Söyle Rahatla V.2

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Benim aklım neden fesatlığa çalışıyor? 2 oyun oynayacağım yüzlerce hesap çalma yöntemi geliyor aklıma. En mantıklısı da CefSharp ile "Tanki Online Windows App" diye bir uygulama yapıp cookieleri ve post verilerini çalmak. Aman Allah'ım neler düşünüyorum ben.
böyle şeyleri bende çok düşünüyorum mesela aklıma bir ara şey gelmişti hocaya ödev yollarken keylogger atıp e okul şifresini öğrenip notumu değiştirmek :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@EFI Shell foruma dönmüş, hadi bakalım, forumun kilit isimler foruma döndüğün göre artık forum eski güzel hallerine dönebilir. @EFI Shell şaka bir kenara sensiz forumun tadı çıkmıyor söyleyeyim. :D
Onsuz olmuyordu harbiden

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,606
böyle şeyleri bende çok düşünüyorum mesela aklıma bir ara şey gelmişti hocaya ödev yollarken keylogger atıp e okul şifresini öğrenip notumu değiştirmek :D
1612461932222.png

:):):):):)

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,606
CefSharp'ı bir türlü beceremedim. Ya her şey tamam, kodu çalıştırıyorum anında kapanıyor.

CefSharp'ı bir türlü beceremedim. Ya her şey tamam, kodu çalıştırıyorum anında kapanıyor.
Sorun CefSharp değil benimle alakalıymış. Ben projeyi iki saat silip oluşturmakla uğraşmamak için Form1.cs'yi ve Program.cs'deki Form1.cs ile alakalı olan kısmı sildim, ama yeni form oluşturunca Program.cs düzelmiyormuş. Zeka desen var (!)
Program.cs varsayılan içerik:
C#:
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Threading.Tasks;
using System.Windows.Forms;

namespace Tanki_Online
{
    static class Program
    {
        /// <summary>
        /// Uygulamanın ana girdi noktası.
        /// </summary>
        [STAThread]
        static void Main()
        {
            Application.EnableVisualStyles();
            Application.SetCompatibleTextRenderingDefault(false);
            Application.Run(new Form1());
        }
    }
}
Ben oradaki Application.Run(new Form1()); satırını silmişim ve geri gelmemiş.

:)
1612469645245.png

Son düzenleme:

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,606
Teyzem lise terk, nereden heveslendi bilmiyorum lise diplomasını almak için bir sınava girecek. Anneme de 2 soru göndermiş, ya ** (babam, isim sansürlü.) ya Çınar (ben) çözsün, hangisi doğru bilirse o yandı demiş. Benim haberim yok tabi, annem bana **'ın (kuzenimin) İngilizce ödevi diye soruları gösterdi. Ben Allah Allah diyorum 2. sınıfa giden çocuğa bu ödev verilir mi falan diye düşünürken teyzemin mesajlarını farkettim. Sonra teyzem cevaplar doğru dedi. Kim çözdü diye sordu. Annemi engellemeye çalıştım ama "Çınar" yazan mesajı gönderdi. Teyzemin lise diplomasını almasını sağlayacak sınavın İngilizce kısmı bende :(

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Teyzem lise terk, nereden heveslendi bilmiyorum lise diplomasını almak için bir sınava girecek. Anneme de 2 soru göndermiş, ya ** (babam, isim sansürlü.) ya Çınar (ben) çözsün, hangisi doğru bilirse o yandı demiş. Benim haberim yok tabi, annem bana **'ın (kuzenimin) İngilizce ödevi diye soruları gösterdi. Ben Allah Allah diyorum 2. sınıfa giden çocuğa bu ödev verilir mi falan diye düşünürken teyzemin mesajlarını farkettim. Sonra teyzem cevaplar doğru dedi. Kim çözdü diye sordu. Annemi engellemeye çalıştım ama "Çınar" yazan mesajı gönderdi. Teyzemin lise diplomasını almasını sağlayacak sınavın İngilizce kısmı bende :(
İsimini de öğrenmiş olduk, tuhaf bir olaymış.

Reaksiyon puanı
6,381
"Apple ikinci el avantajı yüzünden bu kadar sattı"

Evet kesinlikle, sözde değerli duayenimiz. Sadece Türkiye'de sattı zaten.

"Note 20 vs S20FE plastik arka kapaklı ve çok kötü malzeme kalitesi var"

"S21 eline alda konuş gayet iyi plastik olabilir"

Hepsi polikarbon yani aynı malzeme. Ve kötüler. Fanatiklik böyle bir şey işte.

Ne demiş Vladimir Bartol "Bilinç seviyesi ne kadar düşerse fanatiklik de o ölçüde artar"

Son düzenleme:

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,606
Bende de bir kaç kez böyle olmuştu. Uyanmak istemiyordum.
@NGGYU, tamam burası söyle rahatla ama her şeyi de yazmayın. ??
Abi yanlış anladınız, kız seksi değil güzeldi, beyaz tenli, sarışın, çok tatlıydı. Yatağa atmalık değil de üstünde yatmalık. Kızın görünüşünden de en az 30 anime bitirmiştir diyebiliyorsunuz. Sesi de şu şarkının 1:03 saniyesindeki "distorakushon" kelimesinin okunuşu gibi çok tatlı bir ses.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,606
burnum kanıyor, tek elle klavye kullanmak ne zormuş yav.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,606

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,349
Rutin kanıyor. Kılcal damarlar ince miymiş neymiş öyle bir şey, hapşırırken güçlü hapşırırsam bile kanayabiliyor.

Küçükken gitmiştim.
Bence yakın bir zamanda da doktora görün. En azından nedeni araştırılsın; yapılabilecek ne varsa, tez iken yapılsın. Geçmiş olsun.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,349
O kadar da büyük bir sorun değil ama. Öyle şakır şakır kanamıyor. 1-2 dk sürüp bitiyor.
Belki pıhtılaşma sorunu vardır veya K vitamini eksikliği de olabilir ya da burundaki kıkırdak ve kemik yapısından ötürü burnun içi çabuk kuruyor ve kabuk tutuyor olabilir vesaire pek çok nedeni olabilir. Kanamanın uzun sürmemesi ya da az olması önemli değil; sık sık oluyorsa, bu normal değil. Burun kanamasına neden olan şeyi bilmek gerektiğini düşünüyorum. İleride daha büyük bir soruna yol açmasın sonra.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,606
Belki pıhtılaşma sorunu vardır veya K vitamini eksikliği de olabilir ya da burundaki kıkırdak ve kemik yapısından ötürü burnun içi çabuk kuruyor ve kabuk tutuyor olabilir vesaire pek çok nedeni olabilir. Kanamanın uzun sürmemesi ya da az olması önemli değil; sık sık oluyorsa, bu normal değil. Burun kanamasına neden olan şeyi bilmek gerektiğini düşünüyorum. İleride daha büyük bir soruna yol açmasın sonra.
1-2 haftada bir oluyor. Kendiliğinden olmuyor ama, ya güçlü hapşırıyorum ya da bir yere çarpıyorum. Sanki daha hassas gibi. Bir de doktora gittiğimi söylemiştim, kılcal damarları ince gibi bir şeyler söylemişti sanırım doktor.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,349
1-2 haftada bir oluyor. Kendiliğinden olmuyor ama, ya güçlü hapşırıyorum ya da bir yere çarpıyorum. Sanki daha hassas gibi. Bir de doktora gittiğimi söylemiştim, kılcal damarları ince gibi bir şeyler söylemişti sanırım doktor.
Spor yapıyor musun? Özellikle koşu, jogging falan. Rahat rahat nefes alıp verebiliyor musun?