sony artık bilgisayar ve telefon üretmiyor mu?

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
belki sağır sultan duymuştur bilmem ama benim haberim yok valla :)
fakat sony nin global websitesinde ve türkçe websitesinde telefon ve bilgisayar reklamı göremedim.
acaba dedim bende
birde benzer şekilde samsung mağazasındada bilgisayar yok.

doğruysa acaba neden?

iyi keyifler

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bilgisayarı bilmiyorum ama telefon üretiyor enson bir kaç ay önce sony xperia 5 modelini çıkardı 2020 yılında da xperia 3 modelini için haberler vardı..

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
bu forumun moderatörlerinden biri bikaç marka dizüstü bilgisayar denediğini ve en çok samsung dan memnun kaldığını belirtmişti.. bende bi değerlendireyim dedim ama ...tüh samsung yokmuş :)

yalnız amazon (usa) dan alacağım kesinleşti nerdeyse. çünkü daha ucuz ve uygun bence. gerçi import ve diğer vergiler görünüyor bazı bilgisayarlarda yaklaşık $200 ama .. hepsinde yok bu

neyse doğruymuş sanırım sony ve samsung bilgisayar üretmiyorlar artık..(telefon var ama bilgisayar yok)

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
bu forumun moderatörlerinden biri bikaç marka dizüstü bilgisayar denediğini ve en çok samsung dan memnun kaldığını belirtmişti.. bende bi değerlendireyim dedim ama ...tüh samsung yokmuş :)

yalnız amazon (usa) dan alacağım kesinleşti nerdeyse. çünkü daha ucuz ve uygun bence. gerçi import ve diğer vergiler görünüyor bazı bilgisayarlarda yaklaşık $200 ama .. hepsinde yok bu

neyse doğruymuş sanırım sony ve samsung bilgisayar üretmiyorlar artık..(telefon var ama bilgisayar yok)
Isınma stabilite ve servis gibi durumlar göz önüne alınınca en iyi üretici dell bence..