Sony Kullananlar Kulübü

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Banada Xperia S çok iyi geliyor herkese kendi telefonu çok kullanışlı ve en iyisi bunun sonu yok S3 çıkalı 7 ay oldu hemen hemen 1.yilinda büyük ihtimalle eski olucak teknoloji durmuyor :)

sende haklısın ama insanımızında gözü doymak bilmiyor :) adama bakıyorum asgari ücretle çalışıyor ama elinde aldığı maaşın 3 katı bi telefon :)
hadi bunu geçtim almış güle güle kullansın ama hakkını vererek kullansın gidipde 1,500 tl ye telefon alıp sadece alo demek ve arada msj atmak için kullananları bi bidon benzin döküp yakasım geliyor. bu nedenle bu mu şu mu demiyceksin bu benim işimi görürmü diyceksin olay bitmiştir fazlasına gerek yoktur :)

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de playstation 2 kdl-32ex520 ve UWA-BR100 ile aranızdayım :)

metal_milita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia P
bravia tv
B serisi Mp3 çalar
ZX100 kulaklık
kullacısı olarak aranızdayım !!! :)

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Sony Ericsson Xperia Mini Pro, Bravia tv, Sony kulaklık :) ile bende buralardayım... :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
O değil güzelim Sony Destek forumu ne hale gelmiş aradığım hiç bir şeyi bulamaıyorum

ChesLak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda bende Xperia S alıcam şimdiden katılmay​a izin varmı :) ?

Xpreia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Kullanmayanlar Girebilir​mi ?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Xperia Z için Root nasıl yapılır diye merak edenler xda formuna bakabilir.

Screenshot_Xperia_Z-rooted.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
agalar xperia z çıktıktan sonra xperia sde bi fiyat düşüşü olacak bu yüzden xperia s almayı düşünüyorum telefon beni 2 sene idare eder mi yazılım donanım falan sıkıntı çeker miyim öyle oyun oynayan bi tip değilim uygulama kullanırsam kullanırım abartı kullanmam yani bi bilen olarak cevaplarsanız sevinirim

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Firefox OS yüklü Xperia akıllı telefon gelebilirmiş arkadaşlar buradan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sony kullanma maceram Playstation 1 ile başladı, sonra Playstation 2 ama 3. versiyonu hala almadım :) Telefonda ise sürekli Nokia kullanırken Androidin avantajlarından yararlanayım dedim ve bütçeme en uygun gelen Xperia S'i seçtim. Telefondan beklentilerim belliydi ve istediğim şeyleri rahatça yapabiliyor. Jellybean geldikten sonra daha bi güzel olucak ve bi kaç sene beni idare edecek (PC olarak hala Eee PC kullandığıma göre telefonun beni idare edeceği ortada :D)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Benim listeye güncelleyin :D

Sony Xperia S

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Ben de Sony kullanıyorum modelini söylemiyim ayıp olmasin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede Sony Vaio Laptop ve Sony Ericsson Xperia Arc S tasarım harikası var ikiside çok kaliteli tavsiye ederim

romeoseyes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende playstation 2 var şimdilik ama yakında nasip olursa xperia z alacam bi de playstation 4 alacam :D

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Xperia Z alanlardan pil,ekran,oyun performansı,tarayıcı performansı,foto video performansı yorumlarını bekliyoruz.

Özellikle bir kaç gün kullandıktan sonra pil peformansını değerlendirirseniz sevinirim. bir de dock ile mi yoksa adaptör ile mi şarj ettiğinizi yazarsanız sevinirim.

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dün Sony Mobile ye mail atmıştım ve bugün cevabı geldi. Mailde de görüldüğü gibi Xperia Z nisan ayı başında ülkemize giriş yapmış olacak.

Thank you for contacting Sony Xperia support.

With regards to your inquiry,

We would like to inform you that Sony Xperia™ Z model phones with LTE version is expected to be released in Turkey market within the beginning of April 2013. Please also note that this information is subject to change. You can also visit our website athttp://www.sonymobile.com/gb/products/phones/xperia-z/ to know more about our new product
Please note that Sony Mobile Products are available in the Turkish market via our company's official sales partners (mobile stores and Turkcell). When Sony Mobile announces the release of a Product in the Turkish market, the retailers carry out their orders as they wish, Sony Mobile delivers them the Products and this way they become available to the end-users. Please note that the availability of our products depend on the retailers' orders and stock.

Should you require any further assistance please contact us through the telephone number +90 212 473 77 77. For more information on our products, services and support please visitwww.sonymobile.com.Please be aware that if you do not respond within 7 days of this email your query will be automatically closed. Any further communications will not reach our support and a new query will need to be raised.
Kind Regards,
Gokhan Sanivar

Sony Xperia Support
www.sonymobile.com
Email: xperia.tr@support.sonymobile.com
Phone: +90 212 473 77 77

makebelieve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vaio laptopum,kulaklık koleksiyonum ve Nisan'da gelecek olan Xperia Z ile buraya ait olduğumu düşünüyorum :)

sontip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim tipo nun şarj olması 3 saat sürüyor bu normalmi tipo kullananlar 1500 mah pil den mi kaynaklanıyor acaba