Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
@Overclocked, sende sorun yok. Bazı kişiler bilgisi olmadan, yazar konulara.
Bazıları da troll konu açar. Mesela @grand_master uçuruldu sonsuza dek ama bu işlerde ustaydı. Sapık cin konuları ile ünlüydü. ??
Onun daha fazlası var. :D Gece 5'te forumdaki yöneticilerin aktif olmamasını fırsat bilip "HAV HAV", "Bne Hacker'ım ve SDN Forum is HACKED" gibi 10-15 konu açtığını biliyoruz o üyenin. :D

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
@Overclocked, sende sorun yok. Bazı kişiler bilgisi olmadan, yazar konulara.
Bazıları da troll konu açar. Mesela @grand_master uçuruldu sonsuza dek ama bu işlerde ustaydı. Sapık cin konuları ile ünlüydü. ??
Şu an bile hafif troll tipler var. (Trolluk komiklik anlamında vs. değil.) @grand_master gibi olacaklarını tahmin ediyorum. Şu anlık raporlayamıyorum. Bunları yönetim belirleyip, uçurmalı bence. "Neden ban yedim?" diye de konu açamasınlar. Bir nevi, T......pat gibi ama ben moderatörlere bu konuda güveniyorum.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Bir yüzüm ayrılığa bir yüzüm hayata dönük silah sesleri uzakta boğuk boğuk kapalıydı kapılar perdeler örtük bugünde ölmedim anne Ahmet Erhan

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hızla yaşadım genç ölmedim bir koşuymuş yaşam geç anladım
Ahmet erhan

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Takmış kafaya. APU işlemci öyle böyle diye övdükçe övüyorlar ve şişiriyorlar. Fikrimi söylüyorum, yok ileride yükseltilmezmiş falan. Boşa zaman kaybı ve sinir ederler sadece.
ezgif-4-2dd9b2fc3d26.gif
Her neyse. Herkese iyi geceler, ben uçar.

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Hocam biliyorum ama 2 gibide anca dışarıda koşturursam uyuyabiliyorum. Onun haricinde uyuyamıyorum. 3 gibi yumaya alıştım artık 3de uyuyorum 8dede kalkıyorum.
ben 7:10-7:15 gibi kalkıyorum o yüzden şimdi yatmalıyım, görüşürüz:)

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hocam biliyorum ama 2 gibide anca dışarıda koşturursam uyuyabiliyorum. Onun haricinde uyuyamıyorum. 3 gibi yumaya alıştım artık 3de uyuyorum 8dede kalkıyorum.
Alışkanlık meselesi.

Bende ise alışkanlık yok. Sadece tembellik var. Uyku saatlerim çok değişken. Vücudum bana sövüyor ama yapacak bir şey yok. Böyle geldim, böyle giderim. Sağlıkl
sız yaşamımla maks 50 yıl falan yaşarım diye tahmin ediyorum. Zaten akrabalarımda erken ölmek yaygın. Acaba ne kanseri olup öleceğim? ya da trafik kazasında öleceğim. Ölmek için çok fazla yol var.

Neyse gece gece boş yaptım, iyi geceler.

Bu arada bir fikrimi daha söyleyeceğim burada. Şu an aklıma geldi. Pek önemli bir yazı değil. İşiniz varsa okumayınız.
İnsanlarda "cringe" olarak adlandırılan duygu, çok kötü amaçlarla kullanılıyor. "Cringe" denilen şeylere bakma merakı oluşuyor. Muhtemelen kendinden küçük gördüğün birini görmek ve aşağılamak insanoğluna zevk veriyor. Bir nevi ego kasma deposu. Bunu güzel kullanan insanlar, hep ünleniyor ve para kazanıyor. (sosyolog olur benden he :). Zaten sosyal medyalar yaygınlaştıkça, herkes sosyolog oldu başımıza.)

Neyse yine iyi geceler :D

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Ya ben erken kalkıyorum ama bu saate kadar yatmadım çok üzgünüm sadece 5 saat yatabileceğim:(:(

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Uykum VaaaağğğğğğğğğğğrrrrrrrrrrRR!!!!!!

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Şaka mı yapıyor? İlk açtığı konunun başlığını büyük harflerle yazıyor ve sonra yine açıyor, bu sefer de mesajı büyük harflerle yazıyor. ??
Allah sabır versin, moderatörlere ve yönetime de.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Ehhüü 2. (second) ingilizcee (english) dersi (lesson) bitti (finished) ama (but) benim (my) kafama (head) bu (those) kelimeler (words) kazındı. (kazınded.)

Son mesajlar