Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ya benim ne update center ne de pcc güncellemeyi görmüyor nasıl düzeltebilirim

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sony 4.3 üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyormuş...

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence bekledigimize degdi elimizde hiç bir android telefonda olmayan özellikler var gerek tema indirme olayı gerek smart kamera olayı ve kullanıcı arayüzü de harika sony android den anlıyor ;)

ocak.1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia z lere güncelleme atan arkadaşlar şarj süresinde problem yaşayan var mı?

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yok be gençler bugünde gelmedi bana güncelleme, Nasıl bir sıralamaya tabiyim anlamış değilim :)

ocak.1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dogrudur portlama var flashtool ile yüklüyorlar ama telefonun rootlu olması lazım galiba bide bu 4.2 sürümüne ait sanırsam

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] hocam bir şey soracaktım . 4.3 te çeşitli yazı tipi seçenekleri geliyor mu ? Yoksa eskisi gibi tek tip mi ?

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu 4.3 ile com.androidphone ve kamera çalışma hatası alan var mı acaba ?

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar şimdi geldi bana da güncelleme tabi pc companion üzerinden ancak, güncelleştir butonuna tıklayınca ole kalıyor tık yok. Varmıdır bu problemle karşılaşan arkadaşlar.

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar şimdi geldi bana da güncelleme tabi pc companion üzerinden ancak, güncelleştir butonuna tıklayınca ole kalıyor tık yok. Varmıdır bu problemle karşılaşan arkadaşlar.

Öyle bi sıkıntımız olmadı ama önce yedeklerini alıp telefonu fabrika ayarlarına alıp dene istersen

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=83957]djyusuf[/MENTION] valla şuan hiç zamanım yok yedek almaya ancak ne bilim insanın tadı kaçıyor bole durumlarda. Sevinecem mi alayacam mı bilemedim şimdi :)

djyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=83957]djyusuf[/MENTION] valla şuan hiç zamanım yok yedek almaya ancak ne bilim insanın tadı kaçıyor bole durumlarda. Sevinecem mi alayacam mı bilemedim şimdi :)

Fazla bişey yoksa cihazda direkt onarma yap derim ben güncelleme gelecek diye yedekleri 20 aralıkta almıştım sende öyle yapsaydın iyi olurdu

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sony update service ile güncellemeni tavsiye ederim ama telefondan bişey kaybetmek istemiyorsan yedeklemen şart

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Şu an 4.3' te birkaç sıkıntı yaşıyorum. Daha önce dediğim gibi smart connect uygulamasının sorunları var, uygulama yükleme ya da silme yaparken üstte uygulama adının çizginin üstüne kayması ve nedense mms geldiğinde mesaj uygulamasının çökmesi.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Şu an 4.3' te birkaç sıkıntı yaşıyorum. Daha önce dediğim gibi smart connect uygulamasının sorunları var, uygulama yükleme ya da silme yaparken üstte uygulama adının çizginin üstüne kayması ve nedense mms geldiğinde mesaj uygulamasının çökmesi.

Hocam bu türkiye orjinal romu mu yoksa singapur romu mu?

AysMaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar xperia z den guncelleme sonrasi smiley faces gonderemiyorum. çözümünü bilen var mi acaba?