Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

mustang435

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence geçsen güzel olur iphone 4s i hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar benim xperia z yi begeniyor satıp z veya z1 almayı düşünüyorlar daha paran varsa z1 al bence
oyunlarda felan sıkıntı çıkarır mı bide kulaklıkdan çok müzik dinliyom ses kalitesi olarak nasıl ?

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyunlarda felan sıkıntı çıkarır mı bide kulaklıkdan çok müzik dinliyom ses kalitesi olarak nasıl ?

Kutusundan çıkan kulaklık iyi ama okadar performanslı degil ama başka bi kulaklık satın alırsan degişebilir + sık sık be uzun süreli uyun oynayacaksan hızı süper ama cam ve kasa yapısından dolayı cihazın ısısı dışa vuruyor haberin olsun sıkıntı olmaz dersen al bence + çabuknısınıyor ve çabuk soguyor bunuda belirtiyim

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Hocam bide aşırı müzik dinliyorsan z1 al bence çünki z deki kulak jack girişi subgeçirmesşn diye kapaklı sürekli sök tak ayar eder adamı z1 de kulaklık girişinde kapak yok o halde de su geçirmiyor bilginize

lestad41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar bu bu güncellemeyi nasıl yapıyorsunuz bu işi anlatan bildiğiniz link falan varsa paylaşırsanız sevinirim

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam once flash tool u indirceksiniz http://www.flashtool.net/download.php sonra xperia z için android 4.3 yaxılımını indireceksiniz http://d-h.st/Fe5 sonra flash tool u kurup c/flastool/drivers a girip setup u çalıştırarak xperia z driveri ve fastboot driverlerini kurcaksınız sonra indirmiş oldugunuz xperia z için android 4.3 yazılımını c/flashtool/frimvares klasorune yapıştırın telefonu kapatıp flash tool u açıp şimşek resmine basın tamam ı seçip telefonunuzu baglamanızı isteyince ses kısma tuşuna basılı tutarak kabloyu telefona baglayın yüklemeye başladımı elinizi tuştan çekin işlemi bitirdimiydi device connectet flash mode. Yazar kabloyu çıkarıp telefonu açın

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önemli degil rehber ve fotograflarınızı yedek almayı unutmayınız

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Keşke time shift info eye yada canlı yayın seçeneği gelse Z'ye sanmıyorum ki bunun donanımla alakası olsun.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben kullandım o özellikler başka rom larda var donanımla alakası yok
Başka romlarda ne kadar stabil bilemiyorum en son Z1 kamerası yüklemeye kalktım kamera gitti yüklense de 9 mp olarak çalışıyor o yüzden orjinal roma gelmesi daha iyi olur ama zor gibi sanırım.

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başka romlarda ne kadar stabil bilemiyorum en son Z1 kamerası yüklemeye kalktım kamera gitti yüklense de 9 mp olarak çalışıyor o yüzden orjinal roma gelmesi daha iyi olur ama zor gibi sanırım.

Benim kullandıgım romda biraz bulanıklaşma vardı ama bayagı güzeldi bi ara yüklersem bi foto çeker gönderirim ya da sizde yükleyip deneyebilirsiniz ama meşekkatli iş cihazı rootlayacan cwm yükleyecen falan :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Biraz evvel baktım da fw numarası falan bizim kurduğumuz la aynı

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bir ihtimal kamerada bir değişiklik olur diyordum ama belki ufak patch ler ile bunu yaparlar.

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu nasıl saçmalık 16 kasım 2013 yazmışlar ayın 17 sindeyiz hala ses yok

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] sıkıntı yok ama Z1 deki kamera modlarını bekliyordum sadece.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
hımm belki gelebilir gerçi şu hali ile çok memnunum dağıtılsın güncelleme bakarız yeni bir şey varsa kurarız yoksa bu rom ile devam artık

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hımm belki gelebilir gerçi şu hali ile çok memnunum dağıtılsın güncelleme bakarız yeni bir şey varsa kurarız yoksa bu rom ile devam artık

Bu rom bana orjinal gibi gelmedi derleme bence orjinali dahada iyi olabilir dahada kötü olabilir

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Sen uptade center ile uygulama güncellemesi alabiliyor musun bu romda ? Sony güncellemeleri veriyor ama benim uptade center' da tık yok.

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
10.3.1.A.2.74 sürümü türkiyede yayınlanmadı ben danimarka sürümünü kullandım ama türkiyede yok galiba

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Bu rom bana orjinal gibi gelmedi derleme bence orjinali dahada iyi olabilir dahada kötü olabilir

Sanmıyorum orjinal rom gibi görünüyor.

Sen uptade center ile uygulama güncellemesi alabiliyor musun bu romda ? Sony güncellemeleri veriyor ama benim uptade center' da tık yok.

Şu olaydan bahsediyorsan uptade center'da güncelleme yok dedi sürüm numaralarına baktım buradakiler ile aynı yani romun içinde gelen verisonlar bunlar zaten.

2013-12-13-17.38.45.png

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
10.3.1.A.2.74 sürümü türkiyede yayınlanmadı ben danimarka sürümünü kullandım ama türkiyede yok galiba

O rom belli ülkelerde operatör romu kullananlar için çıkmıştı.

-

Uptade center bana kazık atıyor o zaman, bendeki walkman ve movies sürümü eskiydi.

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanmıyorum orjinal rom gibi görünüyor.

Şu olaydan bahsediyorsan uptade center'da güncelleme yok dedi sürüm numaralarına baktım buradakiler ile aynı yani romun içinde gelen verisonlar bunlar zaten.

2013-12-13-17.38.45.png

Bendede ekran zaman aşımını 30 saniyeye alıyorum kendiliginden 15 saniyeye çekiyor ayrıca mesaj yazarken facebook whatsapp vs gibi yerlerde mesajlaşırken kaymalar oluşuyor ekranda

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
En güzeli Türkiye için çıkan yada başka bir ülke için çıkan resmi romu beklemek bari şu 4.3 ile ps mobile da aktif olsa artık.