Sosyal Medyadaki iPhone 5 Geyikleri

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yok yok, söylemeden edemicem, bu cihazın gideri var !

ps: Aya doğru... ;D

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Braun patent davası açacakmış :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
tDwSF.png

:p

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Iphone 5 tam bir hayal kırıklığı ama yine de milyonlarca satacak.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Samsung iftarını Elma ile açıyor artık :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bir daha uzatmazlar bakınız. Sütten ağzı zaman yoğurdu üfleyerek yer.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
iPhone 20 çok güzeldi en çok ona güldüm :)
iPhone gerçekten hayal kırıklığı yarattı 1 sene bekleyip de bi jack küçültüp boyunu uzatmak geçen senenin modasıydı.
S. Jobsun ölümü gerçekten apple'a yaramadı

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
iPhone 101 ile kulaklık benzetmeleri hoşuma gitti :D

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Android severin bu şekilde bir paylaşım yapmasıda çok iyi birşey değil açıkçası. s3 ilede çok alay edildi ama sdn de o şekil konular açılmadı ? böylemi habercilik yapılıyor artık!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
iPhone101 çok sağlammış. :D

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Android severin bu şekilde bir paylaşım yapmasıda çok iyi birşey değil açıkçası. s3 ilede çok alay edildi ama sdn de o şekil konular açılmadı ? böylemi habercilik yapılıyor artık!
S3 ün en azından tasarımı farklıydı.

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Gece gece tebessüm ettirdi :) Takipçisi olmadığım için ilgilenmiyorum ama güzel fotoğraflar.

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bence hakettiler 5S çıkınca ondada bi kamera iyileşir tamam :)

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
IPhone 101 süpermiş.

iphone-5-komik-gorseller-1-1347567443.jpeg

Bu da benden facebook'da (twitter'dan alınmış) gördüm...

654879727.jpg

"Arkadaşlar iphone 5 aslında ünlü şarkıcımız Çelik'ten araktır, lütfen paylaşalım tüm dünya görsün."

:D

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Fotoğraf linkinde sıkıntı var sanırım görünmüyor. O yüzden tekrarlıyorum. (Peşine cevap yazıldığı için sanırım düzenleyemedim, düzenle çıkmıyor. Modlar önceki mesajımdaiki linki güncelleyip bunu silebilir mi? flood olmasın.)

d0ju9.jpg

"Arkadaşlar iphone 5 aslında ünlü şarkıcımız Çelik'ten araktır, lütfen paylaşalım tüm dünya görsün."

:D

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Eypıl milleti açık açık kazıklarken hala gözü ıphoneden başkasını görmeyenler var.Iphone4s2 diye sunsalardı belki kurtarırlardı.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yani şu eleştrileri bu kadar abartmasanız olmaz sanki.

birazda şu teknolojinin içine baksanız. böyle önüne gelen yorum un altıda sizde gaza gelmeseniz.

bu dalga geçenler acaba hiç oturup cihazın tanıtımını inceledilermi çok merak ediyorum ?

cihazın kasasını uzaması dışında nelerini biliyorsunuz ???

yani bu kadar basit olmayın...

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Her ayrıntısına kadar inceledim.Emin olabilirsin.

Ha bide telefonun %80 ini oluşturan pilide uzamış mıdır acaba?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
yani şu eleştrileri bu kadar abartmasanız olmaz sanki.

birazda şu teknolojinin içine baksanız. böyle önüne gelen yorum un altıda sizde gaza gelmeseniz.

bu dalga geçenler acaba hiç oturup cihazın tanıtımını inceledilermi çok merak ediyorum ?

cihazın kasasını uzaması dışında nelerini biliyorsunuz ???

yani bu kadar basit olmayın...

Arkadaşım tüketici affetmez. Nokia da bu saçma işleri yaptı çok eleştirildi ve dalga geçildi. (Telefonlarına çekiç denildi vs.)
Buna da ışın kılıcı diyoruz çok mu sorun oldu? Yıllardır övündüğü tasarımdan ödün vermedi apple ama artık kullanıcı da sıkıldı bir yerde.

Telefonu beğenip alırsın o sorun değil ama telefonu beğenmeyenlerin de ne yapıcağı bırakın kendilerine kalsın.Sonuçta onların dalga geçmesi ile sizin fikirleriniz değişmez değilmi?

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşım tüketici affetmez. Nokia da bu saçma işleri yaptı çok eleştirildi ve dalga geçildi. (Telefonlarına çekiç denildi vs.)
Buna da ışın kılıcı diyoruz çok mu sorun oldu? Yıllardır övündüğü tasarımdan ödün vermedi apple ama artık kullanıcı da sıkıldı bir yerde.

Telefonu beğenip alırsın o sorun değil ama telefonu beğenmeyenlerin de ne yapıcağı bırakın kendilerine kalsın.Sonuçta onların dalga geçmesi ile sizin fikirleriniz değişmez değilmi?

arkadaşım tasarıma bişey diyemem. zevk ve renk meselesidir. ona kimse yorum getiremez. birisi aşık olurken birisi nefret eder. o ayrı bir konu. yani kızdıgım nokta şuki; adam yeni cihazı anlatıyo örneğin "yokbe abi accık uzatmışlar bide galiba biraz incelmiş"
yani bumudur sizce teknolojiyi böylesine katletmek doğrumudur. benim tek kızdığım nokta budur.

ayrıca tasarım her nekadar aynı gibi dursadan tamamen yenilenmiş bir tasarım , içindki tüm doannımlar değişmiş ken
kalkıpta accık ekranı uzamış demek yani kimse kusura bakmasın cahillikten başka bişey değil.

diğer bir konudada yazdım yani bekliyodunuz da ne geldi ??...

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Samsung YP-02 benzetmesi biraz hatalı olmuş. O, iPhone'un samsung' karşı kazandığı davadaki yuvarlatılmış ikonlu dokunmatik cihaz patentiyle dalga geçmek içindi.
iPod Nano bişeylerden çakma mı diye bakmak isterseniz yeni Lumia'ya bakmakta fayda var. :)

Neyine alınıyor Apple fanboylar böyle geyiklerin ben de onu anlamadım. Basbayağı komik işte, adamlar hiç bir yenilik yapmıyorlar, sentezleyecek bir teknoloji şu an olmadığı için, ekranı uzatıp telefon çıkartıyorlar işte, ki bence yapılabilecek en doğru hamleyi yaptılar ticari olarak. Gülün geçin işte. Bu yüzden millet APple'a giydirmeye bayılıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
onu bunu bırakın arkadaşlar. isteyen alır isteyen almaz. ama sonuçta kazanan yine apple olur. yine amerika olur. kore olur. finlandiya olur.

biz elimizde son model iphone'umuzla S3'ümüzle gezerken, şirketler kasalarına parayı iterek sokarlar. ve o parayı yani bizden aldıkları paraları silah yapar kardeşlerimize doğrulturlar.

bu silah birgün bize de doğrulacak arkadaşlar. o zaman elimizdeki telefonlar yada tabletler yada son model otomobiller bizi kurtaramayacak.

o yüzden ağzımız açık izleyen değil izlenen olmalıyız. üretmeliyiz. teknolojide dünya devlerinin arasına girmeliyiz.

yoksa masanın üzerine bırakacağımız iphone 5'imizle "bugün" biz övünürüz. ama yarın çocuklarımız yardım kuruluşlarının yolunu gözlüyor olurlar.

bu yüzden hadi bizden geçti ama çocuklarınıza mümkün olan en iyi eğitimi vemeye çalışın. onları vatan sevgisiyle ve manevi değerlerimizle yetiştirin. yetiştirin ki yarın tüm dünya da tıpkı dün amerikayı seyrettikleri gibi bizi seyretsin.