Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Markasız olduğunu öğrendikten sonra patlama ihtimalin %56, patladıktan sonra alacağın hasar %78 artıyor. İşte bu yüzden bir bilgisayar bozulana kadar PSU'ya bakmıyorum.

Bu arada eski bilgisayarım bozulduktan sonra PSU'ya baktım, Frisby çıktı. İyi ölmemişiz.
Ben normalde iyi bir PSU aldığımı sanıyordum bilgisayarcı kazıklamış beni parayıda alıp orada bulduğu bir şeyi takmış aldığım zaman baya cahildim bu konuda :D

Reaksiyon puanı
6,381
Artık herkes kafasına göre telefon öneriyor. Benim forumdan öğrenecek veya insanlara yardı edecek bir isteğim ve şansım kalmadı.

Herkes konuya geliyor, Allah sizi inandırsın yaşlı insanlar bile sırf Samsung'u övmek için konulara geliyorlar A21 mükemmel falan diye konuşuyorlar yani artık bir olayı kalmadı. Alakası olmayan bile geliyor yani.

Sizin yaptığınız önerinin bir anlamı kalmıyor, öğrenebileceğiniz biri de yok neredeyse herkes bilinçsizce aklına geleni konuşuyor. Twitter sanıyorlar burayı.

Ben bir fikrimi söylüyorum "Burası sosyal medya değil olmaz" diyorlar ama sosyal medya olmuş bile.

Ben eskiden konulara girerdim farklı bilgiler öğrenmek için çok işe yaramadı çoğu şeyi kendim öğrendim, şimdi insanlar HDR ne demek onu bilmeyip benim bilmediğimi iddia ediyor.

Yani hiç bir şey güzele gitmiyor. Hiç bir şey mantığa yakınlaşmıyor, hayatta her şey "Yeter ***" dedirtecek derecede mantıksız, iğrenç yerlere gidiyor.

Sizin etki edemeyeceğiniz ama onların içinizden geçebildiği otoriteler sürekli mantıksız kararlar alıyor ve siz 4-5 saat içinde aşırı sorumluluk yüklüyor.

Deneme diye fenden 10, mattan 36 soru olan saçma sapan yeni nesil bile olmayan denemeleri çözüp LGS'ye hazırlandırıyorlar bizi, soru sayısı diye çıldırıyorlar ama gerçekten LGS formatında bir soru bile çözmemiz kimsenin umurunda değil.

İlkokul gibi ders işleyip deli gibi ödev veriyorlar, hala kimsenin umurunda değil. Sözde herkesin çok çalışması lazım deli gibi çalışmamız lazım ama kimse bize bu imkanı vermiyor ki öğrenciler böyle yapsın.

Son düzenleme:

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
1614763876417.png

Arkadaşım hesap açmaya çalışıyor açamıyor :D?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Artık herkes kafasına göre telefon öneriyor. Benim forumdan öğrenecek veya insanlara yardı edecek bir isteğim ve şansım kalmadı.

Herkes konuya geliyor, Allah sizi inandırsın yaşlı insanlar bile sırf Samsung'u övmek için konulara geliyorlar A21 mükemmel falan diye konuşuyorlar yani artık bir olayı kalmadı. Alakası olmayan bile geliyor yani.

Sizin yaptığınız önerinin bir anlamı kalmıyor, öğrenebileceğiniz biri de yok neredeyse herkes bilinçsizce aklına geleni konuşuyor. Twitter sanıyorlar burayı.

Ben bir fikrimi söylüyorum "Burası sosyal medya değil olmaz" diyorlar ama sosyal medya olmuş bile.

Ben eskiden konulara girerdim farklı bilgiler öğrenmek için çok işe yaramadı çoğu şeyi kendim öğrendim, şimdi insanlar HDR ne demek onu bilmeyip benim bilmediğimi iddia ediyor.

Yani hiç bir şey güzele gitmiyor. Hiç bir şey mantığa yakınlaşmıyor, hayatta her şey "Yeter ***" dedirtecek derecede mantıksız, iğrenç yerlere gidiyor.

Sizin etki edemeyeceğiniz ama onların içinizden geçebildiği otoriteler sürekli mantıksız kararlar alıyor ve siz 4-5 saat içinde aşırı sorumluluk yüklüyor.

Deneme diye fenden 10, mattan 36 soru olan saçma sapan yeni nesil bile olmayan denemeleri çözüp LGS'ye hazırlandırıyorlar bizi, soru sayısı diye çıldırıyorlar ama gerçekten LGS formatında bir soru bile çözmemiz kimsenin umurunda değil.

İlkokul gibi ders işleyip deli gibi ödev veriyorlar, hala kimsenin umurunda değil. Sözde herkesin çok çalışması lazım deli gibi çalışmamız lazım ama kimse bize bu imkanı vermiyor ki öğrenciler böyle yapsın.
Sende inadına Texet markası A21 den iyi söylede devreleri yansın adamların :D

GimmeMilk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Yatılı lise öğrencisiyim 11. sınıfta arkadaşımın donunu direğe astım donu kokuyordu. Şu an 12. Ve o don hala kayıp.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Küba Cumhuriyeti Karayiplerde bir ada ülkesidir. birçok takımadadan oluşur. Havana, Küba'nın en büyük şehri ve başkentidir. Santiago ise ikinci en büyük şehirdir
-Erkek veya Kadınların birbirine verdiği en küçük hasarda cezalar 5 yıldan başlıyor.
-Dövüş sanatları ve at biniciliği, spor dalında birinci sırada.

İşte bu yüzden komünizm.

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Parasızlık yüzünden normalde muhattap olmayacağım insanlara muhtaç olmaktan nefret ediyorum ama elimden bir şey gelmiyor.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
-Erkek veya Kadınların birbirine verdiği en küçük hasarda cezalar 5 yıldan başlıyor.
-Dövüş sanatları ve at biniciliği, spor dalında birinci sırada.

İşte bu yüzden komünizm.
Aslında en gerçek yönetim şekli insanlık insanlık olmazsa ne din olur ne iman ve tek gerçek değer biçimi saygıdır yani mevlana diyorki gel ne olursan ol gel insanları sevmek zorunda değiliz ama saygı duymak zorundayız durum bundan ibaret bu da diğer belgeselimiz hangisi doğrudur bunada insanlar karar versin şu da bir gerçektir vietnam küba emperyalizmle savaşan ülkelerdir bu yüzden severim saygı duyarım ve dünyada açlık sefalet bitmezzz ve her ülkede sorun vardır toz pembe hayat yoktur olamaz

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Yok komünizm, yok faşizm hepsi boş uydurma şeyler. Tek işe yarar, o da insanları birbirine düşman etmeye yarayan bir şey. Mesela 2.Dünya Savaşı ve sonra da, Soğuk Savaş dönemi. Bende uydururum hemen. Mesela Kerimizm. Bak hemen yenisini buldum.
Bir de Vietnam savaşı da, o yüzden gereksiz yere uzadı falan. Olan askerlere oldu, boşu boşuna öldüler.
Her biri birbirinden kötü. Ne hitler, ne stalin ve ne de mao zedong ve benzeri, hiç birinin pek farkı yok. Hep onlar yüzünden bir sürü insan boşuna öldü. Yerin dibine batsın ideolojileri.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Yok komünizm, yok faşizm hepsi boş uydurma şeyler. Tek işe yarar, o da insanları birbirine düşman etmeye yarayan bir şey. Mesela 2.Dünya Savaşı ve sonra da, Soğuk Savaş dönemi. Bende uydururum hemen. Mesela Kerimizm. Bak hemen yenisini buldum.
Bir de Vietnam savaşı da, o yüzden gereksiz yere uzadı falan. Olan askerlere oldu, boşu boşuna öldüler.
Her biri birbirinden kötü. Ne hitler, ne stalin ve ne de mao zedong ve benzeri, hiç birinin pek farkı yok. Hep onlar yüzünden bir sürü insan boşuna öldü. Yerin dibine batsın ideolojileri.
Zaurizim ile dünyayı Fethedicem :D

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
parmaklarımın ucuna basıp uykumda o uzanıp yattığım odaya giriyorum Ateşe veriyorum odayı Hiçbir iz kalmasın diye benden

Dünya şiirleri