Sonunda HTC One aldım

emreli01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 aydır kulanıyorum htc one ı hem tv hemde reciver kumanda edebiliyorsun kamerası iyi bir video kaydı yaptım youtube atıp sana özelden link atarım bakarsın

Tv kumanda özelliği yazilimsalmi donanım sal mi güncelleme ile plus a da gelir mi

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 aydır kulanıyorum htc one ı hem tv hemde reciver kumanda edebiliyorsun kamerası iyi bir video kaydı yaptım youtube atıp sana özelden link atarım bakarsın
tmm bekliyorum telefon hakında diger bilgileri yine bize söyle peki htc logosunu menü tüşü olarak kulana biliyormusun

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ıphone 5 olmamış bence 4 veya 4s olsaydı daha mantıklı olurdu

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=281528]OnurErgin[/MENTION] hadi canım yeme beni :D

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
@OnurErgin hadi canım yeme beni :D

yok emem zatende :) telefonda bir sıkıntı yok belki batarya biraz daha iyi olabilrdi ama benim için çok büyük bir sıkıntı değil ekran parlaklığı sonuna kadar açık güç tasarruf modunda sadece cpu koruma açık 3g wifi sürekli açık 13 saat gidiyor.yazılımsal bir eksiklik yok

emreli01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu samsung daki gibi üst bar a bt WiFi ve benzeri şeyleri üstten perde indirince gözüküyor ya onu nasıl öne x plus ta yapabilirim uygulma ile yani

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Htc one da bos ram ne kadar oluyor tum arkaplan uygulamalari kapaliyken

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba , bugun itibariyle vatanbilgisayar ' dan hTC one almış bulunmaktayım...
Nakit 1999 tl ' ye aldım ( nakit alanlar 1 lira para üstü almayı unutmayın :) )
Telefon kutu içerigi herkes az cok biliyordur ...
- standart bir kulaklık , şarj aleti , bilgisayar'a takmaya yarayan kablo , kullanım klavuzları v.b. ( garantisi de kutu içerisindeydi )

Nasıl desem bilemiyorum telefonu anlatmaya cümleler yetmez... O şık duruşu , zarifligi ... elinize aldıgınızda vermiş oldugu o his...
ekrandaki o renk bolluğu , yani tek kelimeyle telefon muhteşem...
ilk boomsound özelligini merak edip bir video actım youtube'den... ve 'yok arkadas böyle bir ses' inanın dedirtiyor...
youtube de izlemiş oldugum videolarda ki kamera'ya nazaran daha iyi diyebilirim... canlı olarak bakmak cok farklı...
Blinkfeed ekranıma su an facebook koydum sadece , çok kullanışlı duruyor...
Gün içerisinde cekmiş oldugum videoları sizlerle paylaşacagım Allah nasip ederse... slowmotion olsun bir kac Zoe özellikleri veya boomsound ses kalitesi ile ilgili bir - iki video.
Henüz telefon hakkında pek bilgili degilim kusura bakmayın , kurcalaya kurcalaya birşeyler ögrenmeye calısıyorum :) Kafanıza birsey takılırsa elimden geldigince yardımcı olmaktan mutluluk duyarım... Herkese iyi forumlar ...

Acaba hoparlör kısımlarında ekran alüminyum arasında bi ayrık söz konusumu ?

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar bu samsung daki gibi üst bar a bt WiFi ve benzeri şeyleri üstten perde indirince gözüküyor ya onu nasıl öne x plus ta yapabilirim uygulma ile yani

Bu tarz uygulamalar için launcher lazım. Onun yerine telefonun kendi içinde gelen widgetlar var. Ana ekrana falan koyabiliyorsun. Onu kullan daha az ram yer

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Htc one da bos ram ne kadar oluyor tum arkaplan uygulamalari kapaliyken

Bunun cevabını ben de merak ediyorum, task killer kullanıp kapattığında her uygulamayı 1300 civarı mı veriyor boş rami?

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler htc one i nerden aldınız? kaça aldınız ? bir de aldığınız telefonda kasa açıklığı ölü piksel gibi sorunlar çıktı mı?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Geçen media markta gittim htc one i sordum ürün bitti ama sadece teshirdeki var dediler onu inceledik botmesine sasmamali :)

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avea dan aldım
ama teleservice gönderdik telefonu kullanıcı hatası nedeniyle değişişm yapılmayıp aynı şekilde geri verildi

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hayırlı olsun çok güzel bir telefon sahibi oldun. İnşallah HTC bu telefona güncelleme verir devamlı....

umut_1432

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güle güle kullan alacak olan arkadaşlar telefonun çektiği resimler gayet güzel takılma mı henüz hiç yaşamadım ve elinize aldığınızda aşık oluyorsunuz(en azından ben :D)

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eee ne zaman pisman olacaksın onuda yaz pisman olduğunda

vethek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 07.06.2013 tarihinde bimeksten aldım.10.06.2013 tarihinde yani 3 gün sonra kasa açıklığı nedeni ile bimekse verdim oda teleservice denen kan emici servise gönderdi.1 ay sonra bana gelen cevap GARANTİ SÜRENİZ DOLMUŞ.tam bir komedi.bugün mahkemeye verdim bimeksi.sonuçlarını paylaşırım.bimeks ve teleserviceden uzak durun.sırf teleservice yüzünden hTC one dan vazgeçin derim.tam 35 gündür çektiğim çile ödediğim telefon faturasını ben bilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende htc one aldım fakat nereye girersem gireyim sürekli uygulamayı arka planda yürütüyo kapatılıyomu? nasıl ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acık uygulamalırı kapaman için sağa altaki tuşa iki kere basman gerekiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vatan bilgisayardan alarak çok büyük akılsızlık etmişsin kardeşim. Ebay sitesinde gümrüğe takılmadan 560 dolara htc one 64gb developer edition alabilirdin. 1320 TL verip 64Gb en üst modelini aldım, millet hala 32GB için 2000 TL veriyor. İnsan biraz araştırır. Türkiyeden dünya markası telefon alınır mı? Yazık..