Sokağa Çıkma Yasağı Nasıl Gidiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Ben 18 yaş altında olduğum için 13-16 arasında dışarı çıkmak da bana saçma geldiği için ful evdeyim normalde de milletin arasına çıkmıyorum ztn sadece sabahları 6-8 veya akşamları 18-20 arası koşumu yapabilsem bana yeterdi evde enerjimide atamadığım için sıkıntıdan patlıyorum

Rchive

Profesör
Forum takılıyorum. Technopat'tan iyi ki buraya gelmişim diyorum. Bu hafta bomba konular gelecek, hazır olun :)

Benim için hiç iyi gitmiyor. Okulları da dershaneleri de kapattılar. Uzaktan eğitim ile LGS'ye çalışmaya çalışıyorum. Ve Ziya Selçuk sınavları da iptal etmedi. LGS'de de tüm konular çıkacak öğrenci çalışsın dedi. LGS çıtır çerez bir sınavmış gibi karar alınıyor bence.

Çalışan anne babalar çok ses çıkardı diye ana sınıfındaki bilinçsiz çocuklara açtılar ana sınıflarını, 8 ve 12'ler hala kapalı. Dershaneler de kapalı. En sonunda zaten ana sınıfları da kapatıldı da şahsen ilk kez öğrenciler düşünülerek bir karar alındığını düşünmeye başladım.

7. sınıfta sınavlarımız çok rahat yapılmayabildi bu sene neden tamamen korona varken her şey var ama okullar dershaneler kapalı evden yapılıyor anlamış değilim.

SDN Son Haberler

Son mesajlar