Sony Xperia Z4 Geliyor. . .!

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Biz hala bit chomping iken son zamanlarda duyurulan bizim eller almak için Sony Xperia Z3 zaten biz onu yerini alacak cihaz hakkında bazı haberler duyuyorsunuz. Biz Sony Xperia Z4 büyük olasılıkla çorap kapalı darbe olacağını belirten Sony whistleblower bir sözde sızıntı var için, sizin şapka kız ve erkek üzerine tutun.

Xperia-Z3-teaser-hands-on.JPG

Z3 halefi muhtemelen bir QHD ekrana sahip olabilir. / © AndroidPITSony, batarya tüketimi karşısında çözünürlük off nedeniyle eşitsiz ticaret ters yönde bu sızıntı hareket akıllı telefonlar içine QHD birleştiren fikrinin küçümseyen olmuştur. Bilgi Sony ekranları çeşitli prototipler içine 2560 x 1440 piksel çözünürlükte geliyor uygulamaya çalışıyorum çalışan edildiğini belirtir ortaya çıkmıştır. Bu şimdiye kadar gerçek bir akıllı telefon gün ışığını görecek olsun Sony amiral gemisi cihazların kendi sonraki tekrarında içine büyük ve en son dahil için, bu mantıklı olur.

Ve hepsi bu değil: Sony, şu an için sıkışmış adlandırma kuralı ile devam ettiğini varsayarak, Z4 kesinlikle çıkacak bir sonraki amiral gemisi cihaz olacak. Sony kısa aralıklarla aygıtları bırakmadan alışılmış trendi ile devam edersek, o zaman bir duyuru Barcelona 2015 Mobil Dünya Kongresi'nde Xperia Z4 getirmedi yapılacaktır bekliyoruz.

androipit-sony-xperia-z3-compact-10.JPG
Xperia Z3 fırın ve henüz Z4 söylentiler geliyor dışarı zorlukla taze. / © AndroidPITZaman çerçevesi verilen Snapdragon 810 işlemci nihayet kullanılabilir olmalıdır ve RAM fazla 4 gigabayt destekleyebilir 64-bit mimarisini övünecek. (Sony eldeki pil sorunu anlamaya eğer) Tüm RAM kadar yükseltti Sony Xperia Z4 yepyeni bir işlemci sportif görebiliyordu mükemmel bir fırtına, bir QHD ekran içine birleştirir. Tüm bu yeni donanımın tam olarak yararlanmak mümkün olacaktır Android L yakın sürümü ile birli
kte, biz bir çok katlı Xperia cihazı görme olabilir.

Ne amiral gemisi cihazların gelecek nesil görmeyi umut ediyoruz?

http://www.androidpit.com/sony-xperia-z4-qhd-display-android-l-and-4-gb-of-ram

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Mantıken z4 zaten 6 ay veya 1 yıl sonra gelecek daha haber yapmaya gerek yok :rolleyes:

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Mantıken z4 zaten 6 ay veya 1 yıl sonra gelecek daha haber yapmaya gerek yok :rolleyes:

Şöylede bir olay var. 6 ayda bir tanıtıyor Sony artık cihazları. Z2 tanıtıldı 3 ay sonra Türkiye pazarına girdi. 3 ay sonrada Z3 tanıtıldı güler misin ağlar mısın? :lol:

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Şöylede bir olay var. 6 ayda bir tanıtıyor Sony artık cihazları. Z2 tanıtıldı 3 ay sonra Türkiye pazarına girdi. 3 ay sonrada Z3 tanıtıldı güler misin ağlar mısın? :lol:
yaptıkları hatadan dönmeleri lazım ben z2 alsaydım şimdi z3 çıkınca kendimi enayi gibi hissederdim.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Keşke her marka her yıl 1 adet telefon çıkartsa...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bu kadar uzun, anlaşılmaz çeviri yazı yerine, kısa bir paragraf ile düzgün bir şekilde açıklasan daha iyiydi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neden yeni bir model çıkınca insan kendisini enayi hissetsin ki? 6 ayda veya 1 senede telefon değiştirmenin mantığı nedir? Alırken tonla para ver yenisi çıkınca zararına sat elindekini sonra yine tonla para verip yeni çıkanı al. Aradaki fark ne olacak?

İnsan aldığı bir telefonu ne bileyim bi 3 sene kullanamaz mı? Bunun sonu nereye gider çözebilmiş değilim.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Sırf seo amaçlı yazılmış haber başka bir şey değil.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sony'nin yaptığı iyi bişey demiyorum, fakat neden z2 alan z3 çıkınca enayi gibi hissetsin? Neden herkeste en son çıkan olmak zorunda? Z3 le yaptığınız z2 ile de yapamıyor musunuz? Neys.
Habere gelince boş yapılmış bi haber adam kendi düşüncelerini yazmış. 64 bit destekli s810la, 4gb ramle ve QHD ekran ile 2015 MWC Barcelona'da tanıtılması bekleniyor demiş ki bu zaten bilinen bişey.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Z5 i bekliyorum ben ..:)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Sony'nin yaptığı iyi bişey demiyorum, fakat neden z2 alan z3 çıkınca enayi gibi hissetsin? Neden herkeste en son çıkan olmak zorunda? Z3 le yaptığınız z2 ile de yapamıyor musunuz? Neys.
Habere gelince boş yapılmış bi haber adam kendi düşüncelerini yazmış. 64 bit destekli s810la, 4gb ramle ve QHD ekran ile 2015 MWC Barcelona'da tanıtılması bekleniyor demiş ki bu zaten bilinen bişey.
sony almam zaten, başından biliyorum 6 ayda bir telefon çıkaracak belli artık.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sony de samsung gibi arka arkaya telefon cikarmaya basladi.

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony'nin hiç bir telefona ve maile cevap vermemesi, tanıttığı ürünü 3 ay sonra getirmesi, modelleri çok ard arda dizmesi.

Bu 3 sebep beni iPhone 6 64 GB modeline itmeye yetti.

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Iphon un bukulebilir olmasi da nereye itecek seni peki:)

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Bunlar hep teknoloji işte... :D (İyiki söyledin bizde uzay mekiği sanıyorduk! :D)

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphon un bukulebilir olmasi da nereye itecek seni peki:)

Hocam ben insanım. İnsan gibi kullanınca bükülme sorunu olmuyormuş. Hatta olmuyor diyeyim. Allah'a şükür aldım telefonumu.

Apple'a yazmam, onların telefon numarası isteyip beni araması, 7-8 tane sorumu ayrıntılı cevaplaması 10 dakika sürmedi.

Sony 20 gün gibi bir sürede maile cevap verdi, o sürede telefona hiç cevap vermedi.

Ve anladım ki Sony'nin daha çooooooook yolu var.

Reaksiyon puanı
16,118
apple daha hızlı cevap veriyor sony'nin içine akortek ruhu kaçmış...

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hocam ben insanım. İnsan gibi kullanınca bükülme sorunu olmuyormuş. Hatta olmuyor diyeyim. Allah'a şükür aldım telefonumu.

Apple'a yazmam, onların telefon numarası isteyip beni araması, 7-8 tane sorumu ayrıntılı cevaplaması 10 dakika sürmedi.

Sony 20 gün gibi bir sürede maile cevap verdi, o sürede telefona hiç cevap vermedi.

Ve anladım ki Sony'nin daha çooooooook yolu var.

insanlar kullaniyor zaten telefonlari da bazen insan disi darbelere maruz kalabiliyor telefonlar yada supriz dusmeler yada ustune oturmalar vs vs bunun gibi darbeler oldugunda umarim uzulmessin, heleki cihazi elinden sakin dusureyim deme, o incecik aleminyum kasa kagit gibi egilecektir. Kimse o videolardaki gibi eline telefonu alip bukmeye calismaz bunlar sadece telefonun direncinin nereye kadar gittigini göstermek icin test amacli. Ben piyasanin en pahali cihazini aliyorsam bi zahmet supruz darbelere dayanikli olsun insaniz sonucda!! elimizden kayabilir

Sonuc olarak o kadar para verip aldigin telefonun zayif bir kasaya sahip oldugunu bilmek bile uzucu olsa gerek degilmi:)

bol sans ve hayirli olsun bu arada.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony illaki xperia 4 ü s805 ile satıcak diğer amiraller s10 la satarken sanki bütün işlemcileri kullanıcağına dair söz verdi Qualcomm a :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
z4 geldikten sonra yılda bir amiral gemisi çıkaracak artık çok ürün çıkarıyor demeyin biraz araştırın kim daha çok çıkartıyor samsunga bak kaç tane çeşit model var sony xperia serisi bence normal z2 kullanıyorum ve z4 sabırsızlıkla bekliyorum ve çok iyi bir özellikle geleceğini düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çıkarmayan hangi marka var ve 2015te yılda bir çıkaracağım dedi iyi araştır artık 6 ayda bir çıkarmayacak.

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
xperia z kullanıyorum sırf şu saçma tuşlar yüzünden soğudum insan bir tuş koyar ön yüze.

Son mesajlar