Sony nihayet OmniBalance tasarımdan vazgeçiyor!

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Hakikaten mi allaaaaaaaah en güzel tasarım sonyde bundan sonra ama bi dakika şimdi bunlar komple tasarımı mı değiştiriyor yoksa sadece ekran gövde oranı mı değişiyor kare tasarım giderse sonynin yüzüne bakmam.

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
ben sevıyorum omni balance tasarımını daha nasıl tasarım yapacaklar ki :) kime benzemesını ıstıyosunuz
ama ekran kasa oranı zaten eleştirilen nokta , tasarım değil
%70 lerden %76 %80 seviyeleri benım ıcın idealdir
xz1 le bunu yapamadılar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
ben sevıyorum omni balance tasarımını daha nasıl tasarım yapacaklar ki :) kime benzemesını ıstıyosunuz
ama ekran kasa oranı zaten eleştirilen nokta , tasarım değil
%70 lerden %76 %80 seviyeleri benım ıcın idealdir
xz1 le bunu yapamadılar
Yapamadılar değil yapmadılar ya çok mu zor bişey ekranı az aşağı ve yukarı alacaksın kerem enginar röportaj yapıyor sony ile adam diyoki evet o konudaki çalışmalarımız devam ediyor ancak şimdilik xz 1 i bir eline alıp kullansınlar (kısaca sizi birazda bunlarla oyalayalım alacak kerizler illaki çıkar xz premiumun aynını yaptık) biz bakacaz bi hal çaresine

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Ya ben Omni-Balance'ı çok seviyordum. Bir de omni-balance kalın cercevelerin teknik sebepleri var yani boş bir çerçeve değil onlar.
Xa1 ultra omni-balance tasarımı %76 civarlarında ekran govde oranına sahip.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ya ben Omni-Balance'ı çok seviyordum. Bir de omni-balance kalın cercevelerin teknik sebepleri var yani boş bir çerçeve değil onlar.
Xa1 ultra omni-balance tasarımı %76 civarlarında ekran govde oranına sahip.
O güzel o çok gözüme takılmadı onu idare eder yapmışlar ancak xz premiumda nedense insanın gözüne gözüne sokmuşlar

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
O güzel o çok gözüme takılmadı onu idare eder yapmışlar ancak xz premiumda nedense insanın gözüne gözüne sokmuşlar
Bizzat kendim mağazada inceledim ve çok kaba duruyor. Sony o boşluklara çok faydalı şeyler ekliyor bu da bir gerçek ama bakınca insanın alası gelmiyor.

Reaksiyon puanı
16,118
#diren OmniBalance herzaman seninleyiz #diren sony baş eğme başeğmezlere yakışmaz sen bir başeğmezsin...

YANLIZKURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ben de Omni-balanse' ı sevenlerdenim. Ama kasa -ekran oranı çok berbat. Tasarım dilini değiştirmektense kasa-ekran oranını mümkün olduğu kadar %80'in üzerine çıkarabilselerdi, omni-balanse bu kadar tepki çekmezdi. Apple yıllardır tasarım çizgisini değiştirmiyor. Kimsede bu konuda Apple'ı eleştirmiyor. İnşallah bu Mirai tasarımı bizlere saç-baş yoldurmaz.