Şok şok şok! :) Maskot yarışmasına hile karıştı!

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Evet arkadaşlar bir arkadaşın bu maskotu bir vektör paketinde görmüştüm demesi üzerine google a vector rabbit psd,png yazdım ilk sayfanın ilk sonucunda malesef B şıkkındaki maskotun aynısına rastladım.

link: http://www.google.com.tr/imgres?img...q=vector+rabbit+psd,png&um=1&hl=tr&tbs=isch:1

Umarım bunu yapan arkadaş yarışma katılım kurallarını okumadan yani bilmeyerek yapmıştır.
<hr>

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
bende bulmuştum 1-2 tane bunun dışında ama onlar ilk 10 a girmemiş

ilgicekici

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Böyle olduğu belliydi. Montaj ile yapılmıştı ama kimse bir şey demeyince bende bir şey demek istememiştim. Bence D kazanmalı zaten :)

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Yazık oldu yonetim ne yapacak acaba bu konuda.

xerox3435

Profesör
Reaksiyon puanı
47
En mantıklısı "I" zaten :D

Haberi sunuş tarzında iiymiş ,, sanki 8.00 şiddetinde deprem olmuş gibi bir heyecan :D puhahaha

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
olmadı yakışmadı şimdi bu ...

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Kimse kızmasın ama benim hiç biri hoşuma gitmedi ve bu yüzden de oy vermedin hiç birine, bana göre hiç biri orjinal değil !!!

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Kimse kızmasın ama benim hiç biri hoşuma gitmedi ve bu yüzden de oy vermedin hiç birine, bana göre hiç biri orjinal değil !!!

Güzel olmamasında haklı olabilirsin ama orjinallik konusunda önyargılı olma.
Aksi kanıtlanmadıkça hepsi orjinaldir:tongue:

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar size dedim daha önce görseydim daha önce derdim çalıntı olduğunu şimdi o çalıntı maskotu yapan kişi yediremeyip bana küfür ediyor adi insan işte kendisini çok akıllı zannediyor yönetim el atsın moderatörler yönetime bildirin lütfen .

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
İki tane çaışmam oldu...
iki çalışmanın da PSD dosyaları elimde tek tek katman katman nasıl çalıştığım ortada...
Sadece bir tanesinde
25 Layer - Katman 3 tane de Şekil var...
Kendimce orada bir emek veriyorum...
Zamanımı harcıyorum...
Kafa yoruyorum...
Sonra çalıntı bir çalışma oylamaya sokuluyor...
Benim çalışmalarım oylamaya dahi giremiyor...
Nasıl bir seçici kuruldur bu ben anlamadım :D :D :D

4632655454_21695930b4_m.jpg

4623992291_281942074e_m.jpg

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bence bu yarışma hiç yapılmamalıydı hediyeyi duyan gören hemen üye oldu başladı çalıntı tasarımlar yapmaya burda birileri emek harcayarak bir yere geliyor ama bazıları hemen kopyala yapıştır misali tasarımlar yaptığını zannediyor yöneticiler mod'lar görün artık şu konuyu.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Şu dakikadan sonra SDN yönetim yarışmayı feshetmeli.
Eğer bir maskot yapılacaksa PARAYI BASTRIP PROFESYONELLERE işi teslim etmelidir...
Aynen LOGO da olduğu gibi...

İlla yarışma ile belirleyecekse Grafikerler.net gibi sitelerle iletişime girip yarışmaya oradaki kişilerin katılımını sağlamalı çalışmları SDN forumda oylamaya sunmalıdır...

Şu an benim yaptığım çalışmalar dahil hiç bir çalışma SDN gibi büyük bir siteye Maskot olacak kadar başarılı çalışmalar değildir...

Saygılar :)

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Vatan millet meselesi yaptınız haa :) Ne olacak sanki. Adam kendi yapmış koymuş.

Başka resimden edit yapmış veya yapmamış. Eğer öyle bir şey varsa konu açıp reklam yapmak yerine yöneticiye bildirin sessiz sedasız halledilsin.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
hem çalıyor, hem küfür ediyor bu arkadaşımız öncelikle birazcık kişiliğini düzeltmesi lazım bugün burada yarın iş yerinde diğer gün başka bir yerde. üzüldüm, yazık.

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hem çalıyor, hem küfür ediyor bu arkadaşımız öncelikle birazcık kişiliğini düzeltmesi lazım bugün burada yarın iş yerinde diğer gün başka bir yerde. üzüldüm, yazık.
Katılıyorum iradesiz aciz bir insan

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Vatan millet meselesi yaptınız haa :) Ne olacak sanki. Adam kendi yapmış koymuş.

Başka resimden edit yapmış veya yapmamış. Eğer öyle bir şey varsa konu açıp reklam yapmak yerine yöneticiye bildirin sessiz sedasız halledilsin.

Allah allah adamın yarışma şartlarına rağmen (Ç)alıntı yapıp kendisi yapmış gibi göstermesi seni rahatsız etmedide birilerinin konuyu açıp milleti haberdar etmesimi seni rahatsız etti.

Ayrıca reklam ne? reklam ne ara la sdn de :)

Not:buraya konu açmadan önce yöneticilere4 bildirdim zaten.

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Arkadaşım yarışma kurallarını bir okur musun lütfen biz susa sua zaten bu hale geldik hakkımızı bir yerde aramalıyız demi?

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Allah allah adamın yarışma şartlarına rağmen (Ç)alıntı yapıp kendisi yapmış gibi göstermesi seni rahatsız etmedide birilerinin konuyu açıp milleti haberdar etmesimi seni rahatsız etti.

Ayrıca reklam ne? reklam ne ara la sdn de :)

Not:buraya konu açmadan önce yöneticilere4 bildirdim zaten.

Halen buraya konu açmanın gereksiz olduğu kanaatindeyim. Ayrıca diğer adam haklı demiyorum. Hata yaptıysa cezasını bulsun. Fakat birbirimizi kırmadan hallolsun iş.

Arkadaşım yarışma kurallarını bir okur musun lütfen biz susa sua zaten bu hale geldik hakkımızı bir yerde aramalıyız demi?

Hakkınızı yöneticilere mesaj atarak arayabilirsiniz.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
yönetime bildirilmesine rağmen çalıntı maskotu seçeneklerden kaldırmaması ilginç