Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
avrupa yakasını iyi biliyorum ama anadolu hakkında bir bilgim yok. ama iett nin sitesinden bak metrobüsle karşıya geç mecediyeköyden tek arabayla gidersin emin önüne. metrobüs neredeyse her yeri transit geçiyor çok da çabuk gidersin.

findukfaresi

Dekan
29 Mart 2008
7,298
73
0
avrupa yakasını iyi biliyorum ama anadolu hakkında bir bilgim yok. ama iett nin sitesinden bak metrobüsle karşıya geç mecediyeköyden tek arabayla gidersin emin önüne. metrobüs neredeyse her yeri transit geçiyor çok da çabuk gidersin.

kadıköyden vapurla daha mı zor olur dersin. ben bi vapurla geçmeyi biliom karşıya :D

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
kadıköyden vapurla daha mı zor olur dersin. ben bi vapurla geçmeyi biliom karşıya :D

ben hiç vapur sevmedim ne hikmetse metrobüs çok rahat hemde hızlı tek vesaitle avcılardan ta ümraniyeye kadar gidiyorsun gerçi edirne kapı veya mecediyeköyde değişmen gerekiyor ama birinden inip hemen diğerine biniyorsun çok rahat.

findukfaresi

Dekan
29 Mart 2008
7,298
73
0
ben hiç vapur sevmedim ne hikmetse metrobüs çok rahat hemde hızlı tek vesaitle avcılardan ta ümraniyeye kadar gidiyorsun gerçi edirne kapı veya mecediyeköyde değişmen gerekiyor ama birinden inip hemen diğerine biniyorsun çok rahat.

ay hiç kullanmadım metrobüs ama bakalım cuma sabah olsun da bi deneyebilirm

mendocino

Rektör
9 Ocak 2009
11,032
81
228
amac hızlı sekilde karsiya gecmekse eger metrobüs iyidir, ama eger vakit sıkıntısı yoksa vapurla gecmek herzman daha iyidir hele bide İstanbul'a gezmeye gelmisseniz, sonucta metrobüs bildigin otobüs :) sanırım eminönü'ne gececeksiniz kadıköy'den vapur direkt eminönü'ne de gider.

findukfaresi

Dekan
29 Mart 2008
7,298
73
0
amac hızlı sekilde karsiya gecmekse eger metrobüs iyidir, ama eger vakit sıkıntısı yoksa vapurla gecmek herzman daha iyidir hele bide İstanbul'a gezmeye gelmisseniz, sonucta metrobüs bildigin otobüs :) sanırım eminönü'ne gececeksiniz kadıköy'den vapur direkt eminönü'ne de gider.

zaman sıkıntım yok da. ben bi tek kendi dediğim yolu biliyorum. daha önce onu kullandım. 7.30 gibi havaalından çıakrım muhtemelen. 12 de eminönündeki adreste olmam lazım. bilmediğim yolları çok denemek istemiyorum

ck-xe

Dekan
4 Nisan 2010
5,558
39
228
İnternette arayıp da bulamadığım tek şey bir duvar kağıdı. 3 yıldır arıyorum. Birgün karşıma çıkacağına eminim :D

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243
içimde bişey var sebebini çözemedimm.

yoksa sen ?

hala ordamısın :)

ertan78

Öğrenci
6 Nisan 2011
8
0
0
karşılıksız her şeyden sıkıldım. düşünürdüm empati yapardım karşı tarafın yerine koyardım kendimi ama artık bitti. bencil olacağım bundan sonra..

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243
vayy bee ygs de şifreler mod ve medyan tekniğiyle çalışıyormuş.

gidip istatistik hocasının elini öpmenin zamanı geldi :D ne işe yarayacağını çok merak ediyordum, gerçekten çok işe yarıyormuş :D

31 Aralık 2007
17,485
188
243
Bu saate kadar morali bozuk arkadaşların moralini düzelticem diye yanlarında kal. Onlar yüzünden sevgilinle konuşama. e şimdi benim moralim bozuldu :( Benim moralimi kim düzeltecek :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...