size yine danışmam gerekebilir bana yardımlarınız gerekli :)

sebastiantr

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13
O ayrı bir konu ben şu an yaptığım kopyalamanın kopyalama hızından bahsediyorum 4 saattir 11 gb nin kopyalanması için bekliyorsam o işletim sistemine ve o pc ye söverim ben.

Bu arada kullandığınız programları çok merak ettim.

Veri kopyalama dediğim gibi disk + kopyalanan dosya türü ile alakalı konudur.

1gb lık iso dosyasını X diskine kopyalamak 1dk sürüyorsa
1gb lık bir klasör içinde 1.05 milyon tane 1kb lık .txt dosyası varsa, kopyalaması en az yarım saat belki daha fazla sürer.

Endüstriyel yazılım programları var.
Siemens micro win gibi

PLC ürünlerini kontrol etmek, program yazmak amaçlı bu sebepten XP ye devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...