Sonunda alıyorum :)

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar şuan 1100 tl biriktirmiş bulunmakta olup şu ana kadar açtığım telefon konusu 5-6 civarındadır. Ama artık hepsi geride kaldı. Neyse ben 3-4 telefon arasındayım son kez size danışayım dedim.

Xperia sp
htc one mini
nokia lumia 925

eğer iyi ise one x veya moto g

artık alıyorum ya yaklaşık 10-15 üyemiz rahatlamıştır artık :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Önceliklerim müzik kamera az da olsa oyun. Ama en önceler müzik ve kamera

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
performans olarak moto g burda açık ara en iyi telefon, one mini ve one x'den uzak dur htc'yi çok severim ama bu iki telefonu önermiyorum, arayüz ve ekstra programlar istersende xperia sp'yi alabilirsin ama moto g en iyi seçenek olur 4.4'de geldi

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Güncelleme sıkıntı değil. Ama müzik konusunda moto g pek yer etmedi gözümde.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
400 daha bul G2 al her açıdan tatmin ol, yada biraz daha bekle S5 tanıtılcak S3'ünde S4'ünde fiyatı düşücek.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
1 kuruş çıkmam fiyat konusunda. Max 1200

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Len olm moto g müzik konusuna gayet iyi ses çıkışı falan. Malum sitedeki incelemeyi izle.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Ama hiç wp8 kullanmadım ama inş. Alışırım.

nezihidmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sp güzel telefon.önceliğin müzik ise tatmin etmeyebilir seni ama oyun konusunda canavar.

huseyinacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
moto g 750 tl kadar bulunuyor var f\p çok yuksek.android 4.4 ,ancak kamrerası vasat
nokıa l925 kamerası çok iyi ve çok stabil ,kasa kalitesi iyi 32 gb 1100 tl fiyatı uygun ancak uygulamalar ya çok pahalı ya da androıd kadar yok
htc one mini kasa kalitesi ve ses konusunda basarılı
htc one x alma

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
g2 al 1200 bulabilirsin biraz araştır..Bu telefonlardan kesin şunu al denilecek telefon yok ama nexus 4 ve 5 e bak fiyat olarak uygununu bulursun rahatlıkla..Bu dediğim telefonlar senin seçeneklerinden daha başarılı telefonlar ve daha uzun süre kullanabileceğin telefonlar..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
SP müzik konusunda nasıl bilmiyorum ama kamerası iyi sanırım. Bunlardan en mantıklısı SP olur.

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Xperia SP biraz tasarımı kaba ama tavsiye ederim tasarım dan yana sıkıntı oluyorsa Htc one mini derim Hayırlı olsun.

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Güncelleme sıkıntı değil. Ama müzik konusunda moto g pek yer etmedi gözümde.
az daha bekle general mobile elite çıkacak
2.5 GHz 4 Çekirdek Snapdragon 800ac İşlemci
Adreno 550 MHz Adreno 330 GPU
4 GB Sistem belleği (1 GB GPU için ayrılmış. Sisteme 3 GB kalıyor.)
32 GB ROM
5.5 inç Full HD JDI Gorilla Glass 3 Ekran
16 MP arka, Optik odaklamalı 8 MP ön kamera
2500 mAh Batarya
Wifi, Bluetoth 4.0, GPS – Glonass

1100 – 1199 TL aralığında olması bekleniyor.
[/QUOTE]

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
2.el iphone 5 al bence android alacaksan note 3 htc one gibi üst seviye almazsan pişman olursun sonra da androidi beğenmezsiniz :D

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
verdiklerine göre inceleme sonucu 925 diyorum

illa android istiyorum diyorsan öm at yardımcı olurum

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Windows Phone alayım diyorsan Lumia 925, Android alayım diyorsan kesinlikle Discovery Elite bekle pişman olmazsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kamera ve müziğe yüksek öncelik demişsin. O zaman Lumia 925 alacaksın. Diğer saydıklarının hiçbiri tırnağı olamaz bu konularda. Windows Phone'nun en büyük eksisi oyun sayısı biraz az. Ama oyun, senin önceliğin olmadığı için pek bir önemi kalmıyor. Oyun odaklı bir kullanım için Xperia SP, Optimus G ve ya Nexus 4 tavsiye edilebilir. One X ve Moto G'yi hiç karıştırma. Fiyatlarından da anlayacağın üzere diğer saydıklarına rakip olamazlar.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Dün uyuya kalmışım mesajınızı şimdi okudum. Öncelikle discovery elite yi bekleye bilirim. Ancak 4 mart olan doğum günüme yetişirse mükemmel olur. Ayrıca yaklaşık 45 dk önce sp one mini ve 925 i inceledim. Şöyle.... Sp yi baştan eledim illa ışıkları için telefon alınmaz diye. Zaten o fiyata yakın optimus gi ve nexus 4 var. Ancak çöyle bir sorun ortaya çıkıyor fm radyo. İnt paketi çok kullanan değilim. Ama 2 yıldan beri akıllı telefon kullanamıyorum. O yüzden illa alabileceğimin en iyisini alıp pişman olamamak istiyorum. Devam edeyim..... One mini tasarım mğzik ve kamera konusunda gözüme girdi. Sorun yok. Alınabilir. 925 her hali ile mükemmel ancaaaaak. Windows 8 herşeyi bozuyor. Alışamam. Ama. Kamera ve tasarım beni cezbediyor. Yani android önceliğim.

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dün uyuya kalmışım mesajınızı şimdi okudum. Öncelikle discovery elite yi bekleye bilirim. Ancak 4 mart olan doğum günüme yetişirse mükemmel olur. Ayrıca yaklaşık 45 dk önce sp one mini ve 925 i inceledim. Şöyle.... Sp yi baştan eledim illa ışıkları için telefon alınmaz diye. Zaten o fiyata yakın optimus gi ve nexus 4 var. Ancak çöyle bir sorun ortaya çıkıyor fm radyo. İnt paketi çok kullanan değilim. Ama 2 yıldan beri akıllı telefon kullanamıyorum. O yüzden illa alabileceğimin en iyisini alıp pişman olamamak istiyorum. Devam edeyim..... One mini tasarım mğzik ve kamera konusunda gözüme girdi. Sorun yok. Alınabilir. 925 her hali ile mükemmel ancaaaaak. Windows 8 herşeyi bozuyor. Alışamam. Ama. Kamera ve tasarım beni cezbediyor. Yani android önceliğim.
o zaman sp alacaksın veya elite'i bekleyeceksin benim tavsiyem elite'i bekle

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Elitenin kamerası ve müziği iyi olsunda...