[Sona erdi][Kampanya] Şokkk! Bitdefender Internet Security 2012 1 Yıl Lisans!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Olur heralde. Bi ara yine alman bir firmanın yaptığı kampanyadan 1 yılılk 1 tane lisans almıştım. Yanında 5 adet antivirüs plus lisansı verdiler hediye et diye. 1-2 sini hediye etmiştim 3 lisans daha vardı. o 3 lisansı 15 gün içinde aktive et yani hediye et diye mail gelip duruyordu. Bende edecek birini bulamadım. Şuan yine çalışıyor galiba. Öyle birşey olucak olursa bitdefender maille uyarıyor zaten güveniyorum gözüm kapalı. Fakat tercih size kalmış. Benim lisanslardan yana bir sıkıntım olmadığı için umursamıyorum yani :)

bende dedeğim gibi trend var 207 gün süresi var kıyamıyorum eğer ilerde aktivite olursa bitdefendir şu an trendi kullancam eğer olmazsa bitdefenderi kullancam çünkü trendin daha 207 günü var bitmesine kıyamıyorum boşa gitmesine :D

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bende dedeğim gibi trend var 207 gün süresi var kıyamıyorum eğer ilerde aktivite olursa bitdefendir şu an trendi kullancam eğer olmazsa bitdefenderi kullancam çünkü trendin daha 207 günü var bitmesine kıyamıyorum boşa gitmesine :D

Bende 5 yıllık Trend Micro var :) hiç kurmadım daha.. Ayrıca 2015 bitişli Avira IS var. Fakat aviraya mail attım hala türkçe sürümü güncellemiyorlar. ve neti yavaşlatıyor o yüzden onuda kullanmıyorum..

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
konuya S4BOT4J ın bitdefender norton dan iyi ve interneti kasmayan 3 antivirüs yazılımından biri demesiyle dahil oluyorum :D
kasma konusunda nod32 den bir farkı yoksa yüklemeyi düşünüyorum
@S4B0T4J hocam yorumun nedir ? :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
sana karşı ağzım açık kaldı S4B0T4J :O
bide 5 yıllık trend microo keşi nasıl oluyor onu anlamadım ben :)

Şimdi Trend Micro kurulu olsaydı caps alıp gösterirdim fakat kurulu değil. Özel bir kampanyadan almıştım.

konuya S4BOT4J ın bitdefender norton dan iyi ve interneti kasmayan 3 antivirüs yazılımından biri demesiyle dahil oluyorum :D
kasma konusunda nod32 den bir farkı yoksa yüklemeyi düşünüyorum
@S4BOT4J hocam yorumun nedir ? :)

Hocam walla işte Nod32 bugüne kadar bir kere kurup kaldırmıştım. Fakat Nod32 ye antivirüs gözüyle bakmıyorum ben yanlış anlaşılmasın yorumum :) Bende bu arada sorular karşısında sanki birşey biliyormuşum gibi baya post kastım ö.dilerim..

Arşivimdeki 15 adet Trend Micro Titanium Internet Security 2012 Türkçe 1 Yıllık Vatan 'ın taşınabilir harddisk kampanyasından aldğım 5 adet keyi dağıtıyorum. Hadi buda benden olsun. İstek olursa yeni konu açarım.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Şimdi Trend Micro kurulu olsaydı caps alıp gösterirdim fakat kurulu değil. Özel bir kampanyadan almıştım.

Hocam walla işte Nod32 bugüne kadar bir kere kurup kaldırmıştım. Fakat Nod32 ye antivirüs gözüyle bakmıyorum ben yanlış anlaşılmasın yorumum :) Bende bu arada sorular karşısında sanki birşey biliyormuşum gibi baya post kastım ö.dilerim..
bu konularla ilgilendiğinizden sormuştum bende :) kaspersky kullandım bi dönem ancak makineyi baya kasıyor bit öyle değilse kurabilirim. :) nod32 o konuda iyi.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bu konularla ilgilendiğinizden sormuştum bende :) kaspersky kullandım bi dönem ancak makineyi baya kasıyor bit öyle değilse kurabilirim. :) nod32 o konuda iyi.

Sistemin yavaşsa kasma konusunda Norton 360 'ı tek geçerim. Benim sistem hızlı oldugu halde kasmaya baya bi taktığım için Norton 360 kullanıyorum. Nortonun internet securitysi bile kasıyor. 360 da otomatik sistem performansı ayarlama var.

Bu arada Kasper=Bitdefender diyebilirim. Güvenlik ve her yönüyle..

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@S4B0T4J sende kaç tane antivirüsün kaç tane keyi var ??? :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
@S4B0T4J sende kaç tane antivirüsün kaç tane keyi var ??? :)

Bende mübalağasız baya bi var ama Kaspersky 'ın bir tek legal keyi yok. Bi ara elimdeki lisansları takas satış vs.. gibi değerlendirmek isteyip konu açmıştım burda. Açtığım eski konulara bakarsanız fakat o lisansların üzerine baya ekledim..

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
@S4B0T4J hocam merhabalar bende nortonun 6 aylık sürümü mevcut sizce sizin verdiğinizimi kurmalıyım?
yoksa bununla devammı etmeliyim? hangisi daha saglıklı ve daha güvenli anti virus programları hakkında pek fazla teknik konuya sahip değilimde :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
S4B0T4J Peki Kaspersky Internet Security 2012 kullandıysan ve onunla karşılaştırırsak kasma konusunda nasıl daha mı çok kasıyor sistemi yoksa performansı daha mı iyi ?
İnternet security programı olurda sistemi kasmazmı hiç.. Bütün internet securityler aynıdır sistem kaynaklarına yüklenirler..

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Teşekkürler...
Bulunsun yastık altında :D

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
internet security diyor, pc ye diğer virüslere karşı korumuyor mu flashlardan gelecekleri vs

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bende yükledim 1 yıl lisans ingilizce
Kaldırdım TR yaptım otomatık lisan tanıyor pc yavaşlanma internet ağırlaşma derdim yok güzel antivirüs

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
@S4B0T4J hocam merhabalar bende nortonun 6 aylık sürümü mevcut sizce sizin verdiğinizimi kurmalıyım?
yoksa bununla devammı etmeliyim? hangisi daha saglıklı ve daha güvenli anti virus programları hakkında pek fazla teknik konuya sahip değilimde :)

Nortonla devam et lisans bitince bunu kur. Fakat direk bunuda kurabilirsin. Güvenlik olarak aynı fakat biraz kasabilir Nortona oranla. Nortonun hangi modeli? IS mi Antivirüs mü?

internet security diyor, pc ye diğer virüslere karşı korumuyor mu flashlardan gelecekleri vs

Hepsine karşı korur.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=60852]S4B0T4J[/MENTION] teşekkürler ben de aldım bir tane. mail de geldi. ama mailde bir açıklama yapılmamış; bu keyi ne kadar zaman zarfında aktive etmek lazım? :)

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Nortonla devam et lisans bitince bunu kur. Fakat direk bunuda kurabilirsin. Güvenlik olarak aynı fakat biraz kasabilir Nortona oranla. Nortonun hangi modeli? IS mi Antivirüs mü?

Hepsine karşı korur.

teşekkürler lisansı mailime geldi istediğim zaman kullanabiliyorum dimi

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Hepsine karşı korur.
antivirüstü kaldırdım artık :D şuan bu vermiş oldugunuz mevcut fakat kasma problemi yaşamıyorum..
bit defender iyi diyorsanız kalsın ama yok norton daha saglıklı derseniz onu kurayım gene setup'u mevcut

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Eseti kaldırdım hala çalışıyor unistali bile yok :D

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
@S4B0T4J teşekkürler ben de aldım bir tane. mail de geldi. ama mailde bir açıklama yapılmamış; bu keyi ne kadar zaman zarfında aktive etmek lazım? :)

teşekkürler lisansı mailime geldi istediğim zaman kullanabiliyorum dimi

Arkadaşlar bende bilmiyorum sizin gibi ama istediğiniz zaman aktive edersiniz diye biliyorum siz yinede aktive edin. 10 dakikanızı almaz.

antivirüstü kaldırdım artık :D şuan bu vermiş oldugunuz mevcut fakat kasma problemi yaşamıyorum..
bit defender iyi diyorsanız kalsın ama yok norton daha saglıklı derseniz onu kurayım gene setup'u mevcut

Yok bununla devam et ozaman. Bitdefender Norton Kaspersky aynı sınıf antivirüs kanımca.

Dünden beri e-postam gelmedi yavvvv :(

Tekrar başka uzantılı bir maille deneyin kampanya bitmeden geç kalmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...