Sosyal medyanın dilindeki sapık hoca tutuklandı

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Sosyal medyada yayılan videodan sonra büyük tepkiler çeken sapık hoca yakalanarak tutuklandı. Sapığın kadınların vücuduna yazılar yazdığı çok iğrenç görüntüleri var ama paylaşmak istemedim...

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kemer Mahallesi'nde yaşayan Burhan D'nin (48) eşleriyle boşanma aşamasında olan çok sayıda kadına kendisini hoca olarak tanıttığı ve evliliklerini kurtarabileceğini vadederek bu kadınlardan hem para aldığı hemde vücutlarına çeşitli yazılar yazarak cinsel istismarda bulunduğu ihbarı üzerine çalışma başlattı.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
kadınların biraz suçu var bu durumda ama bu hatsizin karşısında hiç kimse haksız çıkamaz neden kadınların suçu var dedim çünkü hem bu çalışmalara 3500 tl veriyorlar hemde şu linkteki görüntülere bir bakın Kadınların Çıplak Vücuduna Yazı Yazan Cinci Hoca'nın Taciz Görüntüleri Akıl Tutulması Yaşatıyor ancak bu mal hocayı haklı yapmaz allah belasını versin o adamın
Mesaj otomatik birleştirildi:

inşallah bu yazdığım şey yanlış anlaşılıp linç yemem

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Burhan D'nin (48) eşleriyle boşanma aşamasında olan çok sayıda kadına kendisini hoca olarak tanıttığı ve evliliklerini kurtarabileceğini vadederek bu kadınlardan hem para aldığı hemde vücutlarına çeşitli yazılar yazarak cinsel istismarda bulunduğu ihbarı üzerine çalışma başlattı.
Azıcık kafası çalışan bir birey nasıl olur da böyle sahte hocaya kanıyor ve bundan medet umabiliyor! Akıl alır gibi değil.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
kadınların biraz suçu var bu durumda ama bu hatsizin karşısında hiç kimse haksız çıkamaz neden kadınların suçu var dedim çünkü hem bu çalışmalara 3500 tl veriyorlar hemde şu linkteki görüntülere bir bakın Kadınların Çıplak Vücuduna Yazı Yazan Cinci Hoca'nın Taciz Görüntüleri Akıl Tutulması Yaşatıyor ancak bu mal hocayı haklı yapmaz allah belasını versin o adamın

inşallah bu yazdığım şey yanlış anlaşılıp linç yemem
Yok inanıp giden kişilerde de kesinlikle suç var

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Görüntüleri izlemiştim. Ne yorum yapsan elinde kalır. Bu devirde hala böyle şeylere nasıl kanabilir bir insan?

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Şoka giriyorum ya nasıl bir mantıkla gidebilirler
yalnız sosyal medyanın gündemine oturdu fln demişsiniz ama twitterın dilinde deseniz daha iyi çünkü instagramda hiç bu olayı görmedim youtube da da yani twitter da en sevmediğim sosyal medya olarak da kaldığı için olaydan da burdan haberdar oldum niye sevmiyorsun derseniz de çok cahil insan var

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Kadınlarında suçu var hem para veriyorlar hem de böyle şeylere maruz kalıyorlar kadınlarda 1 gram akıl yok mu be.

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Videoları izledim, çok garip geldi. Bir insan niye böyle bir şey yapar ki?

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
yalnız sosyal medyanın gündemine oturdu fln demişsiniz ama twitterın dilinde deseniz daha iyi çünkü instagramda hiç bu olayı görmedim youtube da da yani twitter da en sevmediğim sosyal medya olarak da kaldığı için olaydan da burdan haberdar oldum niye sevmiyorsun derseniz de çok cahil insan var
cahil insan her yerde var twitter artık resmen gazete işlevi görüyor hatta adaleti twitterdan sağlamaya çalışıyorlar

Kadınlarında suçu var hem para veriyorlar hem de böyle şeylere maruz kalıyorlar kadınlarda 1 gram akıl yok mu be.
buraya giden kadınlara ben de çok şaşırıyorum...

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
buraya gidenlerden beyin göçmüş galiba
beyin-gocu-nedir-1078x516.jpg

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
bilmeyenleriniz varsa söyliyeyim kadınlar bu iş için sahte hocaya 3500tl veriyorlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Ohhoooo bu hele tiyatronun Perde önü bence :D

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Yıllar önce "Al sana bir göbek, ver bana bir bebek." diyen kadınlar vardı; bu da onun yeni versiyonu olsa gerek.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Dilara hanım, hoca sapık olabilir; ama kimseye zorla müdahale etmedi. Bana kalırsa bu tür durumların çözümü şu: Ya komple inançsız olup, benim hacıyla-hocayla işim olmaz diyeceksiniz ya da inançlı olacaksanız da dininizi düzgün öğrenip, bu şarlatanlara prim vermeyeceksiniz. Ben eminim ki o hocaya giden kadınlar, dinini yanlış ve/veya eksik öğrendiği için gittiler. Sandılar ki hocaların özel güçleri var.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Dilara hanım, hoca sapık olabilir; ama kimseye zorla müdahale etmedi. Bana kalırsa bu tür durumların çözümü şu: Ya komple inançsız olup, benim hacıyla-hocayla işim olmaz diyeceksiniz ya da inançlı olacaksanız da dininizi düzgün öğrenip, bu şarlatanlara prim vermeyeceksiniz. Ben eminim ki o hocaya giden kadınlar, dinini yanlış ve/veya eksik öğrendiği için gittiler. Sandılar ki hocaların özel güçleri var.
onlar eminim ki kader ve kaza yı yanlış anlayıp her başarısızlıklarında yatmaya değilde kaderine bağlayan müslimanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Şu şerefsize hoca flan demeyin kimlerin adamı olduğu kimlerle takıldığı altta ki fotoda belli.
Açıkçası kadında hiç taciz ediliyor gibi gelmedi bana videosunu izledimde. Alan memnun satan memnun gibi bir durum vardı. Yok tekrar geleyim mi hocam nasıl yapalım hocam diye soruyor birde halen kadın...

1600178908192.png

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Akıl alır gibi değil ?‍♂️ yahu nerede yaşıyorsunuz nasıl besleniyorsunuz. Bunlar kadın hastalıklarına giderken erkek doktor istemeyen tipler ama söz konusu hacı hoca olunca hiç çekinmezler pes...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
zaten ikisi dışında hareket edenlerde sorun çıkıyor sürekli cidden nasıl inanıyorlar bu sapıklara hala inanamıyorum

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
zaten ikisi dışında hareket edenlerde sorun çıkıyor sürekli cidden nasıl inanıyorlar bu sapıklara hala inanamıyorum
Alakasız olacak; ama umarım bu tarafsızlığını meslek hayatında da bozmazsın. Eğer bir gün ana haber sunucusu olursan vallahi izlerim; çünkü bu ülkenin artık birilerine çanak tutmayan habercilere ihtiyacı var.?

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Alakasız olacak; ama umarım bu tarafsızlığını meslek hayatında da bozmazsın. Eğer bir gün ana haber sunucusu olursan vallahi izlerim; çünkü bu ülkenin artık birilerine çanak tutmayan habercilere ihtiyacı var.?
Çoookkkk mutlu oldum şu an güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederimm ???

funcbp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
28 şubat öncesinde yaşanan durumlar gibi. Piyasaya sürülen çakma "hocalar!" ile algı yapıyorlar. Bu kadın cahil olsa ne olmasa ne bizim millet cahil bunlara prim veriyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bugün sözde hocanın ifadesi ortaya çıkmış. Üstüne kadın şikayetçi olmamış :D Hadi bakalım olaya gel şimdi :( Adam ben kimseden parada istemedim zorla verdiler diyormuş.

Şikayet yoksa suçta yok deyip bu adamı serbest bırakmazlar inşAllah.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bugün sözde hocanın ifadesi ortaya çıkmış. Üstüne kadın şikayetçi olmamış :D Hadi bakalım olaya gel şimdi :( Adam ben kimseden parada istemedim zorla verdiler diyormuş.

Şikayet yoksa suçta yok deyip bu adamı serbest bırakmazlar inşAllah.

Kadının şikayetçi olmaması adamın dini istismar ettiği gerçeğini değiştirmez. Kendini hoca olarak tanıtıyorsa ona layık işler yapacak.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Kadının şikayetçi olmaması adamın dini istismar ettiği gerçeğini değiştirmez. Kendini hoca olarak tanıtıyorsa ona layık işler yapacak.

Ben tam bilmiyorum ama bizim ülkede DİNİ İSTİSMAR ETMENİN yasal olarak bir suçu var mı ? Ben hiç görmedim duymadım ama.