Sony Xperia Z

Bu konuyu okuyanlar

b.yilmaz0891

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi geceler. Telefon almayı düşünüyorum ancak çok kararsızım. Fiyat olarak bi sorunum yok. Sadece alacağım telefonun verimli olmasını istiyorum. Üç telefon arasında kaldım. Iphone 5, Samsung Galaxy S3 ve Sony Xperia Z. Sizce bu 3 telefondan hangisi daha iyidir. Siz olsaydınız hangisini alırdınız. Telefonların birbirleri ile kıyaslandığında artı ve eksileri neler? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Bu ​arada SDN kurucularına da çok teşekkür ederim. Onlar sayesinde her ürün hakkında bilgi sahibi olabiliyorum.

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bak arkadaşım.Ben senın gibi bu uc telefon arasında kalsam Xperia Z yi secerdım,kısa ve net .Zaten kesınlıkle ıclerınde en ıyısı o.AMA yurtdışı imkanın varsa HTC one derim :D

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
samsungu onlar arasından ele bence :) s3 modası gecti :D

I phone 5 alırdım ;) bu sıklar arasında secim yapıyor olsam...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
kulladığım telefon arc s sonraki alacağım telefon Z :)

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
S3'ü bir kere çıkar oradan. İlla ki iPhone 5 ve Z ikilisinden birisini alacağım dersen bence iPhone al. Ama biraz beklerim diyorsan Htc One hepsinden iyi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yanılıyormuyum bilmiyorum ama Xperia Z özellik olarak sanki çok üstün. Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

b.yilmaz0891

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Sony Xperia Z özellik olarak sanırım daha yüksek. Bir de şu var kafama takılan. Örnek olarak bugün samsung s5233w satarken pek para etmiyor. Xperia Z'dede aynı sorunu yaşarmıyım bigün satıcak olursam?

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Sony Xperia Z özellik olarak sanırım daha yüksek. Bir de şu var kafama takılan. Örnek olarak bugün samsung s5233w satarken pek para etmiyor. Xperia Z'dede aynı sorunu yaşarmıyım bigün satıcak olursam?

Yaşarsın tabi. Sony ler eline geçtiği an ölü telefon olur. Benim sana önerim iPhone 5. Uygulamacı isen , çok büyük ekran sevmiyorsan iPhone 5 sana göre.

Ekran parlaklığı şuan Htc One ile birlikte en yüksek telefonlardan biri. Satarken alıcı her zaman bulabilirsin.

Güncelleme , müzik kalitesi olsun iPhone 5 her ihtiyacını görür. XPeria Z den iyi demiyorum. Her ihtiyacını aynı anda görebilecek bir telefon.

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Fazla değil 1 ay daha beklersen Htc One, Samsung S4'ü eline alıp deneme imkanı bulacağını unutma derim.

abdullahkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle beklemenize gerek yok. Xperia Z One da S4 de gelse en iyisi olarak kalmaya devam edecek.

b.yilmaz0891

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc One serisinden hangisini önerirsiniz peki? Bildiğim kadarıyla Htc One serisinden birçok model var. Sizce hangisi daha kalitelidir?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

HTC One X Plus hakkında ki önerilerinizi de alabilir miyim? Bayağı başınızı ağrıttım arkadaslar kusura bakmayın. Kaliteli bir telefon almak istiyorum da :)

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Htc One serisinden hangisini önerirsiniz peki? Bildiğim kadarıyla Htc One serisinden birçok model var. Sizce hangisi daha kalitelidir?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

HTC One X Plus hakkında ki önerilerinizi de alabilir miyim? Bayağı başınızı ağrıttım arkadaslar kusura bakmayın. Kaliteli bir telefon almak istiyorum da :)
normal hTC ONE al en yenisi ve en iyisi o..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilmeyen arkadaşlar çocugu yanıltmasinlar lütfen Samsung Galaxy S4 geliyor birkaç haftaya bekle onu al. nisan sonu en geç mayis başı. sonra çok pişman olursun benden soylemesi. 5 inç ekran 1080x1920p cozunurluk 13mp kamera zaten 400 bilmem kac renk yogunlugu s4 ün. hepsinden daha net yani. ve da birsuru yeni ozellik. istersen youtube den videolarini izle kendin karar ver.. iphone ve htc yaninda oyuncak gibi kaliyor S4 ün. :D Sony Xperia Z dış tasarimi güzel telefon ancak. 1-iç menüsü güzel değil. 2- ekran kontrast renkleri berbat. parliyor hep. 3- suya dayanikli lakin hoparlorleri suya dayanikli yapicaz diye batirmislar icerden boguk berbat bir ses cikiyor. 4- sony alirsan android guncelleme destegini unut. kisaca videolari izle kendin karar ver /watch?v=chTz9oKFGOY&list=UUwPRdjbrlqTjWOl7ig9JLHg&index=36

b.yilmaz0891

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
2 hafta içerisinde HTC One ve SG4 gelecek bekle bu 2'sindenbirini al madem bütçen müsait

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
sony den uzak dur. xperia z alanlar hep pişman. ses çok kötü. zaten güncelleme almaz sony ler, desteği de unut. ya s3 al ya iphone 5. s3 ün kasma donma sorunları oluyor kullandıkça ama ekranı büyük, ekran sorun değilse iphone 5.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung s3 kullaniyorum kullandiğim için değil memnun olduğum için tavsiye ederim sony z şarji yarim gün zor dayaniyor arkadaşimda var iphone lar havali ama ekranlari ufak ve sinirli hep özellikleri samsung s4 çikti ama kullanmadim bilmiyorum s3 kadar iyimidir s3 ün tek kötü yani elinden düşüren ve hemen ekrani kirildi diyenlerin sayisinin çok olmasi ama deri kilif ile kullaniyorum içim rahat ayrica bir bardaği yüksek bir yerden yere düşürürsün bazen kirilmaz şaşirirsin nasil kirilmadi diye ama bazen alçaktan düşer kirilir düşüş açisi ile alakali olmali s3 de öyle biçimsiz gelirse dağilir ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone5, Samsung Galaxy S3 ve Sony Xperia Z

bak arkadasım senin gibi bu 3 telefonun arasinda kalsaydim htc one i secerdim

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Sözüm meclisten dışarı.cahil cahil yorumlara kanma. Sony bütün cihazlarına Android 4.0 veren tek firma Samsung Galaxy W yi Gingerbread de bıraktı.Sony'nin şirket anlamda tek sıkıntısı güncellemeyi GEÇ vermesi. Altını çiziyorum GEÇ. Sanırım Galaxy S2 de daha jelly bean almadı Samsungun da aman aman bir güncelleme desteği yok yani.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Sony'nin sıkıntısı güncellemeyi çok geç vermesi, bu kadar bekletmesine rağmen güncellemelerininde yine sorunlu olması ve yeni çıkardığı bir telefonu 1 yıl bile geçmeden unutması yok sayması. Yazılım desteği sizin için en önemli şeyse ilk güncellemeleri ben alayım sorunsuz olsun diyorsanız nexus alacaksınız başka alternatifi yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one in kamerasini ayrintili bir sekilde inceleyen varmi ? one tartismasiz cok hizli telefon ve kasa nin kaliteside beni heyecanlandiriyor. fakat ne zaman mesele kameraya gelse o kadar kotu ki direk vazgeciyorum... bu konuda inceleme yapan varmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm x peria z kullanıyorum hersey yolunda ama sadece müzik dinlerken sarkıları sırasıyla calmıyor elle deiştirmek zorunda kalıyorum yokmu bunun formülü kendi sırasıyla neden atlamıyor cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bnde xeria z kullanıyorum tam anlamıyorum daha önce iphone 4 vardı ama xperia z de nedense müzik dinlerken bi sorun yasıyorum sarkılar sırayla atlamıyor kendim deiştirmek zorunda kalıyorum nerde yanlış yapıyorum yardım edermisiniz...

Azygos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan performans bekliyorsan htc one ı dikkate bile alma derim 2 gb ramden sana kalan 450 mb o kadar. Htc nin arayüzü çok fazla ram yiyor ama ses kalitesi z ninkinden iyi bir artısı o. S4 demişlerde arkadaşlar Türkiyeye gelicek s4 4 çekirdek 8 değil temmuz sonu gelicek onlar he temmuz sonuna kadar beklerim diyosn bir z kullanıcısı olarak s4 ü öneririm ama telefonu sakın elinden düşürme bir daha toplayamazsın :) her telefonun iyi ve kötü yanları vardır ve şu an çıkan telefonlar birbirlerine çok yakın(i5 biraz daha düşük bu konuda) hepsi işini görür tipi arayüzü özelliği hangisi hoşuna giderse onu al ama z varsa aklında al bence kullanırken keyif aldığım nadir telefonlardan biri :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
z kullanıcısıyım 1850 lira deger fazlasıda deger kamera mütiş akıcı bi telefon fiyasası düşüyo yazmıslar samsung kadar degil en azından s3 1 yılda 700 tl düştü.sony garantisi var hangi telefonda var cizilmeye calınmaya su gecirmeme toz gecirmeme x peria der tek gecerim

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sony den uzak dur. xperia z alanlar hep pişman. ses çok kötü. zaten güncelleme almaz sony ler, desteği de unut. ya s3 al ya iphone 5. s3 ün kasma donma sorunları oluyor kullandıkça ama ekranı büyük, ekran sorun değilse iphone 5.
Neye dayanarak bunu diyorsun ? , ben xperia z kullanıyorum, s3'de kullandım iphone 5 nasip olmasada, xperia çok rahat ve oyun kalitesi görüntü olarak muhteşem bir telefon, hiç pişman değilim bırak 1750'i 2000'de veririm çok kolay bir telefon uğraştırması yok, bilip bilmeden konuşma, güncelleme konusunda artık sürekli güncelleme geliyor zaten, bilip bilmeden yorum atıpta insanların kafasını karıştırma..
Arkadaşım ben öneriyorum xperia z , ancak bildiğin gibi ne kadar özellik bakımından düşük olsada iphone işletim sistemi android değil ios çok daha rahat ve akıcılık sistemi çok rahat bir telefon, çok oyun delisi birisi değilsen ben elime aldımda millet gülmesin diyorsan bence iphone daha iyi, benim telefon elimde tablet gibi duruyor, artık küçük telefon alınca elime bi garip oluyorum minicik geliyor, xperia z gerçekten büyü bir telefon, ama gel gelelim işin özüne seni hiç pişman etmeyecek bir telefon.. ben xperia z kullandıktan sonra s3'ü çok küçümsedim açıkcası, hiç rahat bir telefon değil, aynı şekilde s4'de öyle olacaktır tuş kombinasyonu hiç rahat değil benim görüşümce samsungların, zaten dışı çok yapmacık, sanki 7 15 yaş arası çocuklara göre telefon yapıyorlar kare telefon yapmıyorlar bile.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

Ballandıra, ballandıra Iphone'u anlatıyor. Hiç kullandın mı Xperia Z'yi? 3-5 Çapulcunun demesiyle telefon kötü olmaz. Hem Sony Kadar güncelleme desteği veren firma yok. + Iphone 5'in ekranı büyük değil. :) Bu kadar.