Haber Sosyal medyanın dilindeki sapık hoca tutuklandı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Sosyal medyada yayılan videodan sonra büyük tepkiler çeken sapık hoca yakalanarak tutuklandı. Sapığın kadınların vücuduna yazılar yazdığı çok iğrenç görüntüleri var ama paylaşmak istemedim...

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kemer Mahallesi'nde yaşayan Burhan D'nin (48) eşleriyle boşanma aşamasında olan çok sayıda kadına kendisini hoca olarak tanıttığı ve evliliklerini kurtarabileceğini vadederek bu kadınlardan hem para aldığı hemde vücutlarına çeşitli yazılar yazarak cinsel istismarda bulunduğu ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Alpereni88e8

Profesör
kadınların biraz suçu var bu durumda ama bu hatsizin karşısında hiç kimse haksız çıkamaz neden kadınların suçu var dedim çünkü hem bu çalışmalara 3500 tl veriyorlar hemde şu linkteki görüntülere bir bakın Kadınların Çıplak Vücuduna Yazı Yazan Cinci Hoca'nın Taciz Görüntüleri Akıl Tutulması Yaşatıyor ancak bu mal hocayı haklı yapmaz allah belasını versin o adamın
Mesaj otomatik birleştirildi:

inşallah bu yazdığım şey yanlış anlaşılıp linç yemem

kilicbaligi

Dekan
Onursal Üye
Burhan D'nin (48) eşleriyle boşanma aşamasında olan çok sayıda kadına kendisini hoca olarak tanıttığı ve evliliklerini kurtarabileceğini vadederek bu kadınlardan hem para aldığı hemde vücutlarına çeşitli yazılar yazarak cinsel istismarda bulunduğu ihbarı üzerine çalışma başlattı.
Azıcık kafası çalışan bir birey nasıl olur da böyle sahte hocaya kanıyor ve bundan medet umabiliyor! Akıl alır gibi değil.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
kadınların biraz suçu var bu durumda ama bu hatsizin karşısında hiç kimse haksız çıkamaz neden kadınların suçu var dedim çünkü hem bu çalışmalara 3500 tl veriyorlar hemde şu linkteki görüntülere bir bakın Kadınların Çıplak Vücuduna Yazı Yazan Cinci Hoca'nın Taciz Görüntüleri Akıl Tutulması Yaşatıyor ancak bu mal hocayı haklı yapmaz allah belasını versin o adamın

inşallah bu yazdığım şey yanlış anlaşılıp linç yemem
Yok inanıp giden kişilerde de kesinlikle suç var

Alpereni88e8

Profesör
Şoka giriyorum ya nasıl bir mantıkla gidebilirler
yalnız sosyal medyanın gündemine oturdu fln demişsiniz ama twitterın dilinde deseniz daha iyi çünkü instagramda hiç bu olayı görmedim youtube da da yani twitter da en sevmediğim sosyal medya olarak da kaldığı için olaydan da burdan haberdar oldum niye sevmiyorsun derseniz de çok cahil insan var

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
yalnız sosyal medyanın gündemine oturdu fln demişsiniz ama twitterın dilinde deseniz daha iyi çünkü instagramda hiç bu olayı görmedim youtube da da yani twitter da en sevmediğim sosyal medya olarak da kaldığı için olaydan da burdan haberdar oldum niye sevmiyorsun derseniz de çok cahil insan var
cahil insan her yerde var twitter artık resmen gazete işlevi görüyor hatta adaleti twitterdan sağlamaya çalışıyorlar

Kadınlarında suçu var hem para veriyorlar hem de böyle şeylere maruz kalıyorlar kadınlarda 1 gram akıl yok mu be.
buraya giden kadınlara ben de çok şaşırıyorum...

Assad Najjar

Doçent
Dilara hanım, hoca sapık olabilir; ama kimseye zorla müdahale etmedi. Bana kalırsa bu tür durumların çözümü şu: Ya komple inançsız olup, benim hacıyla-hocayla işim olmaz diyeceksiniz ya da inançlı olacaksanız da dininizi düzgün öğrenip, bu şarlatanlara prim vermeyeceksiniz. Ben eminim ki o hocaya giden kadınlar, dinini yanlış ve/veya eksik öğrendiği için gittiler. Sandılar ki hocaların özel güçleri var.

Alpereni88e8

Profesör
Dilara hanım, hoca sapık olabilir; ama kimseye zorla müdahale etmedi. Bana kalırsa bu tür durumların çözümü şu: Ya komple inançsız olup, benim hacıyla-hocayla işim olmaz diyeceksiniz ya da inançlı olacaksanız da dininizi düzgün öğrenip, bu şarlatanlara prim vermeyeceksiniz. Ben eminim ki o hocaya giden kadınlar, dinini yanlış ve/veya eksik öğrendiği için gittiler. Sandılar ki hocaların özel güçleri var.
onlar eminim ki kader ve kaza yı yanlış anlayıp her başarısızlıklarında yatmaya değilde kaderine bağlayan müslimanlar

OzkanK.

Profesör
Şu şerefsize hoca flan demeyin kimlerin adamı olduğu kimlerle takıldığı altta ki fotoda belli.
Açıkçası kadında hiç taciz ediliyor gibi gelmedi bana videosunu izledimde. Alan memnun satan memnun gibi bir durum vardı. Yok tekrar geleyim mi hocam nasıl yapalım hocam diye soruyor birde halen kadın...

1600178908192.png

Son mesajlar