Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Online oyunları çoçuklar oynarken bazen birbirilerine küfür uygun omayan konuşmalar yapiyorlar Bunu önüne geçecek program varmıdır bilen arkadaşlar yrd

deatmania

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Aynı mekanda olup da, facebook durumunu bilmem kişiyle şurada diye güncelleyip, sonra da yanında ki kişiyle facebooktan konuşan arkadaş psikolojisini merak ediyorum.

Edit: Finix bu 2 oldu :D

Alnair Alsad

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Şu anda ortalama yükseltme sınavı yapıyor olmam gerek; ama bir tane bile öğrenci gelmedi. Ne kadar da kolay sorular hazırlamıştım oysa... Kaderrrr!!! :)

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Şu anda ortalama yükseltme sınavı yapıyor olmam gerek; ama bir tane bile öğrenci gelmedi. Ne kadar da kolay sorular hazırlamıştım oysa... Kaderrrr!!! :)
Yaa yaa öledir baktılar öğrenciler her halukarda bizi sınıfta bırakacak hiç gelmenin gereği yok düşüncesi içerisindedirler:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Alnair Alsad

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Yaa yaa öledir baktılar öğrenciler her halukarda bizi sınıfta bırakacak hiç gelmenin gereği yok düşüncesi içerisindedirler:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Onları ben bırakmadım. Diğer öğretmen arkadaş bırakmış. :) Ben bırakmam ayrıca, onlar kalır. :P

CMYK

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Tam 15 yıl olmuş! unut artık.

topalsolucan

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Kadın şoför mü o ? :D

[video=youtube;Ny42rsJ-e7g]http://www.youtube.com/watch?v=Ny42rsJ-e7g[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...