Sony Xperia M5 Kullananlar Kulübü ( Z Serisine Yeni Alternatif )

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
ne oldu bu telefona 2016damı gelcek

S

SDN Okuruhuj

SDN Okuru
Media markt e gelmis 1 hafta sonra kesin olarak aiyah modelini alicam yorimunuz nedir oneriniz varmi

ssoner55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyatı ne zaman açıklanacak acaba bu telefonu bekliyorum aylardır. şarjı konusunda kötü diyenler var acaba bi şekilde alıp kullanan var mı? 1350 ye gelirse bu telefon patlar

E

emred98

SDN Okuru
Teknosa dan Siparis verdim dun yarin aksam aliyorum kullandikca bilgilendiririm

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Telefonu satın almak isteyenler su sira gittigidiyor da sony garantili indirimle 1319 tl ye geliyor haberiniz olsun

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Stabil olursa bir kaç aya alırım. Ukete'sine bağlı olarak.

E

emred98

SDN Okuru
Tlefonu aldim bugun tavsiye ederim almak isteyenlere sormak istedikleriniz varsa cevaplarim

Nyrvana

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=97100]emred[/MENTION]98 hayırlı olsun hangi rengini aldın.

Eren cann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende m5 i almayı planlıyorum ama siyah rengini bulamadım . Yanlış bir tercih yapmaktan korkuyorum bazı kullanıcılar şarj ı çok kötü diyorlar lütfen yardım edin kullanan varsa lütfen bilgilerini aktarsın sorunu varsa söylesin

E

Emred98

SDN Okuru
Sarji cok iyi degil ama cok kotude degil bana gore asiri kullanilmadigi surece yeterli siyah rengine dikkat etmedim

ViceroySpeciaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çıkmadan önce bi ara baya konuşulmuştu çıktıktan sonra niyeyse pek konuşulmadı şu telefon ya. Alanlar olumlu olumsuz yanlarından bahsetse biraz, eleştirme-tartışma yorumları olsada okusak :)

tolgablc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
On ve arka kemarasinin bir cok testlerde z3 den iyi oldugu soyleniyor ozellikle on kamerasi z3 u yok eder

Serues

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m5 te cardboard kullanan oldumu elime gecti sensörlerden aşağı yukarı guzel çalışıyor ama sağ sol çalışmıyor ayarlarıda bulamadım

S

SDN Okuru11

SDN Okuru
14 Gündür M5 Gold kullanıyorum öncelikle Z serisiyle kesinlikle kıyaslanamaz. Bataryasının mAh gücüne aldanmayın normal kullanımda hatta stamina modunda bile (konum kapalı ve extra hiçbir program yüklenmedi) batarya 24 saati zor görüyor. Ön arka kamera başarılı . Genel hatları ve Gold rengi ile dikkat çekici. Ama performans ve pil ömrü istiyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.500TL daha verip z5 compact almak sanırım en mantıklısı.Bu arada şunuda öğrenmiş oldum. Bir telefonu çıkar çıkmaz almayın kardeşim bırakın gerçek kullanıcıların ağzı yanınca yaptığı gerçek yorumlar aydınlatsın.Fuar incelemeleri tamamen reklam kokan hareketler inanmayın .

S

SDN Okuru23

SDN Okuru
Şarj berbat bir gün bile gitmiyor bu da yetmezmiş gibi 5 saatte şarj oluyor

S

SDN Okuru66

SDN Okuru
Arkadaşlar aradığım özellikler;stabil,kamera,batarya buna en yakın bu cihaz gibi.Ukt sini de izledim batarya idare eder dendi.Gün içinde müzik ve sosyal medya kullanırım çok fazla oyun oynamam bu durumda şarjı nasıldır ?

Eren cann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonun arkası çıtırdıyor ne yapmalıyım yol gösterin

T

tmtmSametttt

SDN Okuru
Ben evkurdan yeni sony m5 ve m4aqua aldım m5 i 2gün kullandım 2 ci gün ekranı kendi kendine karıncalandı aşağı yukarı kaydı vb. sonra evkura gittik dediler kvk ya servise gönderceksiniz gönderdik tam 19 gün oldu. Benim bi hatam yok yani ne düşürdüm ne suya soktum kendi kendine o hale geldi büyük ihtimalle üretim hatası war telefonun değişimini istedim dedim bana tamirli telefon wermeyin 0 ını istiyorum felan dedim sizce sıfırını mı verirler yoksa tamirmi yaparlar?
Bide telefon çok aşırı ısınma yapıyo kullanan arkadaşlar da da bu sorun warmı bi cvplayın?

hd1806

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sony xperia m5 almak istiyorum tavsiye edermisiniz ?

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dün saat 17 civarında ttnet kampanyası ile beyaz bir m5 aldım. Ön kamera müthiş dehşet diyebilirim. Ve şuan hiçbir telefonun ön kamerasından iyi olacağını düşünümyorum. Ciddi anlamda birçok telefonun arka kamerasından iyi. Arka kamera bir harika. Şarj olayı için ise telefonu açtım %50 ile yaklaşık 20 kadar program indirme ve kurculama,mesajlaşma ile saat 22 de %4 ile şarja taktım. Gece 2 de %92 oldu ve bir uyarı verdi '' pil dolduğundan daha hızlı boşalıyor şarj olmuyor'' diye. Şarj olurken gece bir buçuğa kadar whatsapp, sms ve tango kullanarak şarj oldu devamlı mesajlaştım. İnsatagramda dolandım baya sürekli bildiri geliyordu. Sanırım o yüzden böyle bir uyarı verdi. Bende baktım sorun çıktı çektim yattım. Stamina mod açarak gece 2 buçuk gibi %92 şarj ile wifi felan kapalı yattım.

Bugün sabah 9:20 de kalktım şarj %88 olmuş. Wifi açtım. Gün boyu açıktı, arada sms, arada tango ,arada whatsapp kullanarak geçti. İki kez 3-4 dakika süren telefon konuşması yaptım. Yaklaşık 1 saat kadar internette dolaştım. Bir fotoğraf sayfası yürettüğüm için gün boyu instagramdan bildirim geldi sürekli onlara baktım. Stamina mod açıktı. Saat 17:13 gibi %3 şarj ile tekrar şarja taktım. Bu sefer şarjda wifi kapalı ve telefonu kullanmıyorum. Tam şarj olmadığı için doğru performansı öğrenebileceğim. Bu arada telefonla biraz resim çek, düzenle ve instagrama koy gibi şeylerle geçti. Birde sabah sniper fury oyununu indirip kurdum, yarım saat oynadım 2048 oyununu da yarım saat oynadım. Birde bugün 4-5 program daha kurdum. Sonuçlar bunlar. Donma kasma şimdilik media tek uyumsuzluğu olmadı. Isınma oyun sırasında yaşamadım. Ekran görüntülerim de şöyle şarj ile ilgili :

Mecmecmec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar m5 aldım bugün kamera 2 metreden sonra bulanık gösteriyor ana kamerası bence ayarlarında bi sıkıntı var ayarları nasıl yapılır acil