Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Güney korenin seoul şehrinde
Budizm dinine ait tapınaklardan biri olan Bongeunsa Tapınağı, 794 yılında yaptırılmıştır

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
@Sibraius'ta forumu bırakanlar arasına girdi sanırım.
1614788801039.png

Aktiflik çok düşüyor forumda...
Aktiflik zaten düşüktü, 5-6 kişi daha hesabını devre dışı bırakınca durgunluk başladı.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Sonunda istediğim gibi kılıç modu buldum. Yakacağım, keseceğim ve acımayacağım. ?? Mowzie's Mobs, Fish's Undead Rising ve Ice and Fire: Dragons gibi bir çok daha modla, baya yaratık falan eklendi. Ve tekrar oyunda Roma imparatorluğunu kuracağım. ?
184 modu 200 mod yapmak lazım. Tam ve düz olsun.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Sonunda istediğim gibi kılıç modu buldum. Yakacağım, keseceğim ve acımayacağım. ?? Mowzie's Mobs, Fish's Undead Rising ve Ice and Fire: Dragons gibi bir çok daha modla, baya yaratık falan eklendi. Ve tekrar oyunda Roma imparatorluğunu kuracağım. ?
184 modu 200 mod yapmak lazım. Tam ve düz olsun.
İmparatorluk yaptıysan At Arabasız olmaz o oyun ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
@_Zaur_, ona benzer modlara bakacağım şimdi. Antik Roma dönemine ait modlar vardır illaki. ?
Bende Dishonored 2 oynuyom kaç gün olalı. Altın sikkeleri çalıyorum dolaplardan ?
Ağa be bi yerde duramıyom, Sağa - Sola şıp şıp diye ışınlanıyorum :D Güzel bir özellik

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Linux'ı övenlere ne atalım?
Ne hakkında övdüğüne bağlı. Sunucu sistemleri, sistemi özelleştirme ve görünüşü boydan boya değiştirebilme imkanı ve özgürlük kısımlarından bahsediyorsa gayet haklı ama her sistemin kendi içerisinde artı ve eksilerinin olduğunu unutmamak gerekiyor. Windows'un yaygın program desteği mesela Windows'un en önemli özelliklerinden biri olabilir. GNU/Linux dağıtımlarının kullanıcıya sunduğu özgürlükte onun avantajıdır. Bir şeyi kuru kuruya bu iyidir, bu çöptür gibi tabirler kullanarak anlatmak zaten hata olur.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Çok tuhaf. Terminalden kurtulun'u Fedora'ya uyarlamak için Debian kullanmamın gerekeceğini daha önce hiç düşünmemiştim doğrusu. Fedora'ya şu PyAudio paketini kuramadığım için Debian'a geçip oradan Pyİnstaller ile çalıştırılabilir hale sokup öyle Fedora'da kullanmayı deneyeceğim.
@NGGYU yakında Arch Linux'a da geliyor bu arada haberin olsun. :)

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
@Murataltug, hangi Türk ülkesinin pilavı olduğuna bakmam ve hepsini yerim. Sonuçta hepimiz aynıyız.
Aslında doğru bir laf ama bunu bir ayrım olarak görmemek gerek hepimiz öz bir olsakta aslı inkar etmemek lazım misal herkesin kökeninini çekinmeden söylemesi lazım misal ben türküm arabım kürdüm diye kendini ifade etmesi güzeldir kürt böreği urfa kebabı özbek pilavı köken ve aslını kabul etmekte bir saygıdır