Sony Xperia Sola - Özellikler ve Genel Destek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben xperia sola aldım da ses kaydedicisini bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aykutyenihan çok teşekkürler. hiçbir sitede bulamamıştım sola'yı android 4 e yükseltmeyi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefon kapandı açılmıyor...
Kapalıykende mavi ışık yanıp sönüyor.
Yardımcı olur musunuz lütfen....

sarısarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon kapandı açılmıyor...
Kapalıykende mavi ışık yanıp sönüyor.
Yardımcı olur musunuz lütfen....

Yanlış hatırlamıyorsam.Telefonu açma tuşu ile ses yükseltme(+) tuşuna aynı anda basınca telefon resetlenip açılıyor.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Siz telefonu bi servise götürün, anladığım kadarıyla.

fatih911907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir sorum olucak. Sola telefonumdaki internet paketim ile bilgisayar üzerinden internete bağlanmak istiyorum. PC Companion yüklü fakat ilgili bölümü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

datax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkdaşlar bi yardıma ihtiyacım var
Telefonumda Wifi açtığım zaman bir zaman sonra donuyor kapatamıyorum ve açık şekilde duruyor kapatmaya çalıştığımda kapanmıyor internetimde gidiyor yani wifi açık görünüp neti kesiyor ve tlf kapatıp açmadan düzelmiyor
kapatıp açtıktan 10 dk sonra yine aynı hatayı alıyorum format attım ama attıktan 4-5 gün sonra yine aynı hata başlıyor çıldırmak üzereyim her hafta format atmadan düzelmiyor ne yapabirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar YARDIM EDİN LÜTFEN !!
Sony xperia sola telefonum normal çalışıyordu gece şarja takmadım sabah uyandığımda şarjı tamamen bitmişti
telefonu şarja takıyorum kırmızı ışık yanıyor ama telefon bir türlü açılmıyor
sarja taktıktan 3 dakika sonra felan SONY yazısı geliyor sonra ekran geri kapanıyor kırmızı ışık sönüyor
açma tuşuna basınca geri yanıyor
NE YAPMALIYIM NASIL DÜZELTECEM
LÜTFEN YARDIM EDİN

hitthat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu yolculukta otobüs koltuklarındaki myvision androd tv nin usb girişine takmayı denedim ve telefon kapadı birdaha açılmadı şarja yada bilgisayara takınca sadece turuncu ışıkk 1 sn den kısa süre yanıp sönüyor garantiye verdim sonucunu bekliyorum sizce sıkıntı ne olabilir

- - - Mesaj Güncellendi - - -

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar YARDIM EDİN LÜTFEN !!
Sony xperia sola telefonum normal çalışıyordu gece şarja takmadım sabah uyandığımda şarjı tamamen bitmişti
telefonu şarja takıyorum kırmızı ışık yanıyor ama telefon bir türlü açılmıyor
sarja taktıktan 3 dakika sonra felan SONY yazısı geliyor sonra ekran geri kapanıyor kırmızı ışık sönüyor
açma tuşuna basınca geri yanıyor
NE YAPMALIYIM NASIL DÜZELTECEM
LÜTFEN YARDIM EDİN

mi pc companion dan telefonu onar ı denedin mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende sony xpeıra kullanıyorum 3g araması varmı yokmu bılmıyorum yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de var kardeş aynı sıkıntı ekran geç geliyor telefon kilitli olduğunda tuşa basıyorum geç geliyor ekran tek problemim bu

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bende de var kardeş aynı sıkıntı ekran geç geliyor telefon kilitli olduğunda tuşa basıyorum geç geliyor ekran tek problemim bu

ICS çok dandik maalesef, ben hızlı kamera modunu kullanıyordum ekranı açmak için. :D

Taha Korkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android is 9 günde 1.30 gb veri yemiş 3 aralıkta hotpost yapmıştım ondan sonra başlamış neden olmuş olabilir
not:geçen aylara bakıyorum 60 70 mb yemiş

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bu sola ace 2 U Go P ve S advance'nin cektigi nedir be?

Tek gunahlari dandik chipsetleri olmasi ama S3 miniyi goruyoruz takir takir calisiyor Jb'de.