Sokağa Çıkma Yasağı Nasıl Gidiyor?

Bu konuyu okuyanlar

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Ben 18 yaş altında olduğum için 13-16 arasında dışarı çıkmak da bana saçma geldiği için ful evdeyim normalde de milletin arasına çıkmıyorum ztn sadece sabahları 6-8 veya akşamları 18-20 arası koşumu yapabilsem bana yeterdi evde enerjimide atamadığım için sıkıntıdan patlıyorum

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Forum takılıyorum. Technopat'tan iyi ki buraya gelmişim diyorum. Bu hafta bomba konular gelecek, hazır olun :)

Reaksiyon puanı
6,381
Benim için hiç iyi gitmiyor. Okulları da dershaneleri de kapattılar. Uzaktan eğitim ile LGS'ye çalışmaya çalışıyorum. Ve Ziya Selçuk sınavları da iptal etmedi. LGS'de de tüm konular çıkacak öğrenci çalışsın dedi. LGS çıtır çerez bir sınavmış gibi karar alınıyor bence.

Çalışan anne babalar çok ses çıkardı diye ana sınıfındaki bilinçsiz çocuklara açtılar ana sınıflarını, 8 ve 12'ler hala kapalı. Dershaneler de kapalı. En sonunda zaten ana sınıfları da kapatıldı da şahsen ilk kez öğrenciler düşünülerek bir karar alındığını düşünmeye başladım.

7. sınıfta sınavlarımız çok rahat yapılmayabildi bu sene neden tamamen korona varken her şey var ama okullar dershaneler kapalı evden yapılıyor anlamış değilim.

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Hiçbir şey değişmiyor ki herşey aynı sadece fazladan sıkıntı ekleniyor o kadar

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Ben çıkıyorum yasak olunca da benim için fark etmiyor.
Aferin çok güzel iş yapıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim için hiç iyi gitmiyor. Okulları da dershaneleri de kapattılar. Uzaktan eğitim ile LGS'ye çalışmaya çalışıyorum. Ve Ziya Selçuk sınavları da iptal etmedi. LGS'de de tüm konular çıkacak öğrenci çalışsın dedi. LGS çıtır çerez bir sınavmış gibi karar alınıyor bence.

Çalışan anne babalar çok ses çıkardı diye ana sınıfındaki bilinçsiz çocuklara açtılar ana sınıflarını, 8 ve 12'ler hala kapalı. Dershaneler de kapalı. En sonunda zaten ana sınıfları da kapatıldı da şahsen ilk kez öğrenciler düşünülerek bir karar alındığını düşünmeye başladım.

7. sınıfta sınavlarımız çok rahat yapılmayabildi bu sene neden tamamen korona varken her şey var ama okullar dershaneler kapalı evden yapılıyor anlamış değilim.
Bende geçen sene girdim?? yarı dönem okula gidemedim dershaneyede

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Anlatın bakalım bitmek bilmez 20-10 arası yasak nasıl gidiyor? Neler yapıyorsunuz?
Canım bilgisayarımla takılıyoruz. Kendisi beni eğlendirmek için oyun açıyor fakat açtığı oyunlar artık sıkmaya başladı. Karta para da yükleyemiyoruz oyun almak için.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Yatış+Warband+Ders

Mutluyum

warband mod tavsiyesi isteyen varsa vereyim 20 gb ımı modlara ayırdım hepsini tek tek test ettim

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328

Sınav çok da zor olmadı geçen sene. Korkma gerek yok.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Fen Lisesi'nin ağırlıgı ile ben bile ağlamadım size ne oluyor :D

Reaksiyon puanı
6,381
Fen Lisesi'nin ağırlıgı ile ben bile ağlamadım size ne oluyor :D
Bu ne kadar saçma bir söylem Allah aşkına?

Bu sene LGS'ye girenler yarım dönem dershaneye de okula da gidemedi diye bizim dershane ve okulların kapatılmasına üzülme hakkımız ortadan kalkıyor mu?

Ayrıca okulla ver dershaneler 2. dönem kapatıldı. Şimdi daha 2. döneme gelmeden hem sınavlar iptal edilmedi hem de hiç bir konu çıkarılmadı ve evden çalışarak LGS kazanmamızı istiyorlar.

Şimdi de sizin sanki bizim işimiz aşırı kolaymış, en şanslıymışız gibi "Size ne oluyor" demenizi gerçekten garipsiyorum.