Sony -Hp

Bu konuyu okuyanlar

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hp alma derim yanarsın gerçek anlamda. Isınma sorunu yaşıyor çoğu HP kullanıcısı.

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ciddenmi ama forumda hp ne biçim savunan yüzlerce insan var

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
HD6770 GT540 a göre her yönüyle daha iyi. Ama Hp notebooklarda ısınma sorunu olabiliyor. Her iki bilgisayarında kendince artıları var, ben olsam Hp alırdım.

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
doğruda sonynin kalitesi ya :S .. ekran kartı kötü ama ne yapsam acaba :(

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim çok ısınmasına rağmen benim hp pavilion tek sorun çıkarmadı.Fanı bazen traktör gibi çalışıyor.sinir bozucu ama zamanla alışıyosun.Altında kullandığım zalman nc 2000 'in etkisi de büyük tabiki.İzmirin bu sıcağında Call of gibi ağır oyunlarda resmen cehennem gibi ama ne bir kere kapandı,ne de bir kere sorun çıkardı.Birde son derece iyi teknik servisi var.Çok şükür her aradğımda bir parça gönderiyorlar :D:D

Ben HP diyorum.

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artiss pc özellklerini söyleyip hangi oyunları hangi çözünürlükde ve grafik ayarlarını söylermisin

evil_soul

Asistan
Reaksiyon puanı
6
3 senedir hp notebook kullanıyorum özellikleri oldukça iyi fakat çok ısınıyor. Altına soğutucu aldım ama banamısın demiyor. Yazı yazarken sıcağı fazlasıyla hissediyorum.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
artiss pc özellklerini söyleyip hangi oyunları hangi çözünürlükde ve grafik ayarlarını söylermisin

Al kardeşim,Benim makina 2009 jenerasyonundan :) Hala daha canavar gibi valla :)

Sistem Belleği 4064 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Görüntü Bağdaştırıcısı ATI Mobility Radeon HD 4650 (1024 MB)
CPU Türü Mobile DualCore Intel Pentium T4300, 2100 MHz (10.5 x 200)
Anakart Adı Hewlett-Packard HP Pavilion dv6 Notebook PC
Anakart Çipseti Intel Cantiga PM45
Toplam Boyut 320.0 GB
DMI Sistem Ürün Adı HP Pavilion dv6 Notebook PC

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Hp kullanıp ısınma sorunu yaşamayan tek kişi benim herhalde. Bence Hp almalısın. Ekran kartı Vaio'ya göre kesinlikle daha iyi benchmarklarda.

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evinin ısıtma sistemini bilmiyorum ama kışın ısımak istersen bi hp alırsın koyarsın salona tum evi ısıtır :) 3.000 liraya yakın butcen var gayet iyi bir butce piyasayı iyi araştır derim.sony alırsan sıkıntı yaşayacagını dusunmuyorum guzel bi laptop fakat monster ve eğer bulabilirsen ailenware markalarınıda incelemeni şiddetle tavsiye ederim iyi bir oyun laptopı almış olursun bolelıkle..

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdşlar teknosa da hp laptoplara bakdım özellk olarak 3100 tl ye buldum ama pc elimi götrdüğüm anda vazgeçdim . bu nasıl bi sıcaklık . sonra hp lere bakdım genel bi sorun.sora pclerin ısılarına bakdım en basdan sony ve toshiba cok ama cok iyi durumdaydı

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hp lerde bu ısınma problemi nedir neden acaba

zxcvts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
allah bizi cin.şeytan ve hp den korusun allahım nası yanıyo ya .
Neyse konumuza dönelm arkdaslar bu pc bu oyunları dedğim seviyede kaldırabilrmi

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
laptop arıyosan gidecegin yer teknosa değil bence :) monster ve ailenware leri incelemeni tekrar tavsiye ederim.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hp dv61237et kullanıyorm 2 seneye yaklaşıyor...çok ısınıryor ama hiç sorun yaratmadı...
hangisi dersen ölümüne sony derim.Sony'nin yanında toshiba hp'nin lafı olmaz.benim zamanımda böyle fiyatları olsaydı kesin sony alırdım.