Hangisini Almalıyım

• Sennheiser CX 300S

Kullanılan: 3 75.0%
  • Sony Mdr-XB50APB Ekstra Bas

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Ghost Man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yeni bir kulaklığa ihtiyacım var tercihim kulak içi (kanal tipi) kulaklık. (BİLGİLENDİRME) Şuan kullandığım kulaklık Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD ses kalitesi olarak çok güzel fakat metal kısmı keskin olduğu için uzun kullanımda rahatsızlık veriyor. Bundan önce de yine Xiaomi Hybrid Pro HD kullanıyordum ses kalitesi olarak o da çok güzeldi Pro 2 ile arasında bas vurgu farkı(Pro 2 daha iyi) ve kablo kalitesi farkı(Pro 2 daha iyi) vardı. Şuan beğendiğim kulaklıklar Sennheiser CX 300S ve Sony Mdr-XB50APB Ekstra Bas sizce hangisi daha iyi veya bu fiyatlarda sizin önerileriniz nedir?

Optikiyaza

Profesör
Reaksiyon puanı
720
Dostum umarım reklam olarak algılanmaz.
Technopat'ta @pizz3man diye birisi var.Bana çok yardımcı olmuştu.Technopat'ta konu açıp @pizz3man diye etiketliyebilirsin fakat sanırım Shift Delete Net forum kullanmıyor.

Ghost Man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Technopat'ta @pizz3man diye birisi var.Bana çok yardımcı olmuştu.Technopat'ta konu açıp @pizz3man diye etiketliyebilirsin fakat sanırım Shift Delete Net forum kullanmıyor.
Teşekkürler, oraya da yazayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size hangi markayı tavsiye etmişti? Sizin için bir mahzuru yoksa öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:

MustotheThird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yeni bir kulaklığa ihtiyacım var tercihim kulak içi (kanal tipi) kulaklık. (BİLGİLENDİRME) Şuan kullandığım kulaklık Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD ses kalitesi olarak çok güzel fakat metal kısmı keskin olduğu için uzun kullanımda rahatsızlık veriyor. Bundan önce de yine Xiaomi Hybrid Pro HD kullanıyordum ses kalitesi olarak o da çok güzeldi Pro 2 ile arasında bas vurgu farkı(Pro 2 daha iyi) ve kablo kalitesi farkı(Pro 2 daha iyi) vardı. Şuan beğendiğim kulaklıklar Sennheiser CX 300S ve Sony Mdr-XB50APB Ekstra Bas sizce hangisi daha iyi veya bu fiyatlarda sizin önerileriniz nedir?
Daha önce hybrid pro ve hybrid pro 2 kullandıysanız hybrid pro daha berrak temiz bir ses verir pro 2 daha basa yönelik bir ses verir eğer kullandıklarınızdan hybrid proyu sevdiyseniz sennheiser, eğet pro 2 yi sevdiyseniz Sony kulaklığı öneririm
Dinlediğiniz müzik türü önemli bi tık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende hybrid pro ve pro 2 kullandım oradan biliyorum

Reaksiyon puanı
16,118

MustotheThird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hi res olan o fiyata iyi bi ses kalitesi olabileceğini düşünmüyorum daha önce kz markasını araştırdım bass driverlı kulaklıkları iyi fakat dinlediğim müziğet göre iyi değil o yüzden es geçtim