Sosyal Medyadaki iPhone 5 Geyikleri

Kirk Lee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Braun da Apple'a dava açabilir :D

Şaka bir yana 3 yılda geliştire geliştire bu kulaklığı mı ortaya çıkarmışlar... Millet milyarlar bayılıyor telefona düzgün bir firmayla anlaşıp (creative, sennheiser, AKG, Audio technica) adam gibi bir kulakiçi kulaklık koysalar ölürlermiydi.

iphone-5-komik-gorseller-3-1347567808.jpg

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Boşverin yaf. 5-10 gün önce prototipleri ve parçaları sızdırıldı onu birleştirdiler herkes "Ne kadar kötü-bumu la-Apple daha iyi yapar-Çok kötü-Hiç beğenmedim" gibi yorumlar yaptı. Daha sonra aynısı çıktı o diyenlerin hepsi şimdi "Muhteşem olmuş-Bu kadar iyi yapılamazdı-Birazda teknolojinin içine baksanız-İos 6'da manyak bir şey-Her yorumla gaza gelmeyin-Dalga geçtiniz geçtiniz cihazın tanıtımını izlediniz mi ?-İphone 5'in kasasının uzaması dışında neleri biliyorsunuz" böyle oldu... Yazıklar olsun... İşte bu yüzden İphone ve Apple'ın hiçbir ürününü almıyorum...

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Braun da Apple'a dava açabilir :D

Şaka bir yana 3 yılda geliştire geliştire bu kulaklığı mı ortaya çıkarmışlar... Millet milyarlar bayılıyor telefona düzgün bir firmayla anlaşıp (creative, sennheiser, AKG, Audio technica) adam gibi bir kulakiçi kulaklık koysalar ölürlermiydi.

iphone-5-komik-gorseller-3-1347567808.jpg

ben bu tartışmada taraf olmicam, ama;
bence 3 yıl'ın sonucunun etraflıca incelenmesi gerekmez mi, "bu mudur ?" demek için ? :D

askomiser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple uzatsa da, kısaltsa da, genişletse de satıyor. Yapacak bir şey yok...