Sony Kullananlar Kulübü

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Şimdi gsmarenanın yaptığı bu haberin görselindeki bilgiler doğru ise Z4 serisi 6gb ram ile gelebilir.

gsmarena_001.jpg

esoozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar sırf bu telefonla ilgili yorumlarımı yazmak için üye oldum.

Öncelikle daha önce Xperia Z ve Z1 kullandım. Yaklaşık 1 haftadır da Xperia Z3 kullanıyorum. Xperia Z ve Z1 de gördüğüm bir çok sıkıntı aynen Z3 te de devam ediyor. Arama ekranına geçerken gözle görülen bir kasma var. Aynı şekilde rehbere geçerken de aynı sorun var. Kameraya girerken hala yavaşlık söz konusu. Arka arkaya fotoğraf çekerken de bu yavaşlık rahatsız ediyor. Kamera iyileştirmeleri var evet. Özellikle akşam çekimlerinde düşük ışıkta güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Cihaz ısınmıyor fakat arka planda 3 ten fazla uygulama olunca uygulama geçişlerinde bir kasma olabiliyor. Henüz 1 haftalık cihazda bunlar varsa ilerleyen zamanlarda neler olur bilemem. Benim canımı en çok sıkan ise Sony Türkiye vasatlığı oldu. Abi içinden çıkan kulaklık nedir öyle ya? 2300 TL lik telefon alıyorsun içinden çıkan kulaklık 10 Tl. Xperia Z ve Z1 de bundan çok çok daha iyi kulaklık çıkmıştı. Üstelik Sony Walkman gibi bir uygulamayla da ses getirirken bu Türkiye kullanıcılarına yapılan ne böyle? Kulaklık bildiğimiz sıradan kulaklık ses kalitesi iyiymiş falanmış filanmış bunlar telefondan kaynaklı. Gürültü önleyici 10 Tl lik kulaklıklardan alın onlarda da aynı performansı alırsınız zaten. Sony kullanıcıları olarak bu konuda tepkimizi gösterelim artık Sony Türkiye iyice cıvıtmaya başladı. Cihaz fiyatı arttıkça aksesuardan mı çalıyorlar anlamadım ki.