Son konum beni kim takar ki ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
181
cidden bu foruma zamanında technopattan banlı olduğum için kaydolmuştum fakat burdaki sorunlara hiç kimse cevap bile vermiyor rütbesizliğimden bu forumdaki son konumu yayınlıyorum moderatör bu konuyu önce göreceği için ondan istediğim sınırsız ban atması neyse herkese hakkım helal olsun daha önce açtığım konularda yardımcı olanlarada çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ne yapmak istediğinizi tam olarak çözemedim;

- Diğer sitenin reklamını mı yaptınız?
- Orada bulunan profilinize mi reklam yaptınız?
- Burada bulunan hangi olayı çözememişik?
- Rütbe dediğiniz nedir ki? Gelip geçici..
- Hangi forumda bulunan son konunuz?

Reaksiyon puanı
181
Ne yapmak istediğinizi tam olarak çözemedim;

- Diğer sitenin reklamını mı yaptınız?
- Orada bulunan profilinize mi reklam yaptınız?
- Burada bulunan hangi olayı çözememişik?
- Rütbe dediğiniz nedir ki? Gelip geçici..
- Hangi forumda bulunan son konunuz?
yoo sadece buradaki açtığım konuların hiçbirine cevap verilmemesinden yakındım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yoo sadece buradaki açtığım konuların hiçbirine cevap verilmemesinden yakındım
buradaki son konum

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Gitme beağh. Technopat gibi saçma banları yok. Bende 3 ay önce Technopat'ta 1 ay ban yemiştim ve kalktı ama burayı bırakamıyorum.

Mesaj yap yeter. Ben ilk geldiğimde kimse beni takmıyordu. Şimdi birazda olsa tanınıyorum.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Cevap alamadığı konuyu bulan var mı?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu arada söylemek istediğim bir durum var, her mesajının altında diğer sitenin profilini paylaşacaksan o zaman orada sıkıntı var demektir. Sonra uyarmadı deme lütfen.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Cevap verilmesi gereken her konuya az-çok burda mutlaka cevap verilir kardeşim. Burada, yüzlerce, binlerce kişinin açtığı konular cevap bulmuştur, çözülmüştür. Ama bazen de yüksek ihtisas gerektiren konular, sorular oluyor. E haliyle de insanlar bilmediği mevzuyu mecburen es geçmek zorunda kalıyor. Mesela ben anlamadığım, bende cevabı olmayan hiçbir konuya cevap yazmıyorum... Çünkü anlamıyorum. Tıbbi konular gibi... Ama bazen de cevap verilmemiş konuları dikkat çekip bilen biri görsün diye -Yardım amaçlı- güncellenmesini sağlamaya çalışıyorum.

Hem burası bir devlet dairesi de değil ki kardeşim. Küsecek ne var anlamadım. Bunun rütbeyle falan ne alakası var. On yıldır bu sitedeyim, 17 bine yakın mesajım var, aynı seviyede de rütbem olmasına rağmen bazen benim de konularıma kimse cevap yazmıyor, ilgilenmiyor, ama ben kimseden küsmüyorum. "Demek ki doğru soruyu soramamışım" diyorum. :)

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Cevap alamadığın konuyu ya çok geç vakitte açmışsındır ya da ufak bir kesime hitap eden ve sadece o ufak kesimin cevap verebileceği bir soru sormuşsundur muhtemelen.Yani bendeki cevap alamama mantığı genellikle böyle oluyor bunun dışında SDN Forum gördüğüm en yardımsever ve sıcak forumlardan biri

Örnek;Benim PlayStation 1 Konum.Cevap verecek ve bilgisi olan kesim olabildiğince az.Cevap veren arkadaşlar da sağolsun fikir belirtiyorlar ona göre çözüm bulabiliyorum...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Mesela bu konuyu açmışsın, sana yardımcı olmak isteyen arkadaşımızın sorusuna cevap vermeye bile gerek duymamışsın. Aynı arkadaş sana başka bir konuda aydınlatıcı bilgi de vermiş. Cevaplanmamış bir konun kalmamış yani.

Burada atar yapıp hörelenmek ne ya...
Bu Z kuşağı denen jenerasyon bir alem yahu! :)

wris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Biraz da sabır gerekli ayrıca herkes elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyor

Reaksiyon puanı
268
cidden bu foruma zamanında technopattan banlı olduğum için kaydolmuştum fakat burdaki sorunlara hiç kimse cevap bile vermiyor rütbesizliğimden bu forumdaki son konumu yayınlıyorum moderatör bu konuyu önce göreceği için ondan istediğim sınırsız ban atması neyse herkese hakkım helal olsun daha önce açtığım konularda yardımcı olanlarada çok teşekkür ediyorum
Sizi bildiricem intihara teşebbüs suçundan