Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Donanım arşivi foruma meraktan kayıt oldum sonuç:

çok kötü bir yer çoğunluk müslümanım diyip Allah'ı reddedecek durumda ayriyeten tasarım berbat bildirim sorunu var yani en kral forum Sdn forum.
Büyük harfle yazmaya bile ceza yok pek sevmedim bende o forumu.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Umut Çelik, Çok eski üye değil ama yeni üye de sayılmaz. İlla ki görürdü söyle rahatlayı bence. Sonuçta konu dışı kategorisinde açmış o konuyu.
Tamam sadece söylemek istedim.

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
@Umut Çelik, Çok eski üye değil ama yeni üye de sayılmaz. İlla ki görürdü söyle rahatlayı bence. Sonuçta konu dışı kategorisinde açmış o konuyu.
Benim dediğim olay farklı.
O konuyu kilitledim bitti.
Anasayfadan aşağı doğru konu dışına inince son mesajlar görünüyor sağda; orada kategori içerisindeki son mesaj benim 30 dakika önce yazdığım mesaj. Yani 30 dakika boyunca Konu Dışına hiç mesaj yazılmamış.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
source.gif
ilk gifim hala çok güzel (realme XT)

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Eğil, Diyarbakır ilinin ilçesidir. il merkezine 52 km 40 dakika uzaklıktadır Dicle Nehrine
paralel bir tepe üzerinde olup 4 mahalleden meydana gelir

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Acil 1200 mesaj yazmalıyım. :D yardımcı olun sohbet edelim mesela :D

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
"S | ShiftDelete.Net Forum - Türkiye'nin en iyi teknoloji forumu" S
Bu konu ne için açılmış acaba?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bazen uyumadan yaşayabilsem keşke diyorum. Gece çok güzel geçti. Şimdi hava aydınlandı, çok güzel ve ferah bir hava var. Uyumak istemiyorum ama uykunun beni hafif hafif ele geçirdiğini hissedebiliyorum.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Shiftdelete.net'in clickbaitli başlıklar kullanması, kalitesiz videolar çekmesi, absürt küçük resim kullanması, aşırı reklam yapması bir tek beni mi rahatsız ediyor? Bu yorumu forum sitesi, youtube kanalı ve asıl sitesi için toplu olarak yapıyorum. Iphonedo, Technopat, Donanımhaber vs. kalite açısından çok daha ileride. Yabancı kuruluşları saymıyorum bile. Bunun izleyici kitlesiyle de alakası var gerçi. Arz-talep meselesi sonuçta.

Ve foruma tıklama botu basıldığını düşünüyorum. Aktif üye-ziyaretçi oranı, diğer forumlara göre çok fazla. Bunun bir açıklaması var mıdır acaba? Gereksiz suçlamak istemiyorum.

Tamam ticari bir kuruluşsunuz ve para kazanmanız lazım ama işinizi de düzgün yapmanız gerekiyor bence. Youtube kanalını abonelikten çıktım zaten. Forumu ise biraz muhabbet dönüyor vs. diye kullanıyorum. Belki bırakırım belli olmaz.

Bu mesajı iplemeyeceklerini biliyorum. Çünkü iplemelik bir durum yok. İzleyen-takip eden kitle belli. Tepki gösterme durumu vs. yok. Paralar tıkır tıkır yatıyor. Sadece birkaç insan daha bunun üzerine düşünür ve belki bir şeyler olur diye yazdım.

Yardım edilecek konu bile yok. Forum; bomboş sdn haberleri, siyaset ve birkaç boş konu ile dolu.

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Türk Soyu ve Tarihi, için Herodotun mö V. yüzyılda doğu kavimleri arasında zikrettiği Targita isminin Türk kelimesinin ilk şeklidir

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Shiftdelete.net'in clickbaitli başlıklar kullanması, kalitesiz videolar çekmesi, absürt küçük resim kullanması, aşırı reklam yapması bir tek beni mi rahatsız ediyor? Bu yorumu forum sitesi, youtube kanalı ve asıl sitesi için toplu olarak yapıyorum. Iphonedo, Technopat, Donanımhaber vs. kalite açısından çok daha ileride. Yabancı kuruluşları saymıyorum bile. Bunun izleyici kitlesiyle de alakası var gerçi. Arz-talep meselesi sonuçta.

Ve foruma tıklama botu basıldığını düşünüyorum. Aktif üye-ziyaretçi oranı, diğer forumlara göre çok fazla. Bunun bir açıklaması var mıdır acaba? Gereksiz suçlamak istemiyorum.

Tamam ticari bir kuruluşsunuz ve para kazanmanız lazım ama işinizi de düzgün yapmanız gerekiyor bence. Youtube kanalını abonelikten çıktım zaten. Forumu ise biraz muhabbet dönüyor vs. diye kullanıyorum. Belki bırakırım belli olmaz.

Bu mesajı iplemeyeceklerini biliyorum. Çünkü iplemelik bir durum yok. İzleyen-takip eden kitle belli. Tepki gösterme durumu vs. yok. Paralar tıkır tıkır yatıyor. Sadece birkaç insan daha bunun üzerine düşünür ve belki bir şeyler olur diye yazdım.

Yardım edilecek konu bile yok. Forum; bomboş sdn haberleri, siyaset ve birkaç boş konu ile dolu.
Selam,
YouTube kanalıyla takdir edersin ki benim bir bağlantım yok. O nedenle yalnızca forum tarafıyla ilgili konuşabilirim.

Daha önce birkaç kez daha soruldu. Botlar 10'dan az, gerisi ise ziyaretçi.
Yardım edilecek konu bile yok derseniz olmaz ama. https://forum.shiftdelete.net/bul/cevaplanmamis-konular buraya tıklayın bakalım yardım edilecek konu gerçekten yok mu. SDN Haberleri anasayfaya düşmüyor, birkaç boş konulardan ne kastettiğini anlamadım.

Son birkaç ayda aktifliğin önceye göre daha az olduğunun farkındayım. Bunun için çözüm yolları aranıyor. Benim moderatör olmak istememenin temel sebebi aktifliği arttırmaktı. Forumun 4 ayda değişimi konusundan da fazlaca belli etmişim zaten. Şimdi de bu konu ile ilgili birkaç düşüncem var, proje de diyebiliriz. Yakında öğrenir zaten herkes.

Gelmişken diğer mesajımı da yazayım:
Bir çocuk, 12 yaşında, forum hesabı açıyor (buraya kadar sıkıntı yok), sonra hesabı 5 kere kapatıp açtırıyor. Şimdi yine kapatmış, bir de konu açmış. 5 kişi var diye ama 20 kişi ayrılmışlar? Bir kere mantığa ters ve bu 20 kişi kim? Bir daha SDN Forum'a adım atabilecek mi bakalım.

Sonuç olarak @Overclocked, mesajınızı okudum, Yönetim Ekibi olarak forum kısmıyla ilgili söylediklerinizle zaten ilgileniyoruz. Bu yaz sonunda buranın çok daha güzel bir yer olmasını çok istiyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Umut Çelik, Öncelikle bu forumda uzun ve biraz daha az zamandır olan bazı üyelerin kurallara uyması lazım. Hemen konuyu başka bir konuya çeviriyorlar. Yani konu dışına çıkıyorlar.
Siz moderatörler kaç kere uyardınız ama halen umursamıyorlar belli. Forum kurallarını görende yok sanırım. Oysa ki çok belli oluyor.
Belki ben raporlamasaydım hiç kimse raporlamayacaktı. Mesela aşağıdaki konu.
Bazı yeni gelen veya eski üyeler böyle gereksiz ve boş mesajlar yüzünden gitmek isteyebiliyor. Troll üyeler yüzünden de. Bazı üyeler hemen konuyu bozuyorlar. Yani forumun zararına.
Bu dediğim tarzdaki üyeler düzelirse forum daha iyi yer olacaktır. Üye sayısı da aktiflikte artar.
Yani demek istediklerim forumdakilerin konulara troll mesaj yazmayı bırakması lazım artık.
Ne kadar ciddi yer olursa o kadar güzel bir forum olacaktır, SDN forum.