Sosyal medyanın dilindeki sapık hoca tutuklandı

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ben tam bilmiyorum ama bizim ülkede DİNİ İSTİSMAR ETMENİN yasal olarak bir suçu var mı ? Ben hiç görmedim duymadım ama.
dini bahane ederek insanları DOLANDIRMANIN suç olduğuna eminim. Ülkemizde din sürekli kullanıldığı için artık size de doğal gelmesini normal karşılıyorum tabi...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Yazıklarrrr Olsun. Başkada diyeceğim yok.
Böyle kadınlar yarım zekalı varlıkların özgüvenini arttırıp ünlü yapıyorlar kendi içlerinde, sonra olan oluyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
dini bahane ederek insanları DOLANDIRMANIN suç olduğuna eminim. Ülkemizde din sürekli kullanıldığı için artık size de doğal gelmesini normal karşılıyorum tabi...

İnsanları dolandırmanın cezası var o ayrı. Ama kadın beni taciz etmedi veya tecavüz etmedi diyor görüntü olmasına rağmen. Üstüne parayı ben kendi isteğim ile verdim diyor adamda ben para flan istemedim kimseden parayı onlar zorla verdi diyor. SONUÇ NE OLUR ?

Sadece DİNİ İSTİSMAR ETTİ diye ceza alırmı almaz mı ? ( Bana göre bu yargı sistemine ve kurallara göre almaz. )

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
İnsanları dolandırmanın cezası var o ayrı. Ama kadın beni taciz etmedi veya tecavüz etmedi diyor görüntü olmasına rağmen. Üstüne parayı ben kendi isteğim ile verdim diyor adamda ben para flan istemedim kimseden parayı onlar zorla verdi diyor. SONUÇ NE OLUR ?

Sadece DİNİ İSTİSMAR ETTİ diye ceza alırmı almaz mı ? ( Bana göre bu yargı sistemine ve kurallara göre almaz. )
dini istismar ederek insanları dolandırmış adam. Daha önce de bir çiftin nikahını kıyıp kadınla yalnız görüşmek istemiş kocası izin vermeyince tacizle karşılaşmamış kadın. Adamın yaptıkları ortada yani kadının yarım akıllı veya şikayetçi olmaması farketmemeli öyle olacağını da düşünüyorum.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Hoca, din, cocuk , olumcul kombinasyon,

Son düzenleme: