Sokağa çıkma yasağını deldiler, bir de polise saldırdılar!

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Küçükçekmece'de, sokağa çıkma yasağına rağmen parkta bulunan bir grup, polis ekiplerine yakalandı. Üstüne üstlük bir de polise saldırdılar. Olayın ardından 6 kişi gözaltına alındı.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Küçükçekmece'de, sokağa çıkma yasağına rağmen parkta bulunan bir grup, polis ekiplerine yakalandı. Üstüne üstlük bir de polise saldırdılar. Olayın ardından 6 kişi gözaltına alındı.

Böyle insanlara uyuz oluyorum o polisin suçu ne ? Adam senin güvenliğin için çabalıyor ama insanlar iyilikten ve düşünceden anlamıyorlar. Güvenlik güçlerine kalkan eller kırılsın.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,063
:D Bunun olacağını adım gibi biliyordum...
Akşam haberleri çıksın bakalım daha neler görecez. Polise saldıranlar küfür edenler ( Hatta bıçakla saldıran bile olabilir )

Daha şimdiden 2 BİN 756 kişi yasağı deldiği için cezai işlem uygulanmış.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Polise saldırmalarındaki amaç?

Dün akşam içimden geçirmiş olduğum şey, aslına birkaçına müebbet vereceksin ibret olsun diye.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
İnsan azıcık beynini kullanır. Eee sonra ne olacak diye? Hayvan gibi dalıp avlanmayı beklenilmez.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya diyorum bakın bu ülkede devlet otoritesi denen bir şey yok. Otorite sadece konuşana. Suçu hayata geçirene bir şey yok. Ben bunları söyleyerek adam öldürenden daha fazla suç işliyor olabilirim.

Adalet. Adalet. Adalet. Dünya yıkılsın adalet varsa her şey düzene gireri. Herşey güllük gülistanlık olsun adalet yoksa çürür gider.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Adalet mi? Ne adaleti 1990'larda kaldı o. :/

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Olayın başında polis ayırmaya çalışıyor bu gerizekalı insan müsvettelerini ama birisin arkadan polise bir vuruyor. PC başında beynime kan sıçradı resmen. O polisin silahını çekip vurmaması bile gerçekten büyük sabır göstergesi.
Üstteki ağzı-yüzü dağılmış insancıkları biraz daha şişirmeleri lazımdı.