Sony Xperia T İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[video=youtube;JOhaFW_hpDM]https://www.youtube.com/watch?v=JOhaFW_hpDM[/video]

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Sony ekibi işbaşında sabah sabah :)

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konu için teşekkürler ama bence bu sony xperia konuları birleştirilmeli :) adamlar cozuttu alfabede harf kalmıycak bu nedir yaw :S
sony xperia S
sony xperia P
sony xperia U
sony xperia T
sony xperia SL
sony xperia V
sony xperia J
sony xperia GO
sony xperia SOLA
sony xperia ACRO S
sony xperia NEO
sony xperia NEO L
sony xperia TIPO
sony xperia TX
sony xperia ION
sony xperia MIRO
sony xperia TIPO DUAL
Xperia ion LTE (şu an ki favorim)

geçen sıkıldım bu işde bi iş var dedim acaba bu model isimlerinden subliminal bi mesaj mı vermek istiyorlar dedim ama anlamlı bi şey çıkartamadım :D

bende bi S modeline niyetlendim ama mubarek ger gün yeni bişi çıkartıyor şimdilik beklemedeyim :)

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
konu için teşekkürler ama bence bu sony xperia konuları birleştirilmeli :) adamlar cozuttu alfabede harf kalmıycak bu nedir yaw :S
sony xperia S
sony xperia P
sony xperia U
sony xperia T
sony xperia SL
sony xperia V
sony xperia J
sony xperia GO
sony xperia SOLA
sony xperia ACRO S
sony xperia NEO
sony xperia NEO L
sony xperia TIPO
sony xperia TX
sony xperia ION
sony xperia MIRO
sony xperia TIPO DUAL
Xperia ion LTE (şu an ki favorim)

geçen sıkıldım bu işde bi iş var dedim acaba bu model isimlerinden subliminal bi mesaj mı vermek istiyorlar dedim ama anlamlı bi şey çıkartamadım :D

bende bi S modeline niyetlendim ama mubarek ger gün yeni bişi çıkartıyor şimdilik beklemedeyim :)
Bende baktım olmuyor aldım bi S :D

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kutu içeriği klasik Sony işte donanım özellikleri olarakta S modelinden pek farkı yok biraz gereksiz oldu gibi bu telefon bence

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
kutu içeriği klasik Sony işte donanım özellikleri olarakta S modelinden pek farkı yok biraz gereksiz oldu gibi bu telefon bence

Daha iyi bence Adreno 225 + Snapdragon S4 bence gayet güzel Xperia ion deseniz neyse

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Xperia T ve TX o seviyede bence + Xperia yuga nın gelmesi söz konusu bu kadar karamsar olmamalısın bence.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Xperia T ve TX o seviyede bence + Xperia yuga nın gelmesi söz konusu bu kadar karamsar olmamalısın bence.

Kasım 2012 ortalarında Türkiye piyasasına sunulacaktı, yerine James Bond'un tercihi olarak ion 'u sürdüler piyasaya. Avrupada T serisi satılırken ion Türkiye'ye yeni geldi. Bu da karamsarlığı arttırır diye düşünüyorum.

speedyextra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Xperia T serisi Avrupa disinda Amerika ve Kanada'da sunuldu. Turkiye de satisa sunulmamasinin nedeni bence talebin az olmasi ve ilginin Samsung ve HTC gibi markalarda olmasi. Ilerki zamanlarda talep artarsa bence

Sony'nin yeni modelleri Avrupa ve Turk pazarina ayni anda sunulur.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kasım 2012 ortalarında Türkiye piyasasına sunulacaktı, yerine James Bond'un tercihi olarak ion 'u sürdüler piyasaya. Avrupada T serisi satılırken ion Türkiye'ye yeni geldi. Bu da karamsarlığı arttırır diye düşünüyorum.
Ben karamsarlıktan bahsederken özelliklerinin aynı olmasından yakınıyor o nedenle dedim yanlış anladın
z :)

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
etmen eylemen bana bi yol gösterin bende ilk S modeline niyetlendim evden shopa gidene kadar üstüne 13 model çıkmış :D
şaka bi yana S modeli üzerinde çok durdum hatta biraz fazlaca süre durmuşum ki baya bi model çıktı üstüne :) detaylı inceleme yapıldığında görünüm ve bi kaç ufak tefek özellik haricinde hepsi aynı sayılır ama Xperia ion LTE modeli diğerlerine nazaran bir adım önde gibi duruyor..

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
etmen eylemen bana bi yol gösterin bende ilk S modeline niyetlendim evden shopa gidene kadar üstüne 13 model çıkmış :D
şaka bi yana S modeli üzerinde çok durdum hatta biraz fazlaca süre durmuşum ki baya bi model çıktı üstüne :) detaylı inceleme yapıldığında görünüm ve bi kaç ufak tefek özellik haricinde hepsi aynı sayılır ama Xperia ion LTE modeli diğerlerine nazaran bir adım önde gibi duruyor..
İon ile S arasındaki fark ekran boyutu ve lte o kadar :)

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hangisi en iyisi bunların?

Yeni Seriide Xperia T amiral gemisi Eski seriideki amiral gemisi Xperia S

Xperia T nin Xperia S 'ten farklı özellikleri

Adreno 225 + Snapdragon S4 28nm teknolojisi ekran boyutu lte vb.

Xperia İon ile Xperia S aynı özelliklere sahip Xperia İon sadece daha büyük ekrana sahip :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İon ile S arasındaki fark ekran boyutu ve lte o kadar :)

her ne kadar boyutu değil işlevi önemli olsada bi yerde boyutta insanı cezbediyor ekran olarak yani :p
hem LTE deyip geçme şimdilik Emine'nin 3G si Emil'nin 4G sinden daha hızlı olabilir ama bu durum ilerde değişicektir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar henüz piyasaya çıkmadı mı bulamadım hiç bir yerde bu telefonu Xperia S vardı ablama verdim sırf bu modeli kasımda çıkacak. şansıma tüküreyim ablamdan geride alamıyorum telefonu kaç aydır 1100 geziyorum cebimden çıkartıp masaya koyamıyorum telefonu. valla sıkılmaya başladım.

Son mesajlar