Soru Sony WI-XB400 Bluetooth Kulaklık Nasıldır?

Wrobleski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba değerli forum. Kullanmış olduğum kulak içi kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulak içi kulaklık arayışı içine girdim. 2017 yılından beri sırası ile Sony MDR-EX110APB ve Sony IER-H500A modellerini kullandım ve Sony markasının ses performansından bu süre zarfında çok memnun kaldım. Fakat bu iki modelinde en büyük dezavantajı jack girişleri çok çabuk arızalanmaktadır. Sony markasının ses performansını sevdiğim için bu sefer BT kategorisine bakmak istedim ve başlıkta da belirttiğim üzere Sony WI-XB400 modeli dikkatimi çekti ve bu modeli kullanmış olan kullanıcı arkadaşlara fikirlerini sormak istedim. Tabi BT kulaklıkların normal Jack girişli kulaklıklara göre ses performansının kötü olduğunu duydum, bu konuda çok fazla bir performans kaybı, gecikme durumları ve kulaklık uzun ömürlümü (en kötü 2 yıl) bu gibi soruları merak etmekteyim. 700₺ bantlarında başka öneriler olursa da onları da incelerim. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
SONY WIXB400B.CE7 EXTRA BASS KABLOSUZ KULAKİÇİ KULAKLIK-SİYAH fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da