Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silence

Dekan
29 Nisan 2009
7,786
49
228
uffffffff sıcacık yatağı bırak yağmurlu bir günde kalk işe gel ama bu haksızlık yaa :( Canım istediğinde gideceğim bi işim olsun istiyorum tamam sorun değil her gün çalışabilirim belirli bir saatimde olsun ama çalışma saatimi kendim seçeyim istediğimde kalkıp gideyim :(

ReDo

Rektör
8 Kasım 2008
13,389
92
228
Bumerang gibiyiz valla geldik mi yine pazartesine :D
Baya hareketli başladım hemen öğlen oldu.

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243
Sabah uyku tatlı gelince yataktan çıkamayıp öğlen giderim deyip 1de kalkınca ve derse yetişmek imkansız olunca yatak sefasına devam etmek paha biçilemezz :D

Silence

Dekan
29 Nisan 2009
7,786
49
228
Pişmanmıyım ? Asla !!! Herkes kendi kaderini kendi kalemiyle çizer , istemezdim böyle olsun ama hayati beyin o sözü kulağımda çınlanıyor böyle zorlu kararlarda . YAPACAK BİŞEY YOKSA YAPACAK BİŞEY YOK .

elmalisoda

Profesör
4 Haziran 2010
2,078
23
218
37
söyle ruuhuuumm söyleeeeeeeeee
hiç yenildik miii böyleeeeeee?

[video=youtube;UZVcRRlOPNQ]http://www.youtube.com/watch?v=UZVcRRlOPNQ[/video]

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Yalanla, yalancılarla işim olmaz, olabilemez...

Bu böyle bilinsin...

muratteas

Dekan
11 Şubat 2009
9,578
96
228
Vaay habere bak....

İngiliz şirket Symbian Ltd'nin ürettiği ve 2008'de Nokia tarafından 264 milyon euro'ya satın alınan Symbian işletim sisteminin kaderi tamamen değişti. 2010 yılında akıllı telefon piyasasının yüzde 43,5'ini oluşturan Symbian işletim sistemi artık açık kaynaklı bir yazılım.

Symbian'ın internet sitesinde Nokia'nın son Symbian sürümünün kaynak kodunu açıklamaya karar vermesiyle beraber, mobil işletim sistemi artık tüm geliştiricilere ve kullanıcılara açık hale gelmiş oldu. Bu kararda Microsoft ve Nokia'nın yapmış olduğu anlaşmanın büyük etkisi olduğu düşünülürken, Nokia artık mobil işletim sistemine Symbian^3, Symbian^4 gibi isimler konmayacağını doğrudan Symbian olarak adlandırılacağını belirtti.

31 Aralık 2007
17,485
188
243
O kadar iphone iphone dedin garantilik oldu telefon:)
_________
Bardak yere düştü, birazcık yuvarlandı, önüne çıkan bardak altlığına çarpınca kırıldı:D

Üretim hatası varmış cihazda ben ne yapayım. Benimle alakası yok :) Elektronik cihazını benim kadar temiz ve dikkatli kullananını bulamazsın :) Ama gel gör ki sakınan göze çöp batarmış derler ya, o hesap işte :)

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Üretim hatası varmış cihazda ben ne yapayım. Benimle alakası yok :) Elektronik cihazını benim kadar temiz ve dikkatli kullananını bulamazsın :) Ama gel gör ki sakınan göze çöp batarmış derler ya, o hesap işte :)
Geçmiş olsun:) Ben de temiz kullanıyodum ama çöp bata bata göz kalmadı ben de sağa sola çarpıyom şimdi:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...