Sony Xperia SP Kullananlar Kulübü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AliA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben hiç memnun kalmadım benim telefonumu yavaşlattı bu yeni sürüm önce çok hızlıydı şimdi dokunuyorum ama almıyor dokunmatiği bile yavaşladı klavye ancak üçgüne ortaya çıkıyor yazı yazmak için uzun bir bekleyişle klevyenin çıkmasını bekliyorum üç tane uygulama açıyorum telefon olabildiğine yavaşlıyor nefret ettim ve pişman oldum yeni sürümü yüklediğime

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMM EDİNNNNNNNNN
sabah uyandım telefonumu elıme aldım bıldırımlere baktım sonra candy crush oyununa girerken telefon dondu hiç bir tepkimeye yanıt vermedi 2 dakika sonra kapandı tekrar acıldı bu sefer acılış ekranında dondu bu olay 4 5 kere tekrarladı bende sım kart ve sd kartı cıkardım bı kac kere daha kapanıp acıldı sonra guvenlı moda gırdı bende duzeldı dıye sım kartı ve sd kartı taktım gerı resetledı kendını suan 10 dakıkadır kapanıp acılıyor telefonu kapatamıyorumda lütfen bırınız yardım edin
bilgisayara baglayıp pc compiandanda onarıp resetleyemiyorum
LÜTFEN YARDIMM

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMM EDİNNNNNNNNN
sabah uyandım telefonumu elıme aldım bıldırımlere baktım sonra candy crush oyununa girerken telefon dondu hiç bir tepkimeye yanıt vermedi 2 dakika sonra kapandı tekrar acıldı bu sefer acılış ekranında dondu bu olay 4 5 kere tekrarladı bende sım kart ve sd kartı cıkardım bı kac kere daha kapanıp acıldı sonra guvenlı moda gırdı bende duzeldı dıye sım kartı ve sd kartı taktım gerı resetledı kendını suan 10 dakıkadır kapanıp acılıyor telefonu kapatamıyorumda lütfen bırınız yardım edin
bilgisayara baglayıp pc compiandanda onarıp resetleyemiyorum
LÜTFEN YARDIMM

Önce bir sakin ol. Telefonu kapat. Update Service ile yazılımı yeniden yükle.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
ben hiç memnun kalmadım benim telefonumu yavaşlattı bu yeni sürüm önce çok hızlıydı şimdi dokunuyorum ama almıyor dokunmatiği bile yavaşladı klavye ancak üçgüne ortaya çıkıyor yazı yazmak için uzun bir bekleyişle klevyenin çıkmasını bekliyorum üç tane uygulama açıyorum telefon olabildiğine yavaşlıyor nefret ettim ve pişman oldum yeni sürümü yüklediğime

Yeniden yükle düzelir bizde bir sıkıntı yok yağ gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
?beyler cihazı almayı düşünürüm kullananlar memnun mu cihazın herhangibir kötü yanı var mı öneren var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Xperia sp kullanıcıları arkadaşlar telefonu sipariş etmeyi düşünüyorum telefona verdiğin paraya değiyor mu? servis nasıl 2. elde alıcıları var mı? telefonun kötü yanları neler? aydınlatırsanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] arkadaşım telefonu kapalı halde tutuyorum suan telefon kapalı iken compiana bağlanmıyor telefonu görmüyor açıkken görüyor o yüzden yapamadım telefonuda kapak arkasında ki off düğmesinden kapattım başka türlü kapanmıyor açtığımdada aynı şeyi tekrarlamaya devam ediyor
bu arada ben sakin ol dediğin vatandaşım :))

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] arkadaşım telefonu kapalı halde tutuyorum suan telefon kapalı iken compiana bağlanmıyor telefonu görmüyor açıkken görüyor o yüzden yapamadım telefonuda kapak arkasında ki off düğmesinden kapattım başka türlü kapanmıyor açtığımdada aynı şeyi tekrarlamaya devam ediyor
bu arada ben sakin ol dediğin vatandaşım :))

Güzel kardeşim dikkat et pc companion ile yap demedim. Telefonu kapat "Update Service "ile yap dedim.:)
Xperia sp kullanıcıları arkadaşlar telefonu sipariş etmeyi düşünüyorum telefona verdiğin paraya değiyor mu? servis nasıl 2. elde alıcıları var mı? telefonun kötü yanları neler? aydınlatırsanız sevinirim.

?beyler cihazı almayı düşünürüm kullananlar memnun mu cihazın herhangibir kötü yanı var mı öneren var mı

Şahsım adına gayet memnunum. Sıkıntıları vardı ama 4.3 ile giderildi.

spdirnick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler telefonum rootsuz minecraft apk sını yükledim ama açınca yükle diyorum ve uygulama yüklenemedi hatası geliyor başka apklarda da aynı sorun var ayarlardan izin ver açık (tikli) ama yinede yüklenmiyor yardım edin nasıl çözücem ben bu sorunu illa root atmam mı lazım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] uptade service ile nasıl yapacam onu hiç kullanmadım

qwqtqr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefona harddiski nasıl bağlıyacaz normal otg ile bağladım görmedi telefon başka bi program mı gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sony sitesinnde 4.4 için soruşturma altında yazmış önceden inceleniyor yazıyordu bu gelişme mi yoksa gerileme mi

DethcoreBreak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hata düzeltme güncellemesi ile ilgili bir bilgi var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar sony sitesinnde 4.4 için soruşturma altında yazmış önceden inceleniyor yazıyordu bu gelişme mi yoksa gerileme mi

Hala incelendiği yazıyor resmi sitede. Sen nereye baktın?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgisayardan baktığımda öyleydi ama şimdi telden baktım inceleniyor yazıyo ben de anlamadım

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Z1 e compact a kitkat falan yayınlandı derkene sp ile ilgili forumlarda dedikodular dolaşmaya başladı yok gelmeyecek cart curt. ben şahsen inanmıyorum daha doğrusu inanmak istemiyorum çünkü sp bu boru değil. sony zaten güncelleme vermezse çoook büyük mallık etmiş olur. bu seviyedeki telefon tek sürüm güncellemesi ile bırakılır mı ulen?
neys ben gelir diyorum bakalım görelim.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Tüh size yok muymuş? :P

Konuyu sileyim en iyisi. :D

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
walkman güncellemesi gelmiş bu arada

- - - Mesaj Güncellendi - - -

WALKMAN 8.1.A.0.3

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Bugün gördüm bu tweeti. 4.4ten şüphesi olanlar için :P
fGM7t0X.png

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim ufak bir sorum olucak. Telefonu ömrü yettiğince kullanmak istiyorum. Kendi kablosu bozuldu. Başka kablo sıkıntı yaratır mı?
Yaratmaz diye düşünüyorum, ne diyorsunuz?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Benim ufak bir sorum olucak. Telefonu ömrü yettiğince kullanmak istiyorum. Kendi kablosu bozuldu. Başka kablo sıkıntı yaratır mı?
Yaratmaz diye düşünüyorum, ne diyorsunuz?

Sadece data kablosu sıkıntı yaratmaz ama şarj adaptörün de sıkıntı olursa yan sanayi sıkıntı çıkarabilir.

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şarj adaptörü orjinal. Orjinal olan olan kablo bozuldu, onun yerine evden bir kablo kullanıyorum.

Aman pile bir şey yapmasında :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Kimileri diyor bu gerçek değil sp kitkat alacak vs vs. Ayrıca yukarıdaki mesajımda resmi sony xperia Twitter hesabından kitkat alacağı yönde atılan twit var. Ha almayabilir mi evet almayabilir. Ama kaybeden ben olmam sony olur. Bundan sonra kesinlikle Nexus alacağım o kesin versin ya da vermesin ama dediğim gibi sony kaybeder ben değil.
Yani düşündüğünüz zaman da almasında bir sakınca yok. Daha bir senelik telefon üstelik donanımı üst seviye hiç de küçümsenecek bir donanımı yok.
Neyse bekleyelim görelim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
4.4 verir yav o kadar da değil, gerçi sony benide zamanında tufaya getirmişti ya nys. Herhalükarda S4pro işlemcinin kitkatla alıp veremediği yok, romu ıvır zıvırla doldurdukları için belki ram yetmiyodur o zamanda cyanogenmod akar her türlü.
albüm ve walkman dışında vazgeçilemeyecek uygulaması yok sonynin, şık arayüzüde artık gözden çıkartacaksınız.