Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hade uykunuzda güzel kızlar göresiniz.
Aman abi nerede o şans. Dün bir tane arkadaşımla ingiliz kraliyet ailesinin evindeyiz, sonra arkadaşım birden hırsız çıktı ve değerli bir şeyi çalmak istedi. Sonra ben kaçmaya çalışınca susturuculu tabanca ile ateş etti. Daha sonrasında bir tane kız geldi (Tipini hatırlamıyorum, bence bilinçaltımın bir mesajı) o dikkatini dağıtırken ben de kaçtım. Hırsızı kraliyet ailesinin mutfağında yumruklamak için bekliyordum. Tam gölgesini gördüm, uyandım. ama film tadındaydı. Çok epikti ve en net hatırladığım rüya idi.

Geleceği görme biçiminde değil de, bilinçaltını dikkate alarak, bilimsel şekilde bu olayları açıklayabilecek var mı? Yani bilimsel rüya tabircisi. Bir psikolog yorumlar bence.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Aman abi nerede o şans. Dün bir tane arkadaşımla ingiliz kraliyet ailesinin evindeyiz, sonra arkadaşım birden hırsız çıktı ve değerli bir şeyi çalmak istedi. Sonra ben kaçmaya çalışınca susturuculu tabanca ile ateş etti. Daha sonrasında bir tane kız geldi (Tipini hatırlamıyorum, bence bilinçaltımın bir mesajı) o dikkatini dağıtırken ben de kaçtım. Hırsızı kraliyet ailesinin mutfağında yumruklamak için bekliyordum. Tam gölgesini gördüm, uyandım. ama film tadındaydı. Çok epikti ve en net hatırladığım rüya idi.

Geleceği görme biçiminde değil de, bilinçaltını dikkate alarak, bilimsel şekilde bu olayları açıklayabilecek var mı? Yani bilimsel rüya tabircisi. Bir psikolog yorumlar bence.
Bir hırsızlık olayının farkına varmak, ama herhangi bir şeyinizin çalınmadığını görmek; karşılaşacağınız bir tehlikeye karşı dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Edit - Rüyatabirlerini filan ara :D

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bende olmayan şansı diliyorum sana. Kötü gelirse suçu bende arama. :D ahsggsha
1614808843829.png

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Fırat Çakıroğlu cinayeti 20 Şubat 2015 te Ege üniversitesinde yapılan Bıçaklı saldırıdır olay sonucu Fırat Çakıroğlu can vermiş ve Nurullah Semo tutuklanmıştır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyasi iklimi nedeniyle dış dünyaya uzun bir süre kapalı kalan vietnam muhteşem bakir sahilleri, zengin kültürel ve tarihi birikimi ile hayaller ülkesi

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Hayatını kara çarşaf içinde geçiriyorsun; cennete bi' gidiyosun, kocan hurilerle fingirdeşiyor... bakın bu bir dramdır...

Hade uykunuzda güzel kızlar göresiniz.
Kız dedik ama Aslan ne alaka? :D

Kardeşlerim bu gece rüyamda aslanlarla savaştığımı gördüm.
Ne rüyaydı ama.... aslanlar bağırmamdan korkuyordu :D

Son düzenleme:

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Rüyamda saçlarımı uzatıyordum ama öyle böyle bir uzatma değil. Neredeyse yere değiyordu.

Asıl sorun da benim son zamanlarda saçımı uzatmaya başlamış olmam. Acaba frenleyemeyecek miyim?

-Hocam 5 tane soruyu yaklaşık 10-15 saniyede çözdüm çok mu yavaşım?
+nE?

Hakkaten, Fen ve Matematik çok kolay.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Sonunda oyuna kendi bölümümüzü yapabileceğiz. Yani görev editörü(Google çeviriye baktım ?) eklendi.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@NGGYU, Easy Red 2 dedim. Ben nereden bileceğim ki, hiç Türkçesine bakmadığım şeyi. Ya da çevremde İngiliz veya İngilizce konuşanda yok. Yani ben görmedim ve duymadım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@Emre Nas, evet 16GB var. Şimdi 193 mod var ve 7GB ram yetiyor rahat. Belki 7.5 veya sonra 8GB yapabilirim.
@BeyinBedava, evet çok zararlı. Her yer kan gölü. Hep işkence falan yapıyorlar bana. Ya da ben bazen Caligula ile birlikte yapıyorum. Bir de oyunda hırsızlık, gasp, adam kaçırma ve yaralama benzeri şeyler var. ??
@bang1, oyunun içinde bulunan harita editöründe harita yapmakla uğraşıyorum bazen, bazen de modlar indirip oynuyorum. Bir de oyunu 2 mart 2019 da aldım, oynama süresi normal.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
oyunun içinde bulunan harita editöründe harita yapmakla uğraşıyorum bazen, bazen de modlar indirip oynuyorum. Bir de oyun 2 mart 2019 da aldım, oynama süresi normal.
Bende Steama geldiği ilk dönem aldımda bu kadar sömürmemişim oyunu :D orada 900 saatti görünce dedim ne yapmış olabilir ki :D

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
@Emre Nas, evet 16GB var. Şimdi 193 mod var ve 7GB ram yetiyor rahat. Belki 7.5 veya sonra 8GB yapabilirim.
@BeyinBedava, evet çok zararlı. Her yer kan gölü. Hep işkence falan yapıyorlar bana. Ya da ben bazen Caligula ile birlikte yapıyorum. Bir de oyunda hırsızlık, gasp, adam kaçırma ve yaralama benzeri şeyler var. ??
@bang1, oyunun içinde bulunan harita editöründe harita yapmakla uğraşıyorum bazen, bazen de modlar indirip oynuyorum. Bir de oyunu 2 mart 2019 da aldım, oynama süresi normal.
Sen kılıçla hayvan öldürmenin çocuklar üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu biliyor musun?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@BeyinBedava, evet çok korkunç bir şey. ? GTA serisini oynayacaklarına onu oynasınlar daha iyi. GTA da nasıl şeyler olduğunu biliyorsunuzdur. Minecraft'ın kimseye zararı olmaz. Gayet güzel bir oyun ama modlu daha da iyi oluyor. Bir kaç mod değil, bir kaç yüz mod ile.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
@BeyinBedava, evet çok korkunç bir şey. ? GTA serisini oynayacaklarına onu oynasınlar daha iyi. GTA da nasıl şeyler olduğunu biliyorsunuzdur. Minecraft'ın kimseye zararı olmaz. Gayet güzel bir oyun ama modlu daha da iyi oluyor. Bir kaç mod değil, bir kaç yüz mod ile.
OYun +18 olmasına rağmen GTA oynuyorlar ama Minecraft oynanmasına kötü deniliyor ?
(Sunucular çıldırdı.)

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Ben: Hocam benim favori yazarım James Dashner
Öğretmen: Aa ne güzel öğrencim bir yazarı takip ediyor.

O sırada James Dashner:
-Ölümcül Kaçış
-Alev Deneyleri
-Son İsyan
-Ölüm Emri
-Virüs Kodu